REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

pizzeria przy rondzie na Światowida

# Alf

01.09.2002 20:01

Czy ktoś tam miał szczęście coś zjeść?
Jakie wrażenia?
Pytam, bo dwukrotnie z żoną trafilismy na zamknięty lokal.
Przykłady:
- Dzisiaj cała niedziela zamknięta.
- Kiedyś sobota, tylko od 15h00.
Jakoś źle mi się w obecnych czasach kojarzy "biznes", któremu nie zależy na dochodach i klientach...

# DAG

02.09.2002 15:39

No właśnie,to jest bardzo dziwne.

# Vladymir

02.09.2002 23:28

A ja tam jadłem i było bardzo smacznie i fajnie. Lokal jest malutki, ale przesympatyczny, z ciekawym dekorem wnętrza. Fakt, otwiera się grubo po 15tej i czynny jest do 22giej, ale sądzę, że to się zmieni, bo na razie konsumentóew jest i tak bardzo mało, zaś interes prowadzą młode chłopaki, które chyba śpią do 12tej. Zresztą, Alfie, nie ma o co kruszyć kopii, pizzy i tak nie je sie na sniadanie, więc późna pora nie przeszkadza. Polecam ten lokal, bo i ceny przyzwoite /taniej niż telepizza z dowozem/, a poza tym wspierajmy lokalne inicjatywy, ta pizzeria to jak kwiat magnolii na pustyni betonu osiedla Buczynek, na którym nie ma nic oprócz solariów /dla kogo ?/ oraz banków, czy też sklepów z tanim alkoholem dla roboli z okolicznych budów.

REKLAMA

 banan

03.09.2002 08:26

poproszę o adres

# Alf

03.09.2002 10:58

Ależ ja popieram, popieram!
Tylko kiedy nie przyjdę, to zamknięte.

# ts

03.09.2002 17:09

Pizza jest dobra, natomiast makarony nie wygladaja za ciekawie. Z tego co slyszalem wkrotce takze zamowienia telefoniczne. A co do otwarcia/zamkniecia, to na 3 wyjscia do pizzerii, raz sie nie dostalem - w niedziele okolo 17... a szkoda...

REKLAMA

# Vladymir

04.09.2002 23:26

Adres: ul. Książkowa 9E, czyli Światowida róg Topolowej, wejście od ronda przy pętli autobusowej, a nie od osiedla. Alfie, aby tam jeść, musisz dostosować się do rytmu pracujących tam chłopaków: wstawaj, bracie, w południe, olewaj robotę, a baluj w nocy.

# Piotrek

05.09.2002 14:42

Poprawka adresu : Książkowa 9F

# Obcy

05.09.2002 20:29

Czy ktoś zastanawiał się dlaczego całe osiedle ma adres Książkowa mimo, że bardziej jest przy Swiatowida a kończy się przy Topolowej?

REKLAMA

# Alf

06.09.2002 11:02

Ja mieszkam na Strumykowej 29E, która biegnie też jakoś dziwacznie: nr 1, potem od razu 15, potem 28 (bloki BMI), potem 29 (Buczynek 2)
Taka nielogiczna i myląca wszystkich numeracja ulic to chyba jakaś warszawska specyfika...

 m0n1ka

07.09.2002 16:12

Zapytani przeze mnie panowie w pizzerii twierdzą, że mają czynne od 13 do 23 :-)
Pizza faktycznie jest bardzo smaczna, jesli mieszka się w okolicy, jest to zdecydowanie lepszy wybór niż pizza na telefon. Można także zamówić pizzę na wynos - czeka się ok. 8 minut.
Wystrój wyjątkowo udany, zwłaszcza, jeśli się lubi Dalego, bo na ścianie namalowana udana kopia jednego z jego obrazów.

# Dorota J.

09.09.2002 11:36

#obcy- nasze osiedle nazywa się Buczynek a całe mieści się między ulicami: Książkową, Odkrytą, Topolową i Światowida .
A wracając do pizzy Dali to uważam, że jest smaczna (choć wolę grubsze ciasto) i nigdy nie mam takiego problemu jak #Alf
Codziennie tamtędy przechodzę i zawsze otwarte.......

REKLAMA

# Jasiek

09.09.2002 22:12

a co powiecie na obsługę? jak wam sie podoba??

# Dorota J.

12.09.2002 11:08

Jaśku dlaczego takie pytanie? A może tam pracujesz???

# Jasiek

12.09.2002 13:50

Dorotko pytam bo bylem niezadowolony z twarzy tych chłopców. byli jacyś niewyspani?? ;)

REKLAMA

# Dorota J.

13.09.2002 08:39

Jaśku - wyspani czy też nie co za różnica ważne, że są sympatyczni
i uśmiechnięci.

# dekoder

26.06.2014 23:59

Otóż to właśnie
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe