REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Olejek

# miki888

17.04.2023 09:14

Szukam kogoś kto będzie w stanie mi pomóc w dobraniu produktów konopnych, które będą mogły mi pomów w walce z nowotworem, głównie z dolegliwościami bólowymi jakie się z tym wiążą, więc jak cos możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

# pabloooo

18.04.2023 08:08

Niewątpliwie oleje dają dobre efekty, ale faktycznie warto mieć kogoś kto podpowie jak je stosować. Istnieją jednak takie grupy jak facebook . com/groups/2073520546292917/ gdzie ludzie dzielą się swoją wiedza na temat olejów i tego w jaki sposób mogą być wykorzystywane.

# gosccc

03.05.2023 16:25

Wiem że olejki CBD działają przeciwbólowo... moja mama zawsze skarżyła takie dolegliwości po aspirynie i wszystkich lekach zawierających czynne substancje ibuporfenu o działaniu przeciwbólowym strasznie wyniszcza to ogranizm świnśtwo !! mama na prawde cierpi straszne na bóle stawów ... i chciałam jej pomóc wiec jak każdy by w tym wypadku szukał pomocy .... po przeczytaniu wielu artykułów napisze co pomogło mamie (nie mówię że każdemu pomoże, jeżeli stawy są już zniszczone ze zmianami i zwyrodnieniami tego już nic nie cofnie) ale chorobę można opanować,a na każdego działa co innego) mama trafiła dzieki moim poszukiawaniom na dobrego ortopedę z Poznania przyjmuje na ul.Grunwaldzkiej jak dowiedział się o problemie przyjmowania jakichkolwiek leków przeciwbólowych zalecił jej też stosowanie ... olejków CBD a dokładnie olej CBD 10 % i siarkę organiczną (MSM suplement w kapsułkach ) maść konopna Themrolka extra i maść laurowa kupiłam w aptece konopnej u nas w Poznaniu w Konopnej Farmacji na Ratajczaka ale jak wszystko można zamówić unich w sklepie online https://konopiafarmacja.pl/ lub poszukajcie u siebie tych produktów także na chwilę obecną ten zestaw spisuje się rewelacyjnie. wcześniej mama była tylko na tabletkach przeciwbólowych gdzie funkcjonować nie mogła normalnie z bólu brzucha teraz znowu cieszy się życiem lepiej spi jest mniej nerwowa a to dzieki temu CBD

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA