REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Tomek

03.12.2014 22:00

Z rachunku wynika ze czynsz to 38,81 wiec bez przesady ok 1 zł za metr i jeszcze pretensje ? Z czego niby ten remont ma być ?
Reszta to woda i śmieci za 4 osoby wiec bez przesady każdy płaci. Ludziom to sie w d... poprzewracało.

# pepe

04.12.2014 08:56

To chyba jakieś żarty!
Budynek jak czytam w internecie jest zadłużony na kilkaset tysięcy, każdy z nich (lokatorów) ma dług, w mieszkaniach brud i robactwo, a my mamy im sfinansować jeszcze nowe mieszkania?
Żeby je doprowadzili do takiego samego stanu?
ps. mnie ktoś odda kasę za kredyt i odsetki za mieszkanie?

# Tadeusz Jackiewicz

04.12.2014 10:15

a co z tymi co płacą ? przecież to te osoby starają się o lepsze warunki ???? płacili i im odebrali ciepłą wodę i ogrzewanie przez to że reszta nie płaciła ??? te kilka rodzin chce płacić ale żąda lepszych warunków ?? nie znacie sytuacji, jak ci wcisną dziurawe buty za 5 zl weźmiesz ??? - nie, im nie chodzi o cenę czynszu bo mogłoby być 10 razy więcej ale niech im dadzą godziwe warunki, jak była ciepła woda i ogrzewanie, mieli większy czynsz i większe opłaty - wywiązywali się ze wszystkiego, a przez to że cześć osób nie płaciła to wyłączyli i tym co płacili jednakowo a potem obniżyli czynsze, za co tam płacić - byłeś tam człowieku ? ja byłam - Potraktowali część normalnych osób jak śmieci, dobrze że to będzie u Jaworowicz w TVP Poza tym są osoby co płacą do dziś i to nie tak że cały budynek nie płaci.

REKLAMA

# Kazik

04.12.2014 10:20

JA PIER..... człowieku to co że oni maja po 30 zł czynsz !!!!! oni chcą mieć po 200 czynsz ale mieć nadzieje że włączą im ogrzewanie i wodę na zimę - nie wszyscy tam to Patologia !!! i z tego co czytałem to nie chodzi im o nowe mieszkania mimo tego że łazienek w domu nie mają oraz 1 wanne na wszystkich !!! wymieszali tam patologie i pijaków z normalnymi rodzinami !!! ku...wa Masakra !! a teraz ludzie potrzebują Pomocy, wsparcia, to traktują ich jak wroga !! tak działa Legionowskie KZB ale to nie tylko tam a w całym Legionowie. Popieram tą kobietę z całego serca. 10 stopni - MASAKRA !!!

# Hanna

04.12.2014 10:22

to co że budynek jest zadłużony ??? przecież to nie budynek walczy z nimi tylko kilka rodzin które wrzucili to jednego kotła z patologią - normalnych rodzin tak jak ty czy ja.
Życzę wszystkiego dobrego oraz z uwagą śledzę Pani profil na FB

# xyz

04.12.2014 10:30

JAKIE ŚMIECIE PRACUJĄ W TYM KZB, DYREKTORKA ZE ZWYKŁEGO PRACOWNIKA A KTÓRA SAMA ŻYŁA W TAKICH WARUNKACH TERAZ NIE DOŚĆ ŻE NIE CHCE Z TYMI LUDŹMI POROZMAWIAĆ, JESZCZE SIĘ SIĘ ODWRACA A CO WIĘCEJ ATAKUJE ICH !!!! TAK DZIAŁAJĄ URZĘDNICY BANKI I INNE INSTYTUCJE - POPROŚ O POMOC A ZAATAKUJĄ CIE. LUDZIE IM POMOGĄ, JUŻ POMAGAJĄ - TYM KILKU RODZINOM KTÓRE CHCĄ WIĘCEJ PŁACIĆ ALE ZA GODZIWE WARUNKI. OSOBIŚCIE TO NAGŁOŚNIE, POJADE TAM, MIESZKAM TERAZ W WARSZWIE I JESTEM -DJ- ZNAM WIELE OSÓB. KUR..Y - TAM SĄ DZIECI. MOJ WUJEK MIESZKA OBOK DZIENNIKARZA Z INTERWENCJI. OBIECUJE PAŃSTWU ŻE ZROBIĘ WSZYSTKO BY WAM POMÓC !!!

REKLAMA

# KZB/UM

04.12.2014 11:36

Oświadczenie KZB i UM Legionowo http://www.legionowo.pl/pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci;kategoria-komunikaty;id-6074

# olla

04.12.2014 12:28

Czynsz to jedno, dużą kwotę robią ryczałtowe opłaty za wodę i kanalizację...
Moja 5 osobowa rodzina zużywa max.12m3 wody w miesiącu. Mamy normalne warunki więc kąpiemy, myjemy i pierzemy ile chcemy... a przy 5 osobach to trochę tego się zbiera.... A tu przy ograniczonym dostępie do wody, łazienki, toalety i kuchni naliczono 22m kanalizaji i wody? Czy ten ryczałt to nie przypadkiem z głowy? Mieszkałam w bloku to mieliśmy 3m3 na osobę ale nigdy nie zużyliśmy, zawsze były nadpłaty....

# Tomek

04.12.2014 13:10

Jasne, wybudujmy in nowy blok z naszych podatkow!! Oczywiście pozostawiając czynsz 38zl, a ja będę dalej czekal przez nastepna dekade na utwardzenie drogi na ktora nie mam pieniędzy mimo to ze wszyscy płacimy duze podatki.
Ja musialem zaciagnac olbrzymi kredyt aby być na swoim i mieć przyzwoite warunki, a inni by chcieli aby im to podarowano!!

REKLAMA

# Tomasz S

04.12.2014 14:32

Tomek oni nie chcą nowego bloku i takiego niskiego czynszu, Przecież to zaznaczają, czytaj ze zrozumieniem, mogą płacić i chcą sporo więcej ale w zamian za wodę i ogrzewanie. płacili normalnie wcześniej a mimo to, odłączyli płacącym normalnie i sporo większe kwoty niż teraz przez cześć osób która nie płaciła. Teraz obniżyli czynsze i myślą że ludzie będą siedzieć cicho. Te osoby nie chcą niskich czynszów, chcą dalej płacić normalny czynsz z zamian za wodę i normalną temperaturę na zimę w domu, nie wymagają bóg wie czego, Moim zdaniem właśnie te kilka rodzin które tak walczą powinni oddzielić od tej patologi która dewastuje ten budynek nie płaci itd. Jestem z nimi. Ci ludzie Pokazują między innymi Panu by walczyć z niesprawiedliwością w urzędach i instytucjach. Mają moje Poparcie gdyż zamiast chęci ugody - spotkali się z zmasowanym Atakiem na Siebie. to poniżej pasa. Nasza Firma, chętnie zaoferuję im Pomoc Prawną, już wysyłałem do nich stosowną wiadomość. Pozdrawiam

 aro

04.12.2014 18:44

to nieroby i tyle a ja nie mam zamiaru za nich płacić

# Kijanka

04.12.2014 19:00

Aro, nie wszyscy. chcą za siebie płacić ale żądają by odzyskać to co im odebrano jak się wywiązywali, odcinają się od reszty lokatorów którzy niszczą i dewastują. Normalnych Ludzi wymieszali z patologią i łobuzami a następnie odcięto im ciepłą wodę i ogrzewanie tylko dlatego że ta patologia nie płaciła. Poznaj sytuację a potem pisz, chyba że rodzina tam pracuje to ok trzeba poprzeć.

REKLAMA

# borys

04.12.2014 19:29

Do Tomasz S
Chłopie czytaj ze zrozumieniem, oni nie płacą od lat i nigdy płacić nie będę, nie oszukujmy się.

# Fred

04.12.2014 21:27

borys a wiesz dlaczego ? :) a wiesz że chcą prawda ? wejdź na ich Profil fb

# mikolaj

06.12.2014 14:14

Nie placili i nie beda placic

REKLAMA

# mikolaj

06.12.2014 14:16

Najpierw to niech wezma sie za robote i splate tego zadluzenia dopiero pozniej niech walcza o wygody.Sami sobie na to zasluzyli nie placac czynszu

# Jacek

06.12.2014 14:26

Moim zdaniem szczerze mówiąc każdy człowiek powinien zadbać o siebie bez liczenia na miasto. Pozdrawiam.

# Zenon

06.12.2014 16:27

Płacili a Miasto im zabrało przez niepłacących na tym budynku, czytajcie ze zrozumieniem, z informacji na ich stronie wynika że otrzymają pomoc prawną od osoby zainteresowanej tym tematem bo doszukano się wielu nieprawidłowości przez które KZB może mieć ogromne problemy. Kibicuje tym osobom z całego serca i widzę że wiele innych osób też.

REKLAMA

# Teresa

06.12.2014 16:29

Byli u nich prawnicy zainteresowani sprawą, KZB będzie miało ogromne problemy, wszystko będzie w telewizji, znaleźli wykwalifikowane osoby do reprezentowania ich a o których mowa. Wygrali już tą sprawę.

# Doris

06.12.2014 16:33

Zapewne można jeszcze wszystko odwrócić jakby, Romuś i Irenka, zamiast się kłócić doszliby do porozumienia a nią ...a w tym tempie, po programie u Jaworowicz.. sprawa nabierze charakteru ogólnopolskiego ... 2 miliony ją oglądają, a to nie to co kilka lokalnych gazetek :):):)

# mikolaj

06.12.2014 17:34

Tam czynsz placily tylko trzy czy cztery rodziny wiec o czym tu mowa .Jak mozna zabrac cos za co lokatorzy nie placili .Zenada i obciach ze nie placili a chca miec wszystko.Pisza bzdury.Wstydzila by sie ta lokatorka co to wstawila na fb

# mikolaj

06.12.2014 17:36

Niech sie przyzna ile ona ma zadluzenia wobec kzb i dlaczego odlaczyli jej centralne?proste nie placila

# Lucyfer

06.12.2014 18:02

tam na facebooku te 4 rodziny walczą co płaciły mikołaj.

# Śniegu

06.12.2014 18:03

odłączyli 4 płacącym rodzinom przez 21 rodzin niepłacących i te 4 rodziny walczą o swoje. Rozumiem Ich i popieram

# Alicja

06.12.2014 18:08

Po za tym TO kzb nie wywiązało się z umowy z nimi, ponieważ wcześniej mimo uiszczania opłat, bezprawnie zmieniło warunki umowy i wyłączyło im ogrzewanie i wodę, tam walczą te 4 rodziny... mają już Pomoc Prawną, ta kobieta nie ma się czego wstydzić, podziwiam ją że walczy o swoje. kup pakiet 1000 SMS-ów, zapłać 10 zł ... a operator GSM potem ci ukradnie połowę SMS-ów ...wychodzi 10 zł za 500 SMS-ów mimo tego że napisane było że otrzymasz 1000 ... kto zawinił ? OPERATOR GSM - TO TAKI PRZYKŁAD BYŁ :p WALCZ KOBIETO - WALCZ !!! :d

# mikolaj

06.12.2014 18:29

A ja wiem ze ta kobieta tez nieplacila i nie nie bedzie placic

# mikolaj

06.12.2014 18:30

Dlaczego te rodziny co placily czynsz dostaly normalne mieszkania?

# Tomasz Wroński ( Prawnik)

06.12.2014 18:32

ta kobieta ma niesłusznie naliczone zadłużenie, wyłączyli jej ogrzewanie oraz ciepłą wodę mimo że wywiązywała się ze wszystkich opłat. Przestała płacić ponieważ firma która odłączyła jej ciepłą wodą i centralne (czyli Pec na wniosek KZB) . Prawo jest Po jej stronie. Kup w cyfrowym Polsacie Pakiet prestiżowy, podpisz umowę na 2 lata, po roku zabierają ci połowę kanałów mimo że regulujesz opłaty i każą dalej płacić taką samą kwotę za pakiet prestiżowy, płacisz ? mogą też obniżyć ci kwotę abonamentu o połowę ale przecież nie masz tych kanałów na których ci zależało, więc zgodnie z prawem masz możliwość kontynuowania umowy z niższym abonamentem ale bez tych kanałów lub chcesz albo zrezygnowania z usług Polsatu, problem w tym że oni nie mieli takiej możliwości i teraz zgodnie z prawem mogą ubiegać się o całkowite umorzenie długu, mało tego - mogą domagać się o odszkodowanie od KZB z tytułu niepotrzebnie poniesionych kosztów np za wydanie więcej pieniążków za prąd by ogrzać mieszkanie bo nie ma centralnego, mowa o tych 4 rodzinach które płaciły. Mają sprawę wygraną.

# Śnieżka

06.12.2014 18:38

mikołaj, skoro wiesz to znaczy że ją znasz a skoro ją znasz to jesteś pospolitą mendą !!! typowym Polaczkiem, ja ją znam i wiem jak ta kobieta cierpi, wiem też że w 1 kolejności ( gdyby miała normalne warunki takie jak ma każdy) PŁACIŁABY, te rodziny płaciły ? a Borkowscy płacili ? ( nie płacili ) inna rodzina musiała wsiąść spory kredyt by dostać ... i więcej rodzin nie ma. Żal mi tej kobiety że takie świnie się koło niej kręciły jak ty. Takie Mendy jak ty, sprawiają że ja oraz inne osoby trzymamy z nią kciuki jeszcze bardziej !

# Jakub Będziński

06.12.2014 18:43

Jak mówi że płaciła aż do momentu kiedy jej wyłączyli to pewnie tak jest Mikołaju. Śnieżka ma racje, jesteś mendą. Mam nadzieje że emisja u Jaworowicz załatwi sprawę, jestem człowiekiem dla człowieka. Zawszę Poprę w 1 kolejności normalną niepijącą kobietę dbającą o dziecko ( nawet biedną która nie ma z czego płacić ale ona płaciła) niż jakąkolwiek instytucję w której rządzi korupcja złodziejstwo itd. Człowiek dla Człowieka. 3mam Kciuki za tą kobietę !!!

# Zuzanna

06.12.2014 18:47

Ci co tak negują tą kobietę, to czytając jej słowa, sądzę że ona prędzej pomogła by wam niż wy jej ... myślę że ona ma dobre serce a rzadko się mylę.

# mikolaj

06.12.2014 19:59

Znam dobrze ta sytacje bo tam mieszkalismy..A p.B wychodzila sobie zamiane z zadluzeniem mozna?wiec nie gadajcie glupot ze jest taka poszkodowana niech sie wezna do ROBOTY a nie zawracac dupe p.Jaworowicz

# Twoje Sumienie

06.12.2014 20:31

B ... dostała TYLKO DLATEGO bo inna rodzina się nie zgodziła na warunki które jej zaoferowano, To akurat każdy wie przecież na tym budynku. Jaworowicz dopiero zawróci d...e KZB itd :D :D :D wiem kim jesteś wiesz ? :D ty akurat D powinnaś najmniej się udzielać bo sama miałaś identyczne warunki a teraz nie wiem do czego dążysz. Nie Spodziewałam się tego po tobie, jesteś fałszywa kobieto :)

# mikolaj

06.12.2014 21:02

Pani B.wychodzila to mieszkanie mimo zaleglosci i za to ja podziwiam.Tylko nie kobieto .wez sie za robote pani D.......a nie gadasz glupoty plac ,plac kobieto plac a nie chcesz zeby sie wszyscy nad toba litowali

# nikodem

06.12.2014 23:07

Popieram kzb ze wylaczylo centralne .W spoldzielni wszyscy musza placic

# SamolubnaSzczęśliwa

06.12.2014 23:54

Dopiero teraz zrozumiałam że JA ....oraz że byłeś tam Ty.

# SamolubnaSzczęśliwa

06.12.2014 23:56

Niech tak będzie.

# nikodem

07.12.2014 00:36

Tak bylem tam i tego doswiadczylem

# nikodem

07.12.2014 00:41

Ode mnie tez wymagaja

# nikodem

07.12.2014 00:44

Tak bylem tam i tego doswiadczylem a teraz mieszkam w blokasz spoldzielczych i tez musze wszystko placic

# dyzio

07.12.2014 00:46

A pani Dorota niech sie wezmie za robote a nie oczernia innych

# Hugo Boss

07.12.2014 00:55

Pani Dorota nikogo nie oczernia, przynajmniej na razie, czeka na odzew, bo zrozumiałam coś. Dobranoc

# dorota41

07.12.2014 22:07

witam ma ktos do mnie jakieś pytanie słicham.

# dorota41

07.12.2014 22:08

słucham

# Zyga

08.12.2014 19:59

Nie rozumiem tych ludzi jeśli ja bym miał płacić tak dużo, to bym się wyprowadził do innego miejsca! Proste! Co to więzienie, że nie mogą sobie znaleźć nic lepszego! Jakieś ci ludzie niegramotni, nieogarnięci cy cóś?

# DO ZYGA

08.12.2014 20:32

Zyga, a żeby się wyprowadzić do innego miejsca to trzeba wynająć a żeby wynająć to trzeba płacić kilkakrotnie więcej niż w mieszkaniach komunalnych w których jest woda i ogrzewanie a na które te kilka osób co tak się kłócą - STAĆ, chcą płacić ale niech im włączą coś - tym co chcą płacić bo tam 10 stopni ( pizdzi) :D oni rarytasów i złotych klamek nie chcą, nie martwią się o siebie tylko o dzieci, malutkie kochane dzieci które nic nie zawiniły, nie można ich pozostawić tak bez pomocy, jak będziesz miał dzieciaka to zrozumiesz o co tyle szumu łajdaku :D

# Borys

09.12.2014 11:02

Przecież już dawno by tej kobiety tam nie było, gdyby płaciła, zwłaszcza jeżeli ma dziecko. To znaczy jednak nie płaci i ma spore zadłużenie, skoro nie chcą jej zamienić bez straszenia tv i prawnikami

# jogiibubu

09.12.2014 11:23

#DO ZYGA napisał(a) 08.12.2014 20:32
Zyga, a żeby się wyprowadzić do innego miejsca to trzeba wynająć a żeby wynająć to trzeba płacić kilkakrotnie więcej niż w mieszkaniach komunalnych w których jest woda i ogrzewanie a na które te kilka osób co tak się kłócą - STAĆ, chcą płacić ale niech im włączą coś - tym co chcą płacić bo tam 10 stopni ( pizdzi) :D oni rarytasów i złotych klamek nie chcą, nie martwią się o siebie tylko o dzieci, malutkie kochane dzieci które nic nie zawiniły, nie można ich pozostawić tak bez pomocy, jak będziesz miał dzieciaka to zrozumiesz o co tyle szumu łajdaku :D
Po co se te dzieci robili jak ich nie stać??? Niech teraz oddadzą do domu dziecka, tam będą miały lepiej, niż w tej melinie.

# do Jogiibubu

09.12.2014 11:41

myślę że inteligencją pokazujesz że nie dorastasz częściom tych ludzi do pięt :) :) :) ona nie straszy tylko zebrała odpowiednie informacje które udowodnią że pewna instytucja odcięła jej ogrzewanie oraz ciepłą wodę niezgodnie z prawem mimo tego że płaciła i o to chodzi, myślę że te komentarze to blednę koło i nie ma co komentować, jest garstka imbecyli która tego nie rozumie i nie ma co im tłumaczyć. Osiągnęła swój cel i zebrała kilka kompetentnych osób, nie zdziwię się jak ta strona zniknie niebawem bo już jej jest niepotrzebna. Gratuluje tej kobiecie, Płacimy Podatki itd, Państwo nie ma prawa że wypinać na żadnego obywatela, bogatszego czy biedniejszego jak widać, ma za sobą całą armie ludzi którzy ją popierają a taka garstka jak wy, zawsze się znajdzie, typowy polaczek :D mnie to bawi :d :D :D

# jogiibubu

10.12.2014 10:57

Pytają się biednego...
-Dlaczego jesteś biedny?
-Bo głupi.
-A dla czego jesteś głupi?
-Bo biedny...

# EWK

11.12.2014 22:20

KUPMY LUMPOM LUKSUSOWE MIESZKANKA I PO SPRAWIE. NIECH URZĘDNICY Z URZĘDU MIASTRA SIĘ ZŁOŻĄ ZE SWOICH PRYWATNYCH PIENIĘDZY DOBRZY SAMARYTANIE. A JA ZNAM TYCH LUMPÓW OD ZAWSZE - NIE DAM ZŁAMANEGO GROSZA - PILI, ĆPALI, SIEDZIELI W PIERDLU NA WŁASNE ŻYCZENIE TO I MAJĄ. A JAK NIE WIEDZĄ NA DODATEK NIC O ANTYKONCEPCJI (BO ROZMNAŻAJA SIĘ RADOŚNIE) TO NICH SIĘ NAD TYM RATUSZ POCHYLI/WYHCYLI ZA CZEREŚNIOWEGO BIURKA. ALE ZA SWOJE. MNIE DZIADEK I BABCIA NAUCZYLI - "NIE PRACUJESZ - NIE JESZ" . I TYLE NIBY CZEMU DPOŁACAĆ PATOLPM NA ICH WESOŁE ŻYCIE? MNIE ZAROBIENIE KASY ŁATWO NIE PRZYCHODZI.

# swiety mikolaj

13.12.2014 16:39

Masz racje EWK ja tez ciezko pracuje zeby utrzymac rodzine i mieszkanie .Mi nikt nie daje

 Daro

14.12.2014 21:10

@EWK, przecież miasto już kupiło luksusowe mieszkania rzekomo dla biednych.
Mieszkania komunalne wyposażone niemal pod klucz z panelami wykładzinami, gresami wyposażone w szafki kuchenne i miejsca do parkowania można rozpatrywać jako luksusowe ????
W przyszłym roku ma powstać kolejny taki blok
Co w takim razie muszą czuć ci którzy na to wszystko muszą zapracować sami ????
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA