REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pisanie prac na studia

# Krystian98

08.10.2019 11:43

Szukam kogoś kto będzie mi w stanie przygotować pracę zaliczeniową na studia. Albo jakaś indywidualna osobę, która się takimi działaniami zajmuje, ewentualnie jakiś serwis, gdzie pracują osoby, które takimi działaniami się zajmują. Jeśli macie jakiś kontakt, z którego ewentualnie można skorzystać to się podzielcie propozycjami.

# Luzakk

22.10.2019 10:29

Ogólnie w sieci sporo różnych takich stron można znaleźć więc myślę, że jak dobrze poszukasz to znajdziesz sobie wykonawcę do swojej pracy. Między innymi na redaktor-online.pl jest sporo piszących osob więc można będzie z ich propozycji skorzystać.

 Hanz23

22.10.2019 23:24, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 23.10.2019 14:58

Mój korepetytor, którego zatrudniłem na tej http://buki.org.pl/ stronie, pomógł mi z esejem w języku angielskim. Doskonale zdałem tę pracę, nawet nie spodziewałem się tak wysokiej oceny, bo nauczyciel był surowy. Dziękuję więc mojemu korepetytorowi za wytrwałość i wiedzę, którą mi przekazano!

REKLAMA

# Alleluja!

25.10.2019 10:01

#Krystian98 napisał(a) 08.10.2019 11:43
Szukam kogoś kto będzie mi w stanie przygotować pracę zaliczeniową na studia. Albo jakaś indywidualna osobę, która się takimi działaniami zajmuje, ewentualnie jakiś serwis, gdzie pracują osoby, które takimi działaniami się zajmują. Jeśli macie jakiś kontakt, z którego ewentualnie można skorzystać to się podzielcie propozycjami.
a potem mamy takich magistrów/inżynierów co to "kupywujom japko optarte o sfeter"...

# JimmySAS

19.10.2022 23:07

Wiesz, czym jest tłumaczenie symultaniczne, okazuje się, że tłumaczowi bardzo trudno jest jednocześnie słuchać i tłumaczyć. Są specjalne firmy, które robią oryginały profesjonalnie: z powodu dużego stresu psychicznego i fizycznego praca jest zwykle wykonywana w zespołach, a w kabinach tłumaczeniowych https://skrivanek.pl/ używany jest sprzęt techniczny.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy