REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

oświetlenie

# wiki 2

27.11.2019 10:41

tyle się pisze o bezpieczeństwie na przejściach dla pieszych a skrzyżowanie ulic Milenijna z Cmielowska jest bardzo niebezpieczne bo pieszych na przejściach nie widać zbyt słabe oświetlenie w dodatku w pobliżu są trzy przystanki autobusowe i teraz kiedy szybko robi się ciemno to pieszy jest narażony na potrącenie, wielokrotnie sygnalizowali mieszkańcy o tym a efektu nie widać wystarczyłoby dorażnie doświetleić te przejścia tak jak zrobiono na Myśliborskiej z Cmielowską i w kilku innych miejscach, a byłoby bezpieczniej.

# Komandos

09.03.2023 18:48

Przede wszystkim to my sami musimy zdecydować się na to czego oczekujemy od takiego oświetlenia. Akurat ja od jakiegoś czasu bardzo zastanawiam się nad oświetleniem targowym. Wiem, że można je zamówić w http://www.taniediody.pl/ i ja również na takich kwestiach się skupiam.

# sroka1

19.03.2023 14:26

Wiem że oświetlenie to się w m1 w obi kupuje, nieraz już tam po lamty czy żarówki jeżdziłam bo jest duży wybór i przystępne ceny

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe