REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Olejek

# miki888

17.04.2023 09:14

Szukam kogoś kto będzie w stanie mi pomóc w dobraniu produktów konopnych, które będą mogły mi pomów w walce z nowotworem, głównie z dolegliwościami bólowymi jakie się z tym wiążą, więc jak cos możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

# pabloooo

18.04.2023 08:08

Niewątpliwie oleje dają dobre efekty, ale faktycznie warto mieć kogoś kto podpowie jak je stosować. Istnieją jednak takie grupy jak facebook . com/groups/2073520546292917/ gdzie ludzie dzielą się swoją wiedza na temat olejów i tego w jaki sposób mogą być wykorzystywane.

# gosccc

03.05.2023 16:25

Wiem że olejki CBD działają przeciwbólowo... moja mama zawsze skarżyła takie dolegliwości po aspirynie i wszystkich lekach zawierających czynne substancje ibuporfenu o działaniu przeciwbólowym strasznie wyniszcza to ogranizm świnśtwo !! mama na prawde cierpi straszne na bóle stawów ... i chciałam jej pomóc wiec jak każdy by w tym wypadku szukał pomocy .... po przeczytaniu wielu artykułów napisze co pomogło mamie (nie mówię że każdemu pomoże, jeżeli stawy są już zniszczone ze zmianami i zwyrodnieniami tego już nic nie cofnie) ale chorobę można opanować,a na każdego działa co innego) mama trafiła dzieki moim poszukiawaniom na dobrego ortopedę z Poznania przyjmuje na ul.Grunwaldzkiej jak dowiedział się o problemie przyjmowania jakichkolwiek leków przeciwbólowych zalecił jej też stosowanie ... olejków CBD a dokładnie olej CBD 10 % i siarkę organiczną (MSM suplement w kapsułkach ) maść konopna Themrolka extra i maść laurowa kupiłam w aptece konopnej u nas w Poznaniu w Konopnej Farmacji na Ratajczaka ale jak wszystko można zamówić unich w sklepie online https://konopiafarmacja.pl/ lub poszukajcie u siebie tych produktów także na chwilę obecną ten zestaw spisuje się rewelacyjnie. wcześniej mama była tylko na tabletkach przeciwbólowych gdzie funkcjonować nie mogła normalnie z bólu brzucha teraz znowu cieszy się życiem lepiej spi jest mniej nerwowa a to dzieki temu CBD

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024