REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

bezpieczenstwo w Legionowie

# Magda_Kielczyk

17.12.2005 18:28

Hej,
moze jestem przewrazliwiona, ale wydaje mi sie, ze z bezpieczenstwem w
Legionowie jest coraz gorzej. Dotad, gdy gadalam ze znajomymi spoza Legionowa opowiadalam im, jak to u nas bezpiecznie, jak nic zlego sie nie dzieje, a sporadycznie skradzione radio samochodowe doczekuje sie notatki w lokalnej prasie.
Niestety chyba juz wiecej nie bede mogla w ten sposob zachwalac urokow naszego miasta. W ciagu ostatniego tygodnie dwie bliskie mi osoby spotkaly bardzo przykre wydarzenia i dla mnie jest to wazny sygnal, ze nie jest dobrze.
Tydzien temu moja przyjaciolka wracala z pracy w nocy i pod jej blokiem, na
Marysienki dwoch gosci wyrwalo jej torbe. Moja kumpela wysiadla z taksowki pod swoja klatka i miala do przejscia jakies 10 m.
A dzis w nocy pod Atena jakies debile zdemolowaly samochod mojego chlopaka.
Mial sobie czlowiek swojego smiesznego trabancika, a ktos mu go w nocy
przewrocil na bok. Bardzo smieszne, ale dla mnie niepokojace. No sorry, ale
nie da sie przewrocic samochodu, czy to trabancik, czy maluch, czy jakikolwiek inny w 3 minuty i tak, zeby nikt tego nie uslyszal ani zobaczyl. Chocby to bylo o 4 nad ranem.
Pamietam akcje, kiedy na Pilsudskiego przy targu jakies malolaty skakaly po
samochodach - szybko ich nasza Policja zwinela. Ale wtedy zareagowali
mieszkancy. Mam nadzieje, ze nikomu z Was nie wydarzy sie nic podobnego, ale pamietajcie o jednym i prosze rozprzestrzeniajcie taka postwe: jak widzicie, ze dzieje sie cos niedobrego, to jesli sami nie chcecie sie angazowac w jakies awantury dzwoncie na Policje. nr 774 27 77, albo z kazdej komorki 112. To nic nie kosztuje, a moze dzieki temu wlasnosc wasza i waszych znajomych pozostanie nie naruszona.
A tak podsumowujac bardzo jestem zaniepokojona tym, co sie zaczyna tu dziac.
Pozdrawiam
Magda

# trzy paski

19.12.2005 00:48

samochodzik to się w minutkę przewraca BEJBE a karton network to już w pojedynkę wywalić na daszek

# uuuuuuuuu

19.12.2005 10:15

i kto to mówi?!, wspólpracowniczka prezydenta!
A co Roman zrobił dla poprawy bezpieczeństwa, pani rzecznik?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy