REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# płudowiec z kossa

14.03.2012 09:07

Termin oddania niechybnie opóźni się. Do tej kary bym dorzucił jeszcze po 150 godzin prac społecznych.

# pracownik INTOP-u

14.04.2012 09:28

Po 150 godzin więcej a Dariusz Burzyk wielki właściciel firmy który KRADNIE złom lekka przesada,zamiast się zabrać za porządną robotę on KRADNIE. Małe sprostowanie ci panowie tam dalej pracują w firmie o nazwie PRI7 która wykonuje zlecenie dla firmy INTOP Pewnie na wypłaty Darkowi nie starczyło.
WSTYD tylko panowie dla Bydgoszczy bo mniemam ze o tych panów chodzi co zielonym busem VW jeżdżą i zajmują się instalacją Wod-Kan.
Złodzieje tak to my tej Warszawy nigdy nie odbudujemy.
Proponuje dla tych dżentelmenów dwa tygodnie darmowych robót dla miasta in to ujdzie bez karnie trzeba ich (złodziejaszków) napiętnować bo zrobią jeszcze raz to samo przy nadarzającej się okazji nie możemy do tego dopuścić

# zuza66

11.07.2012 09:42

Ta budowa jest zupełnie niezabezpieczona. Mieszkam blisko i co jakiś czas sprawdzam postępy (niewielkie) robót. Byłam, widziałam i zapłakałam.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy