REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

osiedla na Ciupagi

# piotrek

10.12.2004 21:34

czy ktoś z ulicy Ciupagi czyta teksty na forum?
jeśli tak to niech potwierdzi, mam bardzo przykre(tragiczne wręcz wiadomości dla mieszkańców tego osiedla)

# stary klawisz

11.12.2004 00:12

tak a jaka

# piotrek

11.12.2004 14:51

na terenie zakładu "presbet" zaraz obok waszego osiedla(mozliwy błąd w pisowni) planowana jest lokalizacja stacji bazowej telefonii komórkowej- takiej jak w słupsku(ok. 60 m wys.), jak juz pisałem wczesniej na tym osiedlu(w słupsku) w wyniku oddziaływania takiej stacji umarło juz 60 osób na raka a drugie tyle jest chore na raka-można to sprawdzić na stronie www.iddde.de
wg. wczorajszych wiadomości zaczyna być gorąco w słupsku z tego powodu-prezydent zwala na wojewodę, a wojewoda na prezydenta, a stacja nadal działa..................
zainteresujcie sie problemem, bo potem będzie tylko płacz i zgrzytanie zębów......

REKLAMA

# o kurde

12.12.2004 12:36

Wow, w Wawie jest kilkaset bazówek i tysiące różnych innych nadajników - więc niedługo wymrze cała Warszawa.

# alojzy.

12.12.2004 16:57

Podgrzewanie starych kotletów to niedługo specjalność naszej kuchni.Komórek (stacji )to nie ,ale żeby słyszalność byla dobra.Tesko to nie ,ale żeby sklepy byly w zasięgu.Drogi to żeby tak ,ale pod oknem sąsiada.Wszędzie to żeby było blisko,duzo i tanio.Chodzić powinniśmy przez parki -nie do pracy ino na spacery.I panienki żeby byly ładne ,tanie i chętne .I żeby tu wsi nie było bo po co się przeprowadzaliśmy?

# piotrek

12.12.2004 18:12

lubię dialogi ze "światłymi".............wiedza wasza w temacie jest gorzej niz zerowa.......nie podejmuje tematu, poniewaz znowu będę musiał przeklinać ciemnogród i średniowiecze...żyjcie sobie z przeswiadczeniem,iż jest ok(gdzie w w-wie są bazówki wyskości 60 m?) i dorabiajcie sobie teorię do własnego poczucia bezpieczeństwa( nieświadomych-poinformowanych wcale mi nie żal)...............tragedia słupska niewiele dla was znaczy-tzn. ciemnogród lub zwyrodnialstwo-moim zdaniem jedno i drugie......na pochybel średniowieczu!!!!!!!!!! i prostactwu!!!!!!

REKLAMA

# o kurde

12.12.2004 21:12

...a czym się różni bazówka stojąca 10 metrów nad ziemią od tej stojącej 60 metrów nad ziemią? i jaki jest sens stawiania bazówki w mieście na takiej wysokości? Nawet te stojące na trasach poza miastami nie mają takiej wysokości...

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.12.2004 22:19

No kurde ... jakbys k...wa nie rozumial Jezeli bazowka jest na 60 metrowym maszcie, to umiera 60 osob, tak jak w Slupsku. I bardzo sie mylisz, jezeli myslisz, ze jezeli bazowka stanie 10 metrow nad ziemia, to umrze tylko 10 osob. A ta pomylka wynika z tego, ze jak pisze autor, cytujmy:
'' dorabiajcie sobie teorię do własnego poczucia bezpieczeństwa ( nieświadomych-poinformowanych wcale mi nie żal)....tragedia słupska niewiele dla was znaczy-tzn. ciemnogród lub zwyrodnialstwo-moim zdaniem jedno i drugie......na pochybel średniowieczu!!!!!!!!!! i prostactwu!!!!!! ''
No, rozumiesz, Szescdziesiat. Wiesz dlaczego ?
To efekt okraglej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. To przejdzie.

# komórka

13.12.2004 09:25

Piotrusiu !!!! Zyjesz w świecie urojeń .Latasz z tym tematem po całej Białołęce.Od dłuższego czasu.Tobie to potrzeba dla innych celów.Bedziesz startował z listy Platformy Obywatelskiej i szukasz czegoś co wydaje się że zbrata Cię z ludem .Konwaliowa , ptaszki ,telefonia to Twoje kółko tematów.Zajmij sie czymś na miarę tematów zdroworozsądkowych.Biegasz z ekspertyzami swoimi a Ty dobrze wiesz (!!!!!!!)że zainteresowani dostarczyli ekspertyz fachowych które są u Kaczyńskiego i tam zapadnie decyzja .Wiem ,tak jak wszyscy z naszej dzielnicy (chlopcy i dziewczęta ) że Kaczynski sie nie myli.I tu tkwi syndrom wiary w prawdę.A ty ??? Cos wymyślisz-przeciez jest zima.....

REKLAMA

# Rysio.Ochucki

13.12.2004 11:38

Piotruś - ptaszki??? A co to za typencjusz? Pokażcie mi go bo ja na takiego kolejnego palanta z OTOPU (co to chce blokować budowę mostu północnego) nie mam zamiaru krzyżyka stawiać.
Zwyrodniałym PTAKOLOGOM Z CHOLERNEGO GDAŃSKA MÓWIĘ NIEEEE!!!

# bialoleczanin

13.12.2004 11:46

chodzi o to, ze wiele osiedli za czasow rzadow w Bialolece panow S. zostalo skrzywdzonych m.in. stary Zeran- a teraz wrzuca im sie jeszcze wieze komorkowa. Piotrze trzymaj sie.

# PIOTREK

13.12.2004 17:52

co to znaczy,że kaczyński sie nie myli-będą 2 fachowe ekspertyzy.....
w słupsku też ekspertyzę opracowywali "fachowcy" i co?
politykiem jesteś-dlatego ponieważ tylko polityk -typowy polski może zasłaniać się zasłoną dymną...ja owszem politykowałem i bedę politykował ale z partią która nigdy nie wejdzie juz do parlamentu i rady dzielnicy-zaboirę jak zwykle ze 150 głosów na swoim terenie a i tak nie wejdę bo lista(partyjna) będzie miała za niskie poparcie-robię to świadomie i jest to odpowiedź na brednie rycha ,komórki i matki otopu z gdańska.
p.s. do żadnej innej partii nie wstępuję-bo nie jestem od słuchania dyrektyw i nie dam sie prowadzic na smyczy.

REKLAMA

# PIOTREK

13.12.2004 17:54

ty rysiu ochucki do mnie był ten "palant".

# zbyszek

13.12.2004 19:53

Zobacz stronę http://www.iddd.de a potem zapytajcie operatorów jakie mają dowody iż prowadzą bezpieczną działalność. Piotrek mówi prawdę a wy opamiętacie się jak wam ktoś z rodziny zachoruje potem możecie pytać Kaczyńskiego dlaczego wam to zrobił a jego to nie będzie interesować. Ciekawe co byś zrobił gdyby twoja rodzina była w takiej sytuacji jak Polanica, Słupsk.Szczeglnie polecam autorowi "Komórka" reprezentuje żałosny poziom i dlatego tak operatorom łatwo manipulować ludzmi.
Piotrze trzymaj się władza już się boi. Prawda wyjdzie na jaw już niedługo.

# Polanica

13.12.2004 20:21

Jestem z Polanicy moja rodzina jest niszczona przez Plusa. Wszyscy jesteśmy już chorzy, mąż umiera, dziecko 13 letnie wyszło żę szpitala, córka straciła przytomność. Stacja jest nielegalna. Zobaczycie postawią wam coraz więcej stacji i nikt wami się nie będzie przejmował, tak jak nami. Skazano nas na śmierć. Czy wy wiecie jak to jest gdy na waszych oczach chorują dzieci. Jestem matką, serce mi krwawi, co mam zrobić, gdzie uciec. My umieramy w imię czego.

REKLAMA

# o kurde

14.12.2004 21:45

..wyłącznie telewizory - bo Was promieniowaniem zabiją, monitory od kompów też...!! I te komorki coje ludziska macie - też do Wisły!! :)

# piotrek

14.12.2004 22:16

ostatni wpis............robal nie dość, że nic nie zrozumiał z wpisu matki na ktorej oczach umiera cała rodzina, to jeszcze fus ma zamiar zanieczyścić symbol naszej polskości........ wisłę. na białe robaki przeznaczyłbym cię do robaczarni, bo na narządy to się koleżko jadowity nie nadajesz, chyba ,że do pracowni biologicznej na kościotrupa, niech dzieci sobie poużywają....................

# fizyk

15.12.2004 10:03

Hej, w podręczniku do fizyki piszą, jak można sobie z falami radiowymi poradzić. Ale nie wszystkim się chce fizyki uczyć.

REKLAMA

# piotrek

15.12.2004 17:18

dobre....w podręcznikach piszą jak zostać dobrym kochankiem ,milionerem i fachowcem od nawozu i od świata......

# fizyk

16.12.2004 09:03

A skąd się niby bierze wiedza fachowa na temat np. elektroniki, radiokomunikacji itd. Każdy to wszystko odkrywa na nowo? Widać od razu, że kolega Piotrek nigdy naukami ścisłymi nie skalał swojego umysłu i interesował się tylko tym, o czym powyżej napisał. I pewnie dalej nie wie, jak przeliczyć m/s na km/h. W podręcznikach fizyki wiele zjawisk jest tylko zasygnalizowanych, ale to nie oznacza, że one są wymysłem autorów.

# piotrek

16.12.2004 17:03

nie ma możliwości uchronienia się przed prom. elektr. - klatki faradaya nie mozna zrobić z domu..........

# piotrek

16.12.2004 17:17

jak mi ktoś kiedys mówił, że jest lekarzem, fizykiem, elektronikiem-tzn że ten ktoś był dla mnie autorytetem w tej dziedzinie-dziś twierdzę inaczej-na 1000 lekarzy 1 jest dobry, z fizykami jest podobnie,w zasadzie jest ich tysiące, ale takich jak albert e. było tylko kilku i tak naprawdę fachowców w danej dziedzinie jest b. niewielu, a to że ktoś ma dyplom i trochę większą wiedzę, to jeszcze niewiele znaczy dla mnie)-(bez żadnych aluzji).

# fizyk

17.12.2004 10:30

nie ma możliwości uchronienia się przed prom. elektr. - klatki faradaya nie mozna zrobić z domu..........
... ale wystarczy przecież zabezpieczyć wyeksponowaną na promieniowanie ścianę lub ewentualnie same okno, bo grube mury wykazują dość dużą tłumienność dla interesujących nas częstotliwości. Efektem takiego działania będzie zmniejszenie natężenia pola w mieszkaniu. A jest to zawsze coś więcej niż leżenie na łóżku i głupie patrzenie się w sufit. Zanim się wygra batalię o usunięcie nadajnika trzeba zadbać o swoje zdrowie!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break