REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Też senior

02.07.2014 14:32

Skoro już piszecie o tym nader zacnym miejscu, które mi osobiście jest znane od lat, może wspomniecie w jakie dni tygodnia i jakich godzinach jest czynne? Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie powyższego dezyderatu.

# jeszcze nie senior

03.07.2014 22:00

Przykro mi ale dezyderat nie będzie w artykule rozpaczony, ale misiu proponuję Ci ruszyć dupkę i się po prostu przejść ,oczywiście dla zdrowotności .....

# Junior wyjątkowo

03.07.2014 23:26

Też seniorze, skoro znasz od lat, to się podziel z nieobeznanymi i napraw braki w tekście. Wykaż minimum nastawienia prospołecznego...

REKLAMA

# smakosz

16.02.2015 16:19

Wszystko na stronie internetowej www.podpodloga.com

# Adb

18.08.2015 12:06

Może i niezła na samotny wypad na schaboszczaka, ale zdecydowanie nie polecam na większe imprezy. Moje wesele zaczęło się "dzięki" nim fatalnie. Zaserwowali ciepłe białe wino (mimo wielokrotnie ponawianych próśb o to, by było porządnie zaserwowane, bo goście pochodzą z winiarskiego kraju), obsługa na żenującym poziomie, panował całkowity chaos - niektórzy już skończyli jeść, inni jeszcze nawet nie otrzymali obiadu. Kiedy poinformowałam, że nie zamierzam zapłacić całej umówionej kwoty, współwłaścicielka zaczęła PŁAKAĆ, że będzie musiała dopłacać z własnego wynagrodzenia - całkowicie żenujące i nieprofesjonalne zachowanie. Cena b. wygórowana - ponad 100 zł. za szybki obiad bez deseru, bez soków, kawy, herbaty i alkoholu (wino było nasze, mąż musiał dowozić w trakcie, żeby nie poić gości ciepłym białym). Rachunek za "usługę" musieliśmy wydzierać niemal siłą - zdaje się, że płacenie podatków nie jest w tym lokalu normą. Nigdy więcej, szczerze odradzam.

# Bie(L)any

15.03.2016 20:20

Jak się dziaduje i gości weselnych zaprasza do piwnicy pod podłogę to ma się to za co płaci.Jakby się trochę dołożyło a nie żydziło i wesele w jadłodajni robiło, to by się pewnie było bardziej zadowolonym.A nie słoiki obiad wydają w Warszawie, sproszą familije z wszystkich piasków Mazowsza i za 100 zlociszy klawo wtranżolić i wypić by chcieli....ech

REKLAMA

# smakosz kawy

20.02.2017 21:31

W menu. nie ekspresso a espresso
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA