REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# KBS

19.11.2020 09:56

Jest godzina kupna biletu i jest godzina rozpoczęcia kontroli. Wszystko da sie sprawdzic. Albo cwaniak albo trzeba reklamować. Proste.

# vilgefortis

20.11.2020 01:23

Miałem 2 sytuacje gdzie mPay mi się zawiesiło podczas realizowania płatności.
1) zakup biletu minute po rozpoczęciu kontroli
2) zakup biletu 3 minuty po rozpoczęciu kontroli
W obu przypadkach mandaty przyjąłem ale pofatygowałem się do ZTMu i złożyłem reklamację (argumentując m. in. że skoro decydują się na akceptowanie zewnętrznych aplikacji to niech najpierw będą mieli pewność że działają).
Odniosłem się też do rozmowy z kanarami, którzy 5 razy podkreślali fakt że zakup nastąpił po rozpoczęciu konroli (nieważne że minute czy dwie). Zapytałem co w sytuacji jeżeli chcę kupić bilet w biletomacie ale muszę się do niego dostać lub ktoś stoi przede mną w kolejce.
"W takiej sytuacji widzimy że pasażer chce kupić bilet i czekamy z kontrolą"
Na mój argument, że w takiej sytuacji bilet będzie przecież skasowany po rozpoczęciu kontroli zaczęli się jąkać.
W obu reklamacjach użyłem tej argumentacji i w obu przypadkach otrzymałem pełen zwrot pieniędzy
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA