REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pisanie prac na studia

# Krystian98

08.10.2019 11:43

Szukam kogoś kto będzie mi w stanie przygotować pracę zaliczeniową na studia. Albo jakaś indywidualna osobę, która się takimi działaniami zajmuje, ewentualnie jakiś serwis, gdzie pracują osoby, które takimi działaniami się zajmują. Jeśli macie jakiś kontakt, z którego ewentualnie można skorzystać to się podzielcie propozycjami.

# Luzakk

22.10.2019 10:29

Ogólnie w sieci sporo różnych takich stron można znaleźć więc myślę, że jak dobrze poszukasz to znajdziesz sobie wykonawcę do swojej pracy. Między innymi na redaktor-online.pl jest sporo piszących osob więc można będzie z ich propozycji skorzystać.

 Hanz23

22.10.2019 23:24, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 23.10.2019 14:58

Mój korepetytor, którego zatrudniłem na tej http://buki.org.pl/ stronie, pomógł mi z esejem w języku angielskim. Doskonale zdałem tę pracę, nawet nie spodziewałem się tak wysokiej oceny, bo nauczyciel był surowy. Dziękuję więc mojemu korepetytorowi za wytrwałość i wiedzę, którą mi przekazano!

REKLAMA

# Alleluja!

25.10.2019 10:01

#Krystian98 napisał(a) 08.10.2019 11:43
Szukam kogoś kto będzie mi w stanie przygotować pracę zaliczeniową na studia. Albo jakaś indywidualna osobę, która się takimi działaniami zajmuje, ewentualnie jakiś serwis, gdzie pracują osoby, które takimi działaniami się zajmują. Jeśli macie jakiś kontakt, z którego ewentualnie można skorzystać to się podzielcie propozycjami.
a potem mamy takich magistrów/inżynierów co to "kupywujom japko optarte o sfeter"...

# JimmySAS

19.10.2022 23:07

Wiesz, czym jest tłumaczenie symultaniczne, okazuje się, że tłumaczowi bardzo trudno jest jednocześnie słuchać i tłumaczyć. Są specjalne firmy, które robią oryginały profesjonalnie: z powodu dużego stresu psychicznego i fizycznego praca jest zwykle wykonywana w zespołach, a w kabinach tłumaczeniowych https://skrivanek.pl/ używany jest sprzęt techniczny.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy