REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ostrzeżenie przed KUJAWĄ

# świadek

23.12.2021 19:36

Dziś około 17-ej przed paczkomatem na Nowodworskiej obok Lidla byłem świadkiem takiej sceny: staruszka wybrała kod na klawiaturze paczkomatu, przy niej otworzyła się skrytka, staruszka wyjęła paczkę. W tym czasie zza stojącego samochodu wyszła młoda kobieta i korzystając z aplikacji wybrała kod swojej przesyłki. Podeszła do staruszki i ze słowami "to moja paczka" wyszarpnęła ją z rąk. Zdezorientowana kobiecina zapytała skąd wiadomo czyja to paczka, wtedy młoda spojrzała na adres, przeczytała i wrzasnęła, że jest napisane na niej KUJAWA (zdaje się, że Agata). Było ciemno, za chwilę otworzyła się inna skrytka, traf chciał, że akurat tam była przesyłka staruszki.
Wyglądało to tak ordynarnie, jakby wyrwała swoją rzecz jakiemuś złodziejowi, dlatego postanowiłem to upublicznić - może ta osoba potrafi się zreflektować i wyciągnie jakieś wnioski na przyszłość, jeśli to przeczyta, a jeśli nie, to może nie pozostanie anonimowa.
Powinna jednak zdać sobie sprawę, że za takie zachowanie może oberwać, jeśli natrafi na kogoś o podobnym charakterze.

# Lewobrzeżny

23.12.2021 20:49

Słynna kultura osobista mieszkańców najgorszej dzielnicy Warszawy...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024