REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Opinie o firmach remontowych z Białołęki

# StaszekL

27.02.2011 23:44

Obiecałem, że jak dobrze mi zrobią(remont) to ich zareklamuje i oto polecam www.remontwaw.pl
S.L.

# Michał

27.05.2011 10:58

Polecam firmę www.grinhouse.pl - remont wiązał się z adaptacją wnęki pokojowej na aneks kuchenny a tym samym wygospodarowaniem pokoju . Dużo robót wod-ka, elektrycznych, skuwanie płytek,podłogi malowanie. Z koncowego efektu jestem zadowolony a więc gorąco polecam.

 krzysztof356

04.02.2013 22:16

Witam jesli chodzi o remont to polecam www.remontystolica.pl

REKLAMA

# mgielka

23.10.2013 12:01

ja z kolei firmą polecam przeprowadzenie analityki internetowej. http://www.webmetrics.pl/. Trafne decyzje na temat inwestycji w działania online to realne oszczędności i dodatkowe przychody Twojej firmy.

# AnnaF.

19.02.2015 15:14

www.moltom.pl to moja firma pracująca przy remoncie, najwięcej uwagi wymagała stara instalacja CO i wod-kan, mieliśmy również duże problemy z grzybami na ścianach, po generalnym remoncie cieszymy się sprawnymi instalacjami oraz czystymi wygładzonymi ścianami

# Zofia_6

16.08.2016 14:34

Ja nie korzystałam z żadnej firmy, malowanie wykonałam sama a inspiracji i informacji szukałam http://www.majsterdamian.pl/malowanie-porady/samodzielne-malowanie-scian/.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe