REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

# mmmmm

15.11.2017 12:52

klimiuk to sygnalista ?

# zły

15.11.2017 15:25

Tak naprawdę to Białołęka przez radnych nie funkcjonuje. Przez to jestem pewien, że w najbliższych wyborach nie zagłosuję na żadną z osób, które są w obecnej radzie. Chcę żeby w końcu ktoś zaczął sprawnie zarządzać dzielnicą a nie spotykać się na kilkuminutowe pyskówki i obrażania się. Wybrali was ludzie i powinniście im służyć wszyscy jako rada bez względu na opcje polityczne.

# ziomek

15.11.2017 16:54

zgadzam się ze #zły, idzie to cały czas w złym kierunku, kłucą się o coś co nie powinno mieć miejsca. Brak czasu na sprawy które są ważne dla dzielnicy. Wina lezy po obu stronach!

REKLAMA

 Biało-ruś

15.11.2017 16:56

Przecież to gołym okiem widać, że pan radny został celowo "wrzucony" do dzielnicy PO aby to rozsadzić od środka... Czy może przypadkowo znalazł się na pierwszym miejscu wyprzedzając kolegów, którzy już długo w radzie zasiadają? Przecież chodziło o to aby był bałagan... PO wygrało wybory na Białołęce i to jest fakt.
Odłączyło się paru radnych między innymi pan radny Korowaj, który głosuje teraz wszystko jak pis mówiąc, że jest bezpartyjny... ;-) Do wyborów ten bałagan pozostanie bo trzeba oczekiwać na wyrok NSA..
Radzę tylko zapamiętać kto z kim się bratał i w jakim celu..

 matt

15.11.2017 19:50

Jakby obciąć im diety to szybciutko wzięli by się do roboty. Tylko za pełne powiedzenia powinno być płacone

# Z Szamocina

21.11.2017 19:48

Dziś Dzień Życzliwości zyczmy sobie by wreszcie pojawił się spokój i tolerancja. Niech zginie obłuda, kłamstwo i wrogość. Niech zacznie być normalnie,. To tak mało, a jednocześnie tak wiele.... Chcę żyć mając świadomośc, że nikt mną nie manipuluje bez względu na miejsce w którym się znajduję....

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA