REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# bemowianka

17.09.2013 13:11

Te opcje z Powązkowską bardzo mi się podobają :)

# bemowianka

17.09.2013 13:32

I Ryżowa - ekstra pomysł :)

# bemowianka

17.09.2013 17:01

o ryżowej napisała bemowianka bis

REKLAMA

# tomek

18.09.2013 08:03

Wystarczy wziąć starą mapę sprzed 40 lat i zobaczyć, ile wtedy było linii tramwajowych. I zacząć odbudowywac to, co rozebrano. Na Powazkowskiej jezdzila 10 i 19...

# bemowianka

18.09.2013 13:24

Wzięłam - faktycznie!!! Po co albo dlaczego je zlikwidowano?
Tamtędy jeździła 10 i 19tka!!!
Czy może było tak jak z torami tramwajowymi (trakcją elektryczną) na ul. Kasprzaka od Teatru na Woli dalej na zachód. Zlikwidowano na czas remontu a potem nigdy nie odbudowano. Dlatego teraz tory skręcają w stronę zajezdni i ul. Wolskiej.

# gRwgor

30.06.2019 21:58

Do mnie przemawia linia tramwajowa z okolic Kaliskiego, przez Hubala Dąbrowskiego. lub pętli Os. Górczewska na Babice i dalej do Leszna. Tylko trzeba zbudować Tramwaj szybki, tak by był konkurencyjny dla zakorkowanej smrodzącymi samochodami ul. Warszawskiej. Te pojazdy wlewają się potem na Bemowo .
Stacje metra są w budowie, ale do tego metra trzeba będzie dojechać. Lepiej by to był transport publiczny, niż tysiące samochodów przebijających się przez Bemowo. Teraz nie mają gdzie parkować i rozjeżdżają traniki przy Wola Parku i pod Ratuszem Bemowo.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy