REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Pałacyk Otrębusy - terminy

 PaniGość

20.10.2014 10:30

Witam serdecznie
Czy ktoś orientuje sie z jakim wyprzedzeniem należy rezerwowac termin na wesele w Pałacyku Otrebusy?
W tym roku gościłam na przyjęciu w tym miejscu, oczarowało mnie do tego stopinia, że swoje przyjęcie rónież planuję tam zorganizować, jednak przydałyby się wskazówki z jakim wyprzedzeniem nalezy się ze wszytskim organizować.

 Ania90

21.10.2014 10:30

Witam, ja byłam w tym roku 16 sierpnia na weselu znajomych i również byłam zachwycona Pałacykiem. Genialna i pomocna obsługa, wręcz niewidzialna, pomocni właściciele i piękne sale.. Jeśli chodzi o terminy to moi znajomi dobrych kilka, jak nie kilkanaście miesięcy wcześniej ustalali. Dlatego najprościej będzie zadzwonić lub umówić się na spotkanie ;)

# Agnieszka

26.11.2014 16:45

Zgadzam sie z poprzedniczką, żeby miejsce zarezerwować kilkanaście miesięcy wcześniej, ponieważ zainteresowanie Pałacykiem jest ogromne. Nie dziwię się, bo miałam okazję być tam na dwóch przyjęciach weselnych w tym roku i za każdym razem byłam bardzo zadowolona, świetnie się bawiłam. Wszystko dopięte na ostatni guzik :)

REKLAMA

 PaniGość

22.12.2014 10:21

Nawet nie było tak źle, na 2016 udało nam się jeszcze termin zaklepać:)
Właściciel Krzysztof faktycznie strasznie sympatyczny człowiek, widać, że razem z managerem mają ogromne doświadczenie w organizacji imprez.
Teraz tylko pozostaje trzymać kciuki, aby nasze przyjęcie było równie udane ja te, na których byłyśmy!!! ...choć własciwie jestem o to spokojna;)

# Moniczkaa

02.07.2015 09:51

My rezerwowaliśmy Pałacyk Otrębusy około 4 miesięcy wcześniej i z tego, co wiem to wyjątkowo zwolnił się termin wesela jakiejś pary. Bardzo się ucieszyłam, bo faktycznie terminy są ustalane z dużym wyprzedzeniem, a my spontanicznie zaplanowaliśmy przyjęcie Wszystko przebiegło tak, jak sobie wymarzyłam.. piękny wystrój, pałacowe wnętrza, cudowna kuchnia wraz z obsługą i ogrom pracy właścicieli, którzy nad wszystkim czuwali.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024