REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

13.11.2019 06:26 #Kolega
Kolejne gamonie z ZTM. Tak jak z Sokratesa. Nagle zmieniają zdanie i progi nagle zamontowano. Najlepiej wytłumaczyć że nie ma pieniędzy.
13.11.2019 09:07 #Lotnik
Bardzo dobrze. To są miejsca dla KLIENTÓW, a nie nieszczęśników, którzy kupili sobie po taniości segmenty 20km od Warszawy i teraz jęczą, że mają ciężki dojazd do cywilizacji. Trzeba było myśleć...
13.11.2019 09:39 Do rzeczy
Jeszcze co!? Przeciwnie! Te parkingi Parkuj i Jedź w okolicy Młocin generują tylko niepotrzebny ruch samochodowy po naszych osiedlach i okolicy. Najlepiej byłoby zlikwidować je wszystkie i przyjdzie taki czas mam nadzieję, że najpierw radni i władze Białołęki, a potem Warszawy to zrozumieją. Wiedzą to najlepiej mieszkańcy zakorkowanego Tarchomina, którzy każdego dnia muszą wdychać spaliny i cierpieć hałas robiony przez wygodnickich, którzy zamiast skorzystać z komunikacji miejskiej muszą koniecznie każdego dnia przejechać na drugą stronę Wisły swymi samochodami. Gdyby tych parkingów nie było albo byłyby odpłatne (podobnie jak inne parkingi na Bielanach - przynajmniej w okolicy linii metra) pewnie ruch by się zmniejszył o połowę, jeśli nie bardziej.
13.11.2019 10:41 #wolan
Do rzeczy napisał 13.11.2019 09:39

(...) Gdyby tych parkingów nie było albo byłyby odpłatne (podobnie jak inne parkingi na Bielanach - przynajmniej w okolicy linii metra) pewnie ruch by się zmniejszył o połowę, jeśli nie bardziej.
Oczywiście, że by się zmniejszył, ale ten samorząd to istny cyrk. Radna Gola od wiecznego burmistrza Bielan czyli pana Pietruczuka co i raz wpada na kolejne genialne pomysły na które pieniędzy jak to mawiał klasyk nie ma i nie będzie. Normalnie ktoś by się zastanowił co należy zrobić aby jednak się znalazły, ale tu nie chodzi o to żeby te problemy rozwiązywać tylko aby po nich skakać, opowiadać i bajdurzyć. W razie czego tak jak na Sokratesa mówi się potem to nie my tylko oni.
14.11.2019 12:15 #Pat
Dokładnie parking jest dla klientów, a nie biednej Białołęki.
Takie wnioski o uruchomienie parkingów to na terenie swojej dzielnicy proszę składać
REKLAMA
18.11.2019 13:16 #Dość tego darmowego
Proponuję, by za parkowanie na parkigach Parkuj i Jedź pobierać opłaty. Powiedzmy ok. 1/2 stawki w Śródmieściu. Jak ktoś chce z Legionowa koniecznie dojeżdżać samochodem do Warszawy to niech płaci nam za to!!!
18.11.2019 20:08 #Robak
Proponuje opodatkować tzw. "wiejskie blachy".
19.11.2019 08:59 #Dość tego darmowego
#Robak napisał(a) 18.11.2019 20:08

Proponuje opodatkować tzw. "wiejskie blachy".
Ale to niestety z definicji nierealne, bo prawo na to władzom Warszawy nie pozwala. Natomiast pobierać opłaty za parkowanie, również na parkingach Parkuj i Jedź miasto może jak najbardziej. Zysk podwójny. Z jednej strony kasa dla Warszawy, a z drugiej strony jednak ograniczenie ruchu i mniejszy syf w powietrzu.
19.11.2019 15:22 #Amen
Parkuj i Jedź pozostaną na wieki bezpłatne. Amen!

30/1953 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Oddam za darmo
 Moja darowizna Dzielę się tymi informacjami w ten sposób, ponieważ chciałbym przekazać Dar Mojej Fortuny osobie, która dorasta i która boi się Boga. Cierpię na bardzo poważny rak mózgu w fazie terminalnej. Mój lekarz właśnie poinformował mnie, że moje dni są liczone, ponieważ moje zdrowie się pogarsza. Mam dużą sumę na swoim koncie bankowym, którą chciałbym przekazać poważnej osobie lub sierocińcowi i która może dobrze wykorzystać te pieniądze, tworząc centra i szkoły sierocińca lub placówki na edukację biedne dzieci, kiedy jestem daleko od tego świata. Jeśli ktoś jest zainteresowany odziedziczeniem mojej fortuny i z pewnością dobrze wykorzysta te pieniądze na dobrą pracę, możesz zostawić mi wiadomość do dalszego oświecenia. Dziękuję i niech Bóg was błogosławi, ojciec niebiański! E-mail: chantalecouss@gmail.com

Nieruchomości poszukuję
 Kupię za gotówkę mieszkanie do 45 mkw najlepiej do odświeżenia lub remontu. Zapraszam do kontaktu 882- 757-150 Asia

Kupię samochód
 Każdy! 513-606-666

4-pokojowe sprzedam
 Pilna oferta pożyczki bez protokołu Jestem finansistą, prywatnym pożyczkodawcą, który oferuje pożyczki od 10 000 do 25 000 000 EUR. Chcesz uzyskać kredyt na projekt zmiany samochodu lub na budowę domu, oferuję specjalną szansę kredytową przy oprocentowaniu 2%. Kontakt mailowy: rosedupenn@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA