REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Osiedle Kamińskiego - festyn

 krzychu

21.09.2003 21:41

Dzisiaj odbył sie festyn na boisku osiedla Kamińskiego. Czy ktoś może z Was był na nim? Interesuje mnie sprawa nowej ochrony - co znowy wymyśliliśmy?

# Nata

22.09.2003 10:13

Ja też jestem ciekawa. Pewnie większe opłaty na ochronę.

# Mieszkaniec

22.09.2003 10:45

Mogłaś Ciekawska wziąć udział w konkursie na najpiękniejszy balkon. Żałuj.

REKLAMA

# Nata

22.09.2003 11:00

Wzięłabym udział Mieszkańcu w tym konkursie, gdyby nie pewien szkodnik mieszkaniowo-balkonowy, którego trudno wytępić.

# Mieszkaniec

22.09.2003 11:18

Ale nie jest to problem NATO, który uniemożliwiałby Ci występ w innym turnieju. Żałuj.

# Nata

22.09.2003 11:45

Bardzo żałuję , że nie wystąpiłam na festynie, ale musiałam w tym czasie wypełniać małżeńskie obowiązki.

REKLAMA

# jureg

23.09.2003 09:15

O nowej ochronie:
karty magnetyczne po 1 na mieszkanie, dodatkowe, gdy wykupisz dodatkowe miejsce(a) parkingowe karta kosztuje ca 15 zl
ochrona 36/mc , dla bezsamochodowcow 20.
nowe zasady od 1 pazdz. wjazd i wyjazd po staremu.
taxi inne wjazdy na osiedle po zawiadomieniu straznikow
firma o dziwnej nazwie zuom z NDworuMaz. ekipy interrwencyjne w razie potrzeby.
zobaczymy w praniu.

# dziwny wybór

23.09.2003 09:48

Znam firmę. Mam działkę w Kosewku nad Wkrą. Stacjonują u sołtysa. Samochód patrolowy zawsze stoi w lesie pusty. A włamania do działkowiczów nasilają sie zawsze po przejściu handlowca z tej firmy. Oczywiście do tych, którzy nie zgodzili się na ochrone.

# Mieszkanka

23.09.2003 16:28

A jak nie mam samochodu, a mam miejsce parkingowe (inaczej nie sprzedawali), to co?
A te karty to do czego, do furtek? Można dorobić, czy jak?

REKLAMA

# Kolejna Mieszkanka

24.09.2003 11:53

A ja mam samochód, ale parkuję na płatnym parkingu obok osiedla. Czasami jednak trzeba wjechać z zakupami. Myślę, że też nie powinnam płacić za ochronę. Z jakiej racji?

# jureg

24.09.2003 12:18

#dziwny wybór 2003.09.23 09:48
Znam firmę. Mam działkę w Kosewku nad Wkrą.
To cenna uwaga. Czy inni tez maja jakisd doswiadczenia?
Lepiej wczesniej - niz pozniej.
Kontrola pieszych bzm - wszsyscy wchodza.
Karty magnetyczne maja otwierac szlaban i rejestrowac wjazd pojazdu na osiedle. tylko taki wyjedzie, ktory wjechal. info przesylane do bramy wyjazdowej. Nareszcie nie bedzie obcych samochodow.

# Mieszkaniec

24.09.2003 14:17

Karta zastąpi strażników ? Czyli puste stróżówki, na bramach niech się dzieje wola Nieba, imprezy piwne w podwórkach, a dla uciążliwych mieszkańców zgłoszających rozróby lub włamania - patrole interwencyjne.

REKLAMA

# winnetou

28.09.2003 13:11

Omawialiśmy to na zebraniu starszyzny szczepu i myślę Mieszkańcu Blada Twarz,że możemy Wam pomóc. Weźcie tylko Historyka ze sobą i wypalcie z nim fajkę pokoju.

# Ptysia

30.09.2003 18:30

ale Ty głupoty chrzanisz Winnetou!!!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024