REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Okna drewniane

# Mamila

15.06.2017 18:19

Czy to prawda, że teraz okna drewniane nie wypaczają się tak jak przed laty?

# JanJ

16.06.2017 19:57

Teraz nie trzeba bać się okien drewnianych, bo rzeczywiście technologa konstrukcji okien jest zupełnie inna niż jeszcze 10 lat temu. Drewniane okna wyglądają znacznie ładniej niż plastiki. Zobacz jakie okna produkowane są w http://www.oknostol.com.pl/

# wik90

18.01.2018 21:10

hej, chce kupić okna angielskie. znacie jakiegoś dobrego producenta okien angielskich? ja trafiłam na www.internationalwindows.pl, znacie?

REKLAMA

# mollox

22.03.2019 15:50

duzo lepsze sa drewniane okna od tych PCV??

# mollox

22.03.2019 15:57

Ja mam drewniane u siebie, głównie ze względu na ich wygląd no i nie oszukujmy się - drewno jest stanowczo lepszym materiałem niż plastik.. Producent to Drutex w moim przypadku. Wykonanie w porządku, to samo odnośnie szczelności. Moim zdaniem to był dobry wybór.

# amer51

16.07.2019 13:01

a co sadzicie o oknach aluminiowych?? kojarzy ktoś firmę www.inter-house.co.uk?

REKLAMA

# Kawernik

05.08.2019 10:10

Kiedyś słyszałem, że warto wybrać się http://www.attic.pl/producenci/fakro-okna. Podobno hurtownia naprawdę godna polecenia.

 pocahontas1

22.02.2020 19:21, wpis modyfikowany 5 razy,ostatnio 22.02.2020 19:24

hg

# MILAN SOPHIE

22.02.2020 21:16

Cześć wszystkim,
LIGHTSTREAM jest najlepszą firmą oferującą pożyczki online, aby udzielić ci pożyczki, której szukałeś bez stresu i dużej ilości papierkowej roboty.
Czy niepokoiło Cię, gdzie uzyskać pożyczkę? odrzucony przez banki z powodu niskiej oceny zdolności kredytowej? lub martwisz się o pożyczanie online.
Nie martw się, ponieważ LIGHTSTREAM KREDYTY zapewni ci pożyczkę na oprocentowanie tak niskie, jak 3%. Skontaktuj się z nami już dziś (lightstreamloansinc@gmail.com).

REKLAMA

# Dagmara33

24.03.2020 22:10

Nie decydowałabym się na stolarkę drewnianą z uwagi na moje przygody jeśli chodzi o okna. Mieliśmy je zaledwie 14 lat, okna puchły, próchniały i skrzypiały. O ile z kornikami wygrywaliśmy tak po prostu szpachlowanie dziur i ślady po tym zabiegu odbierały oknom estetyczny wygląd. Teraz mamy okna z PCV i jesteśmy bardzo zadowoleni. Estetyka okien drewnianych nam się podobała dlatego wybraliśmy z oferty Oknoplast okna pokryte okleiną drewnopodobną. Odcień winchester skradł moje serce już na wystawce w salonie sprzedażowym. Zostaliśmy przy nim, okna wiernie oddają drewniany wygląd. Jak się przyjrzeć to wiadomo można zauważyć, że to okleina ale na prawdę świetnie wykonane są te okna i są bardzo ciepłe oraz szczelne.

# marciiin

22.09.2020 17:46

Miałem podobnie, jak Dagmara po kilkunastu latach okna nadawały się do wyrzucenia nawet nikt nie chciał ich kupić po demontażu. Wymieniliśmy na okna PCV z okleiną drewnopodobną, konkretnie firmy Oknoplast. Jakość niebo, a ziemia. Jestem zadowolony, bo bałem się stolarki PCV a dzisiaj po kilku latach widzę, że to była najlepsza decyzja. Oknoplast dobra firma, mają wysokiej jakości okna i okleiny wyglądają bardzo wiarygodnie. Po 4 latach nie odkleja się nic. To ważna kwestia.

 joseph.b

24.09.2020 14:51

Widzę że tu dużo osób narzeka na drewniane, ale ja mam okna drewniane od BUDVAR z Łodzi i już od wielu lat dobrze mi służą. Nie miałem problemu z żadnym skrzypieniem itd. A jednak drewno wygląda dużo bardziej elegancko niż PCV. Grunt to wybrać porządną firmę i zainwestować w zakup.

REKLAMA

# jesienny

28.09.2020 07:43

#marciiin napisał(a) 22.09.2020 17:46
Miałem podobnie, jak Dagmara po kilkunastu latach okna nadawały się do wyrzucenia nawet nikt nie chciał ich kupić po demontażu. Wymieniliśmy na okna PCV z okleiną drewnopodobną, konkretnie firmy Oknoplast. Jakość niebo, a ziemia. Jestem zadowolony, bo bałem się stolarki PCV a dzisiaj po kilku latach widzę, że to była najlepsza decyzja. Oknoplast dobra firma, mają wysokiej jakości okna i okleiny wyglądają bardzo wiarygodnie. Po 4 latach nie odkleja się nic. To ważna kwestia.

Widzę, że nie tylko ja miałem problem z oknami drewnianymi. Bałem się, że po prostu akurat my trafiliśmy na trefne okna ale widzę, że wiele osób miało też problemy z ich wytrzymałością na przekroju lat. Okna PCV to zdecydowanie bardziej bezpieczny i mniej kosztowny wybór. Też postanowiliśmy, że zamówimy w Oknoplast bo kolega nam bardzo chwalił. Czekamy na montaż.

# marciiin

11.02.2021 10:04

I jak zadowoleni jesteście? Już po montazu?

# jesienny

15.02.2021 11:25

Cześć. Tak już kilka miesięcy po montażu. Kurcze... jestem bardzo zadowolony :) Cieszę się z wyboru. Nie sądziłem, że okna tak potrafią zatrzymać ciepło w domu. Na prawdę szok pozytywny szok. Niesamowita różnica między starymi, a tymi nowymi.

REKLAMA

# Karoll

28.12.2022 20:52

Ja szukałem okien do domu dośc długo, finalnie zdecydowałem sie na okna simprof i jestem zadowlony. W domu ciepło nie ucieka, wszystko szczelne.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA