REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Odświeżacz Warszawy

# Zyta

15.11.2010 09:00

Według wersji kto młodszy ten do rządzenia to Wlodkowski powinien zostać Przewodniczącym Rady W-wy a nasza dzielnicowa młodzieżówka powinna usiąść na krzesłach radnych.Byłoby wesoło.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

15.11.2010 11:20

Wedlug publikowanych na goraco informacji, 40% populacji naszego miasta juz nie pali, ale za to cpa.
Ostatnie wydarzenia na Slasku (chyba?) wskazuja, ze to domena mlodego, partyjnego aktywu. Rzeczywiscie. Niechec do papierosow wsrod mlodego pokolenia jest proporcjonalnie taka sama, jak nieznajomosc emocji po butaprenie wsrod dzisiejszych 40-50 latkow. No chyba, ze ktos juz jest Senatorem, to wtedy... je, je, je... to notacja hiszpanska, wiecie? Jak muszka
Wrocmy do Jaworzna. To tam z mlodej piersi wyrywa sie najpierw niewinny figiel podswiadomosci i plynie w ustach skrecony na zywo przed kamera z mikrofonem! Nie przed pluskwa.
''Ja p....dole, nie wiem!'' - mozna mowic konkretnie? Mozna. A nawet trzeba. A nie "dokańczać" budowe mostu.
Ale po to pewnie wieczorem potrzebny jest kokowy niuchacz w obie dziury. Zeby miec faze i pobrechtac sie z leszczy robionych w kakao na 21 listopada, i zbic smutek tropikow.... ha, ha, ha... alez musi byc melanzowo na melinach przed wyborami!?
Tak, jak widac, zabawia sie mlodziezowy, partyjny aktyw.
Sam mlodzian, a zapewne tez organizacja terenowa rowniez promowali sie z atutem ogromnego doswiadczenia i mlodego wieku na czele. I slusznie. Skoro umial sie znalezc w miescie i ten-tenges kupic dziale, i sie przy tym nie cykal nic a nic, musial byc to przebojowy zuch!
Taki i w morde da, i kose sprzeda. Jak bedzie sms z centrali. Zalatwilby zatem przy okazji i wiate przystankowa, i pomaranczowa wykladzine pod hustawki z czekiwanym przez przyjmujacego zamowienie kuzyna z dzielnicy z numerem Pantonu 1795CV. Miasta w koncu sa rodzinne, jak Matka czytaja.
No?
Idzta glosowac. Sobie.

 kowalski

15.11.2010 13:22

No dobrze, ale co ma piernik do wiatraka? Czy Jaworzno to gdzies w Białołęce? Czy ten - przyznaję, buraczany - radny startuje do naszej rady? W kazdym ugrupowaniu trafi się jakiś dziwny gosć, ale jaki to ma związek z Białołęką. Co innego, gdyby chodziło o jakiegos kandydata z naszej dzielnicy. Czy moze masz informacje na ten temat? Jeśli nie, to trafiłaś nie na to forum, co trzeba

REKLAMA

 kowalski

15.11.2010 13:22

No dobrze, ale co ma piernik do wiatraka? Czy Jaworzno to gdzies w Białołęce? Czy ten - przyznaję, buraczany - radny startuje do naszej rady? W kazdym ugrupowaniu trafi się jakiś dziwny gosć, ale jaki to ma związek z Białołęką. Co innego, gdyby chodziło o jakiegos kandydata z naszej dzielnicy. Czy moze masz informacje na ten temat? Jeśli nie, to trafiłaś nie na to forum, co trzeba

 Matka_Sławka_z_Gdańska

15.11.2010 13:35

Ma. Make.

 kowalski

15.11.2010 15:29

Aha. To w zadnym wypadku nie głosuj na mąkę.
Ja wybiorę normalnych radnych. Z Białołeki, nie z Jaworzna

REKLAMA

 kowalski

15.11.2010 15:29

Aha. To w zadnym wypadku nie głosuj na mąkę.
Ja wybiorę normalnych radnych. Z Białołeki, nie z Jaworzna

 Matka_Sławka_z_Gdańska

15.11.2010 17:00

Zycza Matka powodzenia, chociaz sa przekonane, ze skutek tego wyboru bedzie za cztery lata rownie mizerny, jak bilans efektow pracy po zakonczeniu kadencji przez obecnych radnych. W Bialolece... :)

# bwradny

15.11.2010 17:06

Zyto, na partyjnej liście największego miłościwie panującego nam ugrupowania jedynką jest młodszy (o całe dwa lata) ode mnie (i przystojniejszy, nie da się ukryć) młodzieniec.

REKLAMA

# NN

15.11.2010 17:53

Zaskoczyła mnie informacja, że kowalski będzie "wybierał normalnych radnych". Ilu, w ilu punktach głosowania? Ciekawe...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024