REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Pachnący Tachomin

# pasażer

25.11.2005 14:17

Wyperfumowani i pachnący mieszkańcy Tarchomina, którym przeszkadzamy w autobusach, wypisują o nas na forum Bialolęki:
#E-4 Rider 2005.11.25 08:32
...że w autobusie nigdy nie jest na tyle ciasno żeby się motłoch z legionowa nie mógł zmieścić na ekspresowej
- "Proszę się przesunąć, przecież każdy musi (!) dojechać"
#kil 2005.11.25 09:08
A ty kiedy się od mtłochowałeś ? ćwoku ze słomą w buciorach, zmień E - 4 na osła lub furmankę będzisz miał luźniej.
#Lenart 2005.11.25 09:57
nie dosc ze sie pchają to jeszcze od nich smierdzi
#E-4 Rider 2005.11.25 12:59
kil widze, że jesteś przedstawicielem klasy wystawiającej buciki na korytarz na nowodworskich osiedlach
#kil 2005.11.25 14:05
Jeżeli już to tylko po to żebyś mi ćwoku je czyścił(niestety nie na nowodworach... a może i na szczęście)

# Miron

15.12.2005 13:57

a pewnie ze przeszkadzają, pakowac sie macie do tych swoich wieśkobusów a nie do autobusow typu E-4, a najlepiej to do wawy nie przyjezdzajcie

# eryk

15.12.2005 17:41

Powiedział warszawiak z Białej Podlaskiej.

REKLAMA

# Miron

16.12.2005 08:59

hehe tak sie składa ze z dziada pradziada mieszkam w Warszawie, do 1999 roku mieszkałem na saskiej Kępie ale przeciez ty nawet nie wiesz gdzie to jest

# eryk

16.12.2005 11:33

Wiem i nawet wiem że kiedyś sie to nazywało Kawcza Kępa. To że powstała Twoja dzielnica zawdzeczasz nie takim jak ty zadufanym w sobie warszawiakom, tylko carowi, który kazał wybudowac most, by pobudzić rozwój drugiego brzegu rzeki.
A wracając do tematu większośc europejskich stolic dba o dobrą komunikację z miejscowościami nalezącymi do aglomeracji, aby np. mieszkańcy Legionowa (ponad 25 tys. samochodów) nie jechali do centrum swoimi autami. Władze twojego miasta, jak widać, to zapewne warszawiaki z dziada pradziada i niewiele o tym wiedzą.

# RoDoWiTy

19.12.2005 00:47

No właśnie Legionow SUX, ja mieszkam w warszawie od urodzenia i kilku miejscach ochota praga wola i tarchomin ale tutaj smród bijący od legionowiczów jest czasami nie do zniesienia, nie mówię że wszyscy ale niestety jest to regułą. Choć i jjadący z tarchomina też czasami nie grzeszą czystością.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024