REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Okolice pętli Żerań FSO

# Viktor

22.10.2005 08:51

Czy ktoś wie co stało się wczoraj wieczorem na Modlińskiej koło Auchana? Dwa trupy i samochód wywinięty na słupie.

# mersia

22.10.2005 18:21

oj.. nic mi o tym nie wiadomo ale musiało być nie za ciekawie

 Matka_Sławka_z_Gdańska

22.10.2005 20:40

Jezeli wsrod tych dwoch trupow, jedno mialo jutro gardlowac za rozmilowanym w znaku krzyza i skoligaconym z homoseksualista karle, a drugie za potomkiem folskdojczow z pomorza, to ''chwala tobie panie'' *) !
*)
Krzysiek ? Indeks gorny, ile ci Kolego mozna mowic, zebys w koncu cos zrobil z edycja na tym forum.
To po pierwsze, a teraz powrocmy do sedna sprawy...
panie ...ha, ha, ha.... tak mowicie do waszego miejscowego bostwa , tak ? ciemniaki ?

REKLAMA

 Rudolf

23.10.2005 08:59

Mały wyścig był..

# Viktor

23.10.2005 13:38

Wyścig był kilka dni wcześniej, owe zdarzenie koło auchana było w czwartek 20go.

# gosc

23.10.2005 14:55

matka slawka z gdanska co ta osoba tu robi co jej wypowiedz tu robi gdzie jest moderator powinna byc dawno usunieta

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

23.10.2005 18:27

I nawet śmierć nie budzi wśród niektórych odrobiny powagi czy zadumy, a tylko jest sposobem aby ostentacyjnie zademonstrować swój tumiwisizm.
Matko czy Ty kiedykolwiek powiedziałaś dobre zdanie o kimkolwiek?
Ja nie zauważyłem.

# Janek

23.10.2005 23:02

Matka ma rację.Jeśli ktoś wybiera do Pana.... drogę na skróty to po co mu rozum??
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe