REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

PO listy

# PO

21.10.2010 13:07

Okręg nr 1
1 Smoczyński Piotr
2 Madziar Zbigniew
3 Łącka Ilona
4 Lewandowska Joanna
5 Sabak Ryszard
6 Krajewski Tadeusz
7 Stachura-Michalski Dariusz
8 Maj Wiesława
9 Kędzior Jacek
Okręg nr 2
1 Tyburc Paweł
2 Gruchała vel.Gruchalski Jacek
3 Majchrzak Anna
4 Rakszewska-Michnowska Anita
5 Polberg Piotr
6 Fronczak Marek
7 Świtalska Elżbieta
8 Łazarczyk Wojciech
9 Kwiatkowski Leszek
10 Marut Andrzej
11 Briegert Katarzyna
12 Gorczyński Dariusz
Okręg nr 3
1 Wajszczak Mariusz
2 Korowaj Marcin
3 Klimczak Michał
4 Roguska Magdalena
5 Stefański Tomasz
6 Krzcot Rafał
7 Jugo Marcin
8 Potocka-Michalczyk Jolanta
9 Dymowski Zbigniew
10 Imiołek Joanna
11 Duda Daniel
Okręg nr 4
1 Jaworski Piotr
2 Drojewska Monika
3 Cholewinski Dawid
4 Brzezinska Katarzyna
5 Gesina Elzbieta
6 Purchała Małgorzata
7 Zejmo Jolanta
8 Tkaczyk Małgorzata
9 Lubbe Joanna
10 Roszak Waldemar
11 Borowska Agnieszka
Rada Miasta (Praga Płn, Białołęka)
1 Dolczewski Dariusz
2 Zbinkowska Dorota
3 Rabczon Mariola
4 Lulis Roman
5 Buszmicz Michał
6 Magiera Daniel
7 Gajewska Aleksandra
8 Maziarczyk Daniel
9 Janiszewski Mieczysław
10 Szustek Gabriela

# obserwer

21.10.2010 13:56

No to ciekawe są te listy
z kadry 12 obecnych radnych kandyduje siedmioro
ciekawa jest pozycja Marka Fronczaka (do tej pory był w G) nr 6 w 2 okręgu i dziwi daleka pozycja nr 3 do RW Rabczonowej
w okręgu 3 tylko jedna Roguska reszta to nowe twarze
oj bedzie się działo!

# zakorkowany

21.10.2010 17:47

Rabczon nic nie zrobiła przez całą kadencję, więc jeśli się dostanie ponownie to możemy zapomnieć o jakiejkolwiek inicjatywie na rzecz Białołęki w Radzie warszawy. Lulis też nic nie zrobi.
Gęsina ponownie załatwi sobie poplecznika przy liczeniu głosów (może tym razem zamiast rodziny jakiś zagrożony uczeń?).
Fachowiec od butów nr 1 na jedynce.

REKLAMA

# Kamila

21.10.2010 20:33

Potwierdza się wersja że Platforma swoim stołki załatwiała w Urzędzie.Startuje ich sporo .Niby bezpartyjni. Tyburc to własciwie co zrobił ? Może to nowa jakość ! Gruchalski to i owszem. Dostarcza kwiaty na uroczystości .Wprawdzie nie za darmo-ale...
Marek Fronczak to kolejna Wożniakowska .Takich trzeba wybierać

# rozczarowany

21.10.2010 21:24

lista rozczarowuje. praktycznie zadnych nowosci. wylniały jaworski, bujajaca w obłokach Borowska, elyta intelektualna i moralna Bialoleki - Gesina, Brzezinska, Tyburc. poza tym listy niedopelnione do dwukrotnosci mandatow. żenua. najważniejsze zeby synek Gesiny liczyl glosy. wtedy odpowiedni ludzie wygrają. jednak co mama nauczycilka to nauczycielka, wiedziala po co uczyc dzieciaka pisac.
Rabczon powinna mieć 8 miejsce a nie 3, za "rzeletna prace" i efektowne blokowanie etatow.

# cobra22

21.10.2010 22:47

Wszyscy co są na liście powinni o sobie napisać co zrobili lub co chcą zrobić dla naszej Białołęki.Kota w worku?Większość nazwisk nieznana.
Lista do Rady Miasta a dlaczego mam na was głosować, taka bibliotekarka nic nie zrobiła.

REKLAMA

# spokojny

22.10.2010 07:09

niech nie piszą co chcą zrobić bo znowu nam będą fundować gruszki na wierzbie
niech się sprawozdadzą z tego co zrobili tak jak Włodkowski i Pelc
A tak na marginesie to bardzo dziwna kampania
wybory za pasem a tu żadnych spotkań, żadnych akcji propagandowych, żadnej wojny plakatowej
ale może to jeszcze wszystko przed nami

# Blady

22.10.2010 13:29

Tylko nie głosujmy na starych dziadów! Widzicie jak dzielnicą rządzi Kaznowski i Smoczyński. Porównajcie Kaznowskiego do burmistrza Bemowa. Żadnemu dziadkowi nie będzie się chciało walczyć o naszą dzielnice. Nas może uratować tylko młody, sprawny, odważny człowiek, wszystko jedno czy z PO, PIS czy SLD.
Dopiero niedawno obczaiłem, że Kaznowski i Smoczyński są z PO - jestem tym faktem delikatnie mówiąc zniesmaczony.

# spokojny

22.10.2010 14:11

Początki współpracy obu Panów to nie PO tylko Gospodarność jeszcze w czasach gdy Białołęka była Gminą z własnym budżetem
Dlatego dziwne są pretensje burmistrza K. do burmistrza S. o to co de facto wspólnie uchwalali między 1994 a 2002 rokiem
Na szczęście K. już nie kandyduje chociaż nie wiadomo czy jak się nie załapie wyżej to nie wróci na stanowisko burmistrza (burmistrz nie musi być mieszkańcem czy też radnym dzielnicy) to większość w radzie wybiera najemnika do roboty
ja też myślę że nadszedł czas na 30-45 latków

REKLAMA

# mieszkanka

22.10.2010 19:59

ja uważam ze ta kadencja i ten samorząd zrobili mimo wszystko więcej dla Białołęki niż poprzednie kadencje - oczywiście swoje wpadki też mają/mieli, ale mimo wszystko trochę rzeczy poszło do przodu: i nowe szkoły, i zmodernizowane ulice (np. Nowodworska), i budowa mostu (w końcu!) i miejmy nadzieję tramwaj. Wiem ze są też minusy bo np. w oświatę to trzeba jeszcze bardzo duzo w naszej dzielnicy zainwestować. Chodząc na zebrania samorządu do ratusza, lub na spotkania z mieszkańcami, np. w sprawie budzetu dzielnicy, budowy mostu czy linii tramwajowej, widzę ze Kaznowski jest takim człowiekiem bez jaj - chyba nie ma własnego zdania. Natomiast Smoczyński jest dla mnie bardzo konkretnym człowiekiem który nie opowiada bajek tylko normalnie udziela informacji i odpowiada na pytania zgodnie z prawdą - nie mydli oczu, mimo iż czasami chciałoby się uzyskać jakąś pozytywną informację w swojej sprawie. Uważam ze moja ocena jest obiektywna.

# jaworski

22.10.2010 22:25

Ojoj, pan Kaznowski chyba Cie mieszkanko po tym poście nie polubi... Taki z niego zadufany debil, ze nikogo nie słucha i żadna konstruktywna krytyka do niego nie dociera. lize tylki i tyle. nawet nie potrafil zjednać sobie wlasnych radnych. dupa, dupa i jeszcze raz dupa. niech najlepiej idzie sobie gdzieś i otworzy agencję artystyczną. tylko zeby takie cos prowadzić to też trzeba mieć jaja.

# cobra22

22.10.2010 22:49

Mieszkanko rozumiem, że chodzi o Piotra Smoczyńskiego?!

REKLAMA

# mieszkanka

23.10.2010 08:29

tak chodziło mi o Piotra Smoczyńskiego

 Matka_Sławka_z_Gdańska

23.10.2010 10:16

... a Matka nie widza Bartłomieja Włodkowskiego !?

# Wiesia z Mezem

23.10.2010 10:55

Ho, ho... co za udoj!
... a Moj Maz, Edward pyta, choziaz jeszcze taki troche w kalesonkach i jakby nie do konca byl ubrany:
A co z Lista Pana Ryszarda?
1. Jaroslaw K.
2. Jacek K.
...itd.?
Popis przykladu wspolpracy ponad podzialami. Po tylu latach....
No wiec? Czy bedzie mozna ich odfajkowac ?
Hę ? ... a moze nie wystawiacie!?
Tez jestem zdziwiona, a Wy, Diewczyny?

REKLAMA

# Krogulska

23.10.2010 11:19

Miala Pani, Pani Sasiadko, zapewne na mysli krzyzyk?
W glosowaniach do Rad Narodowych stawiamy przy nazwisku znak krzyza. W odpowiednich kratkach lub wyznaczonych polach. Tam wolno stawiac. Krzyzyk. Ja w tym roku nie bede sie bala postawic. Wyjasnie dlaczego, dobrze? Rozmawiałam z naszym Ksiedzem i powiedzial, ze to nie ma nic wspolnego z profanacja. I ze Episkopat nie to mial na mysli wtedy. Poza tym wczoraj Pan Komendant Policji Panstwowej powiedzial, ze to nie prawda, ze tam starszym paniom pluto w twarz i gaszono im na karkach papierosy. I ja mu wierze, a tak! Bo ja juz jestem starsza i nie bede udawala, ze mam mniej lat od Pani, tak, jak to Pani , Pani Wiesiu, potrafi w windzie robic, gdy przy ludziach maluja usta ustepuje mi Pani miejsca, zebym sobie usiadla....
Larwa!

# Wiesia z Mezem

23.10.2010 11:38

...a ktos by pomyslal, ze w windzie sa siedzenia, ha, ha, ha!?
Po prostu ta nasza winda towarowa, co zesmy wtedy jechali z Moim Mezem,Edwardem i Pani sie dosiadla, to jakby za mala byla... aby Pania przyjac, nawet w tej letniej sukieneczce, ze tak delikatnie powiem. Moja Kochana.
To umartwianie sie nie idzie Pani dobrze na glowe! Tlucze Pani nia w sciane, cala kamienica chodzi, az ocieplenie polozone w kredycie odpada ze szczytowki!
A wtedy... hm ... a taaak Wtedy... hm... w windzie, to nie byla szminka.... wiesz?
Okulary se kup!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

23.10.2010 12:21

... to chyba nie do Matki, Wieslawo?

REKLAMA

# nieświadomy

23.10.2010 14:55

Mocne listy, dużo młodych osób: Madziar, Duda, , Świtalska, Wajszczak, Korowaj, Polberg.
Ciekawe jak wyglądają inne listy.

# oferta dnia

23.10.2010 16:45

Nieświadomy, skąd wiesz, że to młodzi, skoroś taki nieświadomy.

# nieświadomy

23.10.2010 19:07

Mam coś takiego jak GOOGLE.

# z bialoleki

24.10.2010 11:54

a gesina to po co kandyduje. chciala byc dyrektorka to jej kaznowski zalatwil posadke i wywalil mierzwe. a teraz znowu do rady? za malo kasy czy co? po wyborczym fałszerstwie z poprzednich wyborów to wstyd, ze ta baba kandyduje. zero etyki, zero moralnosci. pustak! PO traci moj glos, skoro decyduje sie na takie zagrywki.

# uczeń

24.10.2010 19:52

Puszczają ją na zająca .Ma wielką misje zbierać głosy .Czymś musi się odpłacić .Wydaje mi się że za to że chyba sama była w konkursie i sama ze sobą wygrała. To fajne.
Taki prawdziwy pedagog.
Oddany oświacie.
Mój tata mówi że ona jeszcze nie tylko to pokaże.

# nieświadomy

24.10.2010 20:42

Ludzie jak pisałem powyżej jest tyle młodych, aktywnych ludzi. Nie skupiajcie się już na jakieś tam Gęsinie, ona miała już swoje 5 minut.

# zakorkowany

24.10.2010 20:45

Oj nieświadomy widać, że jak najbardziej świadomie agitujesz za listą. Skoro masz google to może jeszcze wyczytałeś w nich co takiego dla Białołęki ci młodzi zdołali zrobić do tej pory?
Przypuszczam, że musisz chyba zmienić wyszukiwarkę, aby pojawiło się choćby jedno zdanie?!!!!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

24.10.2010 21:56

I wiecie, ze wziely i wpisaly Matka... Jaworski.
Prosze bardzo, co sie wygóglilo:
1. Suszarnia Warzyw Jaworski Sp. J.
2. Genealogia, pochodzenie Jaworskich i rodzin związanych....
3. Andrzej Jaworski - Oficjalna Strona
4. Jaworski-Gajewski sp. z o.o.
5. Jaworski - Gajewski. Autoryzowany dealer Hyundai, Nissan
6. Artstyl. Pracownia konserwacji mebli zabytkowych. Jaworski A.
7. Jaworski Maciej. Ubezpieczenia Hestia ...
9. Jaworski Walenty. Zakład optyczny
10. Bortex. Surówki warzywne, sałatki, kwaszonki. Jaworski W.
11. Powiat jaworski, Wikipedia, wolna encyklopedia
12. Luke Jaworski Photography | In Kenya | all rights reserved ...
No i co? ... In Kenya?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

24.10.2010 22:23

... bo do Matki natomiast osobiscie i wprost przemawia Szczytujacy po Naszemu. A tak! Zero picu! A nie jakis tam mazowiecki, dajmy na to!
Teraz na agitce w salce katechetycznej nikt nie podniesie zadka z krzesła i spod pieca, z glupawa mina nie oswiadczy, ze przed wojna, to na ojca wolali Caba Cyngielman.
Dajmy na to...
Bo to sie nazywa:
konsternacja... ha, ha, ha..., a nie rzeznia!
I poszla dietka ''sie j.... c'' ! I "po ptokach" ! - jak to sie mowi po domach.

# wyborca

25.10.2010 14:10

Beznadzieja te listy PO. Nie ma na kogo glosować i tyle!!!!!!!!!

# cobra22

25.10.2010 22:57

Lepsze listy Po niż te listy wsg .

# wyborca

26.10.2010 13:42

A ja wolę listy wsg.

# zakorkowany

26.10.2010 19:26

A podrzućcie listy wsg na forum...

# cobra22

26.10.2010 22:28

no właśnie, ciekawe kto na liście wsg

# leksusik

26.10.2010 22:29

Polecam głosować na młodych. Na stronie PKW jest wiek, np. Wajszczak, Madziar, Świtalska, Polberg czy Klimczak.

# wyborca

27.10.2010 19:11

Co do list wsg, to wystarczy wejść na stronę gospodarności, tam są listy wyborcze. Polecam.

# wyborca 2

27.10.2010 21:17

To może zagłosować na Marię Jolantę Wilim (Wspólnota Samorządowa), wieloletni pracownik dydaktyczny, a kobieta młoda i tryska energią,
A co najważniejsze rozumie problemy Białołęki

# trik

27.10.2010 21:22

No a młoda Anna Romanowicz Gospodarność

 Matka_Sławka_z_Gdańska

28.10.2010 17:29

... po mezu? Gospodarność?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe