REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Oświetlenie podjazdu jakie?

# tomek66

24.06.2023 14:16

cześć, szukam jakiegoś sensownego oświetlenia podjazdu. Nie jest on duży jednak kiedy podjeżdżam autem chciałbym, aby zrobiło się jasno przed domem.. Wychodząc z auta nie chcę się w ciemności na schodach zabić ;P Sugerujecie jakieś oświetlenie na pilota czy jednak czujnik ruchu. Co waszym zdaniem najlepiej się sprawdzi?

# juniper

26.06.2023 08:33

Moim zdaniem masz dwa wyjścia: zrobić lampki na przykład wzdłuż drogi podejścia do domu lub naświetlacz nad bramą garażu. Ja mam to drugie rozwiązanie, ponieważ było stosunkowo łatwiejsze w montażu. Jeden otwór z zasilaniem, do tego uchwyt na lampę z czujnikiem ruchu. Lampa jest na tyle mocna, że widać co się dzieje na podjeździe jak podjeżdżam.

# romanesco

27.06.2023 10:59

Jeśli mały podjazd to naświetlacz z czujnikiem ruchu powinien ci wystarczyć. Zobacz sobie naświetlacze na przykład od V-teca. Diody od samsunga, montaż wygląda na łatwy ze względu na mufę kablową także, nawet amator poradzi sobie z podłączeniem. Powinno to wystarczyć na twój podjazd.

REKLAMA

# julianna

28.06.2023 17:57

Też mieliśmy i żarówki i naświetlacze od V-teca dają radę :)

# nestor

10.07.2023 12:14

U mnie szperacz z marketu ale powiem wam że słaby jest i juz dwa razy mi się psuł, chyba spóbuję zamówić coś od Vtac.

# Justa

13.07.2023 11:01

Vtac daje radę, u nas już kilka miesięcy i bez awarii :)

REKLAMA

# Antosia

28.07.2023 13:25

no patrzyłam własnie na te propozycje od Vtac i powiem że parametry mają naprawdę ok :)

# mariuszkowa

30.07.2023 11:05

o to muszę więcej poczytać o tej firmie, bo pierwszy raz ją widziałam :)

# Steve

17.08.2023 07:42

Wybór odpowiedniego oświetlenia podjazdu zależy od wielu czynników, takich jak wielkość podjazdu, budżet oraz indywidualne preferencje. Ważne jest, aby wybrać rozwiązanie, które zapewni odpowiednie oświetlenie i jednocześnie będzie estetyczne i energooszczędne.

REKLAMA

# Ramtam

27.08.2023 12:40

o ciekawe to co piszecie o Vtac, sprawdzę sobie to w wolnej chwili bo wygląda ciekawie.

# radomir

29.08.2023 17:23

sprawdziłem sobie te naświetlacze o Vtac i wyglądają naprawdę porządnie. Z takimi parametrami spokojnie dadzą sobie radę.

# neox

30.08.2023 10:48

Wg mnie grunt to żeby miał dobre ip i ilość lumenów - ale to wiadomo każdy dobiera pod swoje potrzeby

REKLAMA

# Toni

14.09.2023 12:20

ja osobiście nie lubię zbyt mocnego naświetlenia podjazdu bo wcale łatwiej się wtedy nie parkuje. lepiej wybrać coś stonowanego.

# retro

18.09.2023 09:43

no to prawda, jak ci się w kamerze do cofania odbija to słabo.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA