REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Dhhhhh

27.01.2017 06:31

Żenada

# Fghuy

27.01.2017 18:58

Dobre dla urzędasów i resortowych dzieci nie mają z tego nieróbstwa co ze sobą zrobić. Dla psów już im zrobili płac zabaw.

# Kotas

27.01.2017 21:12

Dla dzieci brakuje fajnych placów zabaw róbmy dla dorosłych nie......nych

REKLAMA

# aguśka

16.03.2017 14:32

ja tam mam swój plac zabaw w Paradizzo, nie potrzebuję takich durnot.. siłownie na świeżym powietrzu tak, place zabaw dla dzieciaków, jasne, wybiegi zamknięte dla psiaków - konieczne, ale plac zabaw dla dorosyłch co za durny pomysł:D

 Billar

24.04.2017 22:03

Sądzę, iż nie jest to zły pomysł. Mało jest miejsc, gdzie są place zabaw dla dorosłych w Polsce. Dobry pomysł.

 ptaszyca123

24.05.2017 12:36

Aguśka, masz rację... Ja mam swój "plac zabaw" w Akademii Walki, tak się wybawię na zumbie, że już huśtawka mi niepotrzebna :D

REKLAMA

# marcysia

29.05.2017 10:57

A ja uważam, że to fajny pomysł. W ogóle bardzo bym się cieszyła, gdyby u mnie we Wrocku zrobili taki plac zabaw dla dorosłych, chociażby z budżetu obywatelskiego. W ogóle to bardzo fajna inicjatywa i jeśli ktoś chce o tym coś więcej poczytać, to polecam http://budzet-obywatelski.pl/category/place-zabaw/
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break