REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


21.05.2019 15:07 #Rein
Jestem mieszkańcem Bemowa.
Samoloty latają nad blokiem w którym mieszkam.
W najmniejszym stopniu mi to nie przeszkadza. Przeciwnie.
Lubię to lotnisko i wygodę podróżowania jaką nam daje.
21.05.2019 19:26 #Tak se myyyślę
A to ciekawe. Zdominowana przez Platfusów Rada Warszawy głosi konieczność wybudowania Centralnego Portu Komunikacyjnego, gdy tymczasem centrala tej partii zapowiada że gdy Platfusy dojdą do władzy to niczego nie wybudują...
21.05.2019 19:42 #Darek53
Czy mamy przemieszczać się tylko furmankami? Samoloty są, trochę hałasują i po prostu tak musi być. Jeżeli komuś nie odpowiada bez problemu może zmienić miejsce zamieszkania. Mam wrażenie że niektórym udziela się tęsknota za czasami Gomułki....
21.05.2019 20:04 #rex
Ja też lubię na nie patrzeć :) I znam sporo metropolii, gdzie lotnisko jest w mieście.
A u nas przecież jest lotnisko pod Warszawą. Modlin. Kto tam lubi jeżdzić?
21.05.2019 23:08 #Jkk
Efekt uboczny długoletniego pożycia małżeńskiego, zwany w USA słuchem selektywnym, u nas najczęściej występujący pod nazwą niedosluchu, wykazuje tutaj swoje kolejne zalety. Niech sobie dalej te samoloty latają, a co mi tam. Sam czasem z usług transportu lotniczego korzystam i wiem, że musi się to wiązać z niedogodnościami dla niektorych mieszkańców miast w pobliżu lotnisk. Nie zawsze da się to rozwiązać podobnie jak w Tiranie czy w Limie, gdzie lotnisko dostępne jest jedynie od strony morza.
REKLAMA
21.05.2019 23:17 #Rafik
Ten artykuł jest NA ZAMÓWIENIE i ma PROMOWAĆ konieczność likwidacji lotniska Chopina !!!!
Ten artykuł, to częśc gigantycznej kacji przekonywania Polaków, że nalezy wydac z naszych podatków 35 miliardów (!!!!) złotych
Wpiszcie w google haslo CENTRALNY PORT LOTNICZY i sie przekonacie jak nas zydki znów skubia z pieniedzy !

Dodam, ze plany pasów sa przygotowywane pod gigantyczne samoloty transportowe i bombowe !!
21.05.2019 23:18 #Rafik
test
22.05.2019 07:24 #Safer
Miekszam od 35 lat na bemowie gdzie samoloty lataly od zawsze nad glowa i w niczym mi to nie przeszkadza. Jak starej babie jak zwykle wszystko przeszkadza to niech sie wyprowadzi, bemowo to prawie centrum stolicy Polski
22.05.2019 08:01 #obydwoje
Ja mieszkam na Bemowie , spie przy otwartym oknem i wysypiam sie , nic mnie nie budzi. Osobiscie lubie patrzec jak sobie leca te samoloty a moj synek dwuletni to juz ma taka radoche ze tylko stoi przy oknie i lize szybe:)
22.05.2019 09:24 #Wwa
Kiedyś procedura podchodzenia do lądowania była inna, dolot nad polami od Ożarowa, skręt przed Odolanami i lądowanie. Nie latano nad Bemowem z uwagi na lotnisko wojskowe - potem lotnisko MSWiA, LPR i aeroklubów, stację radiolokacyjną i inne "tajemnice" wojskowe. Teraz wygląda na to, że procedury to" róbta co chceta". Dolot jest z rozmaitych kierunków i na zadziwiająco niskim pułapie. Reszta już została opisana. Uwaga, latam jako pasażer naście razy w roku i mieszkałem w wielu miastach zagranicą, niedaleko lotnisk takiego badziewia trudno spotkać, może gorzej było w Chicago - ale to monstrum lotnisko. Dziwi mnie napór na budowę lotniska w Baranowie, Modlin można realizować bez przeszkód za tańsze pieniądze, bez oporu ze strony lokalnego społeczeństwa.
REKLAMA
22.05.2019 10:36 #to są jaja
#Rafik co Ty %^& to nie jest artykuł na żadne zamówienie, tylko artykuł o realnym problemie dla części mieszkańców Bemowa.
Ludzie, jeśli nie mieszkacie bezpośrednio pod korytarzem gdzie zostały puszczone samoloty (tylko z boku) to nie wypowiadajcie się bo nie wiecie o czym mowa, wtedy faktycznie hałas jest do zniesienia. My mówimy o hałasie, który nie daje spać i funkcjonować, o hałasie przekraczającym normy. Nikt nie narzeka tu na zwykłe loty nad Bemowem, które miały miejsce od dziesiątek lat tylko na to co wyprawia od marca Okęcie puszczając samoloty tak nisko, tak często i w takich nieludzkich godzinach, nie robiąc sobie nic z ludzi mieszkających pod ich rzekomym korytarzem. Okęcie zobowiązało się do ciszy w godz. 23.30-5.30 (cóż za łaskawcy!) ale z wyjątkami (i tu mały druczek.... w praktyce ciszy jest może 4h spokoju!). To NIEDOPUSZCZALNE!
22.05.2019 13:26 #lideksynubeka
Stawiam socjologiczną tezę(trudną do udowodnienia) ,że hałas samolotów najbardziej przeszkadza przeciwnikom budowy CPK
23.05.2019 12:32 #Bemowo TheBest
Mieszkam na Bemowie całe życie, 35 lat i od zawsze pamiętam samoloty pasażerskie wykonujące lot na i z Okęcie. Tuż obok jest lotniko EPBC-Babice i ono również mi nie przeszkadza, a za garażami startują i lądują Black Hawk-i a o Eurocopterach z LPR nie wspomnę. Żadna grupa statków powietrznych wykonująca loty w pobliżu Bemowa mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, to atrakcja. Jeśli komuś nie pasuje hałas to może się wyprowadzić pod las i problem z głowy.
23.05.2019 14:13 #trochę zastanowienia
#Bemowo TheBest, #lideksynubeka i inni powyżej - jeśli nie wiecie o czym mowa nie wypowiadajcie się proszę. Śmieszne jest to, że piszą tu głównie ludzie, których mieszkania nie znajdują się pod "nowym" korytarzem powietrznym a po prostu na Bemowie i obserwują sobie nasilony ruch samolotów z boku. Mówimy tu o konkretnym problemie a nie ogólnej "obecności" samolotów na Bemowie od lat... bo to wszyscy wiedzą i jakoś dotychczas nie było takich protestów. Może należny dopuścić myśl, że jednak coś się bardzo zmieniło na niekorzyść i jakaś grupa na Bemowie faktycznie nie może wytrzymać? możne należny dopuścić myśl, że poziom uciążliwości nie jest wyssany z palca? może coś w tym jest? nagle dużej grupie mieszkańców zaczęły przeszkadzać samoloty, które jak wielu wspomina były tu "od zawsze"? nagle wszyscy grupowo nie mogą spać i stali się tacy wyczuleni na dźwięki? PS.Zresztą #Bemowo TheBest pod lasem tez jest hałas i nad samymi Łosiowymi Błotami leci jeden samolot za drugim...
23.05.2019 19:53 #AAA
Zapraszam osoby, które chacą walczyć z tym upiornym hałasem na grupę FB - CiszaNadBemowem
Jest nas już kilkadziesiąt osób - razem łatwiej:)
REKLAMA
23.05.2019 22:31 #zBemowa.
Te samoloty to pikuś przy tramwajach PESA, które o 4 rano na skrzyżowaniu Radiowej i Powstańców Śląskich robią głośne PIIIIIIII. Te samoloty to pikuś przy drącej mordy pijanej młodzieży o 3 nad ranem.
23.05.2019 23:26 #LOT
W Japonii mają całkiem sporo lotnisk w centrum miast, ale też budują nowe - dalej od miast, nawet na sztucznie stworzonych wyspach. A u nas i tak źle i tak niedobrze.
24.05.2019 06:41 #Ziuta
Ale jak to zrozumieć mieszkańców ursynowa? Ja mieszkam od prawie 40 lat na jelonkach i znam to od dziecka. W większej mniejszej ilości samoloty podchodzily do lądowania i startowały. Od dziecka to pamiętam. Teraz jest faktycznie głośno, ale w zależności od wiatru bywało już tak w mniejszym lub większym natężeniu. Wieczorem szczególnie jak jest ciepło i pootwierane okna to daje nieźle i w srodku nocy. Napisali tak jakby nigdy samoloty nie lataly nad bemowem.
24.05.2019 10:05 #Qwert
Kilka lat temu było lotnisko na Polu Mokowskim i przeniesiono je na Okęcie.
Dziś lotnisko z Okęcia powinno przenieść się pod Warszawę ze względu na bezpieczeństwo!
Jedynie ludzie ze wsi od niedawna mieszkający w stolicy, cieszą się widząc samoloty nad blokami.
24.05.2019 14:23 #kierowca bombowca
#Darek53 napisał(a) 21.05.2019 19:42

Czy mamy przemieszczać się tylko furmankami? Samoloty są, trochę hałasują i po prostu tak musi być. Jeżeli komuś nie odpowiada bez problemu może zmienić miejsce zamieszkania. Mam wrażenie że niektórym udziela się tęsknota za czasami Gomułki....
Tak nie musi być - postęp to większy komfort życia a nie ciągłe pogarszanie jego warunków.
A bez problemu to można dojechać do Modlina , Radomia czy Łodzi.
Za Gomółki to latało 10 samolotów dziennie , cichszych bo śmigłowych i faktycznie schodziły od zachodu skręcając na linię pasa nad terenami kolejowymi na Odolanach.
Teraz wielkie odrzutowce są głośniejsze , i pewnie nie potrafią takiego manewru wykonać, chociaż przed niektórymi lotniskami w cywilizowanych krajach robią gwałtowne obniżenie i wyrównanie tuż przed pasem - taki jump down - faktycznie dla pasażerów mało przyjemny za to mniej hałasu dla mieszkańców.

Ale tu jest coś jeszcze - chodzi o równość wobec prawa.
Emisja hałasu dla samochodów jest ograniczona przepisami.
Hałas od dróg i kolei jak jest za duży to przepisy wymuszają budowę ekranów akustycznych.
Jak sąsiad wierci w betonie albo robi chamską imprezę po 22 to może dostać mandat od policji albo SM.
To dlaczego samoloty mogą hałasować ??? Żeby lotnisko mogło zarobić ?
Powinien być zakaz lotów na miastem na pułapie niższym niż 10000 stóp od 22 do 6 !!!
REKLAMA
24.05.2019 17:15 #ddd
#Rein napisał(a) 21.05.2019 15:07

Jestem mieszkańcem Bemowa.
Samoloty latają nad blokiem w którym mieszkam.
W najmniejszym stopniu mi to nie przeszkadza. Przeciwnie.
Lubię to lotnisko i wygodę podróżowania jaką nam daje.
Mnie też to niespecjalnie przeszkadza. Bardziej mi przeszkadza mieszkający powyżej sąsiad, który od kilku lat niemal codziennie coś wierci, kuje etc. A jego pies w odpowiedzi chyba na te hałasy szczeka i wyje.
24.05.2019 17:17 #BeaJola
Samoloty to nie tylko hałas, ale i największa emisja CO2 ze wszystkich środków transportu. Tak wiec na Bemowie i powietrze jest o wiele gorsze....
24.05.2019 21:26 #Wiosenka
Wiosna zapewni dobre wynagrodzenie i godne starzenie. Płaca minimalna powinna wynosić w Polsce 1000 euro.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
24.05.2019 21:56 #Do szkoły wrrróć!
BeaJola, chyba nie uważałaś na lekcjach geografii i fizyki. W jaki sposób powietrze którym oddychamy, a więc znajdujące się na wysokości do kilkunastu metrów nad poziomem gruntu, może zostać zanieczyszczone przez spaliny samolotu znajdującego się pół kilometra wyżej?
28.05.2019 08:26 #mariola85
W Lizbonie lotnisko znajduje się 5km od centrum i ludzie nie protestują, podobnie jest w Genewie. ludzie nie narzekajcie, na Bemowie się dobrze żyje.
28.05.2019 08:33 #ech
#mariola85 napisał(a) 28.05.2019 08:26

W Lizbonie lotnisko znajduje się 5km od centrum i ludzie nie protestują, podobnie jest w Genewie. ludzie nie narzekajcie, na Bemowie się dobrze żyje.
Mariola widać, że obecny problem Cię po prostu nie dotyczy bo inaczej byś mówiła gdyby 3 miesiąc dzień w dzień wyrywał Cię ze snu samolot. I uprzedzam kolejne komentarze, stopery, zamknięcie okien i inne tego typu pomysły racjonalizatorskie nie pomagają. Hałas jest OGROMNY.
28.05.2019 17:43 #Nicky
#mariola85 napisał(a) 28.05.2019 08:26

W Lizbonie lotnisko znajduje się 5km od centrum i ludzie nie protestują, podobnie jest w Genewie. ludzie nie narzekajcie, na Bemowie się dobrze żyje.
A mieszkasz na Bemowie skoro z ciebie taka fanka samolotów? Musisz wstać rano wyspana do pracy a po tej pracy chcesz odpocząć? A może nie pracujesz i z nudów liczysz samoloty. Kobieto - weź się zastanów co piszesz. Dzień w dzień, 3 miesiące w hałasie jak na lotnisku. Pomieszkaj trochę w tym ciągłym hałasie i dopiero się wypowiadaj. Większość znajomych mieszkających na Bemowie (Czumy/Górczewska) od marca ma nerwicę, problemy z koncentracją - przez hałas. Jak chcesz samolotów przeprowadź się na Okęcie a nie mędrkuj o "dobrym życiu" w hałasie.
30.05.2019 19:51 #Rysi@k
Jest poważny problem samoloty od kilku lat co roku od marca do lipca hałasują nad Włochami i Bemowem co roku robią to samo przedłużaja pas ile to ma trwać
04.06.2019 23:22 #123
Normy hałasu na bemowie są wielokrotnie przekroczone - Lotnisko jest ustawowo zobowiązane do ciągłych pomiarów ale co z tego jak punkt pomiarowy nr 7 "Kossutha" nie działa od 2018 (!!!)

lotnisko-chopina.pl/pl/ monitoring-halasu.html

(uwaga spacja w linku)
06.06.2019 21:55 #TRolooo
#Rein napisał(a) 21.05.2019 15:07

Jestem mieszkańcem Bemowa.
Samoloty latają nad blokiem w którym mieszkam.
W najmniejszym stopniu mi to nie przeszkadza. Przeciwnie.
Lubię to lotnisko i wygodę podróżowania jaką nam daje.
Ciekawe czy dziś, jak na dworze jest 32'C i chciałbyś otworzyć okno, to podtrzymujesz swoje zdanie. Jest godzina 21:52, od godziny samoloty lądują równo co 3 minuty.
Mieszkam tu od 12 lat, wcześniej mieszkałem na Ursynowie i tak jak w tym roku tak tu jeszcze nie było.
REKLAMA
07.06.2019 09:59 #jestem za
chyba czas zebrać 3-5 tys mieszkańców i wzorem taxi złotówy zablokować lotnisko, możemy chodzić po przejściu dla pieszych tak ze dwie trzy godziny w czasie porannych odlotów. Powtórzyć to tak kilka razy i od pozwów klientów lotnisko samo podejmie rozmowy..
07.06.2019 15:54 #Paula
Pracuję w domu, patrzę na zegarek, g. 15.50, lecą co 4 minuty, wielki huk. Okna nie można zamknąć bo upał. I tak codziennie od 5 rano do pierwszej w nocy. Litości!!!
07.06.2019 17:59 #Gąsior z Bemowa
A ja śpię przy otwartym oknie i mi tam ten pseudohałas nie przeszkadza. A z Okecia korzystam i mam nadzieję, że jeszcze długo będę korzystał. A nie jakiś tam Baranów, niewiadomo gdzie.
07.06.2019 18:08 #bolec
#Paula napisał(a) 07.06.2019 15:54

Pracuję w domu, patrzę na zegarek, g. 15.50, lecą co 4 minuty, wielki huk. Okna nie można zamknąć bo upał. I tak codziennie od 5 rano do pierwszej w nocy. Litości!!!
Zgodnie z Flightradar to wychodzi co jakieś 6-7 minut. Więc nie siej zamieszania. Są lotniska gdzie lądują co minute. Litości!!!
07.06.2019 20:59 #beckit
zablokujemy to lotnisko, obiecuję, już zbiera się odpowiednia grupa ludzi, głos pajaca gąsiora nie ma tu znaczenia
08.06.2019 06:14 #Gąsior z Bemowa
#beckit napisał(a) 07.06.2019 20:59

zablokujemy to lotnisko, obiecuję, już zbiera się odpowiednia grupa ludzi, głos pajaca gąsiora nie ma tu znaczenia
Żeby wam żyłka nie pękła. Wiecie gdzie?
08.06.2019 14:04 #otojestpytanie
Co było pierwsze? Lotnisko czy "słoiki" w Warszawie?
08.06.2019 16:21 #alektóre
#otojestpytanie napisał(a) 08.06.2019 14:04

Co było pierwsze? Lotnisko czy "słoiki" w Warszawie?
O które lotnisko pytasz? To na Polu Mokotowskim czy na Gocławiu?
08.06.2019 16:33 #otojestpytanie
To o którym jest mowa w artykule.
08.06.2019 19:01 #bucur
gąsior to podkielecki słój prawdziwy z dziada pradziada, je.baccc go
08.06.2019 21:26 #Gąsior z Bemowa
#bucur napisał(a) 08.06.2019 19:01

gąsior to podkielecki słój prawdziwy z dziada pradziada, je.baccc go
Gdybyś #bucu choć trochę znał Bemowo. Ale, co zrobić jak ktoś jest spod Białegostoku i jeździ z GPS, bo inaczej do pracy trafić nie potrafi. Potem S8 stoi codziennie, bo to jedyna znana droga.
09.06.2019 22:07 #bucur
znam bucu pier.....ony, od 40 lat i uwierz mi rosnące kiedyś na chrzanowie buraki miały więcej inteligencji niż mieszkające tam teraz słoje takie jak ty. wyp....aj na swoją wioskę
10.06.2019 07:29 #Hhh
Cha cha oczywiście jak zwykle odzywają się trolle które wręcz kochają hałas (już ogluchli?) Lub tak często latają że wręcz nie wyobrażają sobie aby lotniska tu nie było. I nie wierzę ze to prawdziwe wypowiedzi ponieważ osoby latające dyzo mają trochę inne zajęcia niż to forum.. to pisze banda zazdrosnych zawistnych ludkow (podejrzewam samotną płeć męska. ..) którzy nie zniosą że komuś mogłoby się poprawić = cieszą się ze ktoś ma głośno bo znaczy że ma gorzej....lotnisko jest mega uciążliwe i powinno ograniczyć ilość lotów
10.06.2019 07:36 #Gąsior z Bemowa
#bucur napisał(a) 09.06.2019 22:07

znam bucu pier.....ony, od 40 lat i uwierz mi rosnące kiedyś na chrzanowie buraki miały więcej inteligencji niż mieszkające tam teraz słoje takie jak ty. wyp....aj na swoją wioskę
A przepraszam, Pan je czy roztrząsa? Jak to powiedział Radzio Wolf w Psach.
10.06.2019 08:55 #ramonka29
#Hhh napisał(a) 10.06.2019 07:29

Cha cha oczywiście jak zwykle odzywają się trolle które wręcz kochają hałas (już ogluchli?) Lub tak często latają że wręcz nie wyobrażają sobie aby lotniska tu nie było. I nie wierzę ze to prawdziwe wypowiedzi ponieważ osoby latające dyzo mają trochę inne zajęcia niż to forum.. to pisze banda zazdrosnych zawistnych ludkow (podejrzewam samotną płeć męska. ..) którzy nie zniosą że komuś mogłoby się poprawić = cieszą się ze ktoś ma głośno bo znaczy że ma gorzej....lotnisko jest mega uciążliwe i powinno ograniczyć ilość lotów
o matko, jakie to prawdziwe, niestety. Zobaczcie jak po weekendzie wygląda park po drugiej stronie słojowego pola. Sama widzialam jak stado słoików wracajac do swojego grodzonego getta, cały syf wyrzucali jeszcze przed przekroczeniem Lazurowej, tak dosłownie na trawnik, słomą czuć na kilometr
10.06.2019 14:40 #ada
Najzabawniejsze są wpisy o tym, że hałas odrzutowców szorujących po dachach osiedli na Bemowie "w najmniejszym stopniu mi to nie przeszkadza", "niektórym niby warszawiakom jeszcze tak niedawno krowy ryczały w domu, a tu nagle zrobiły się miastowe i nagle samoloty im przeszkadzają" - nie samoloty durniu, ale hałas, zanieczyszczenie powietrza i zagrożenie bezpieczeństwa osób mieszkających w blokach, nad którymi są korytarze powietrzne lądowania i startu (czyżby tu działały płatne trolle?). Tacy ludzie nie mają zielonego pojęcia o bezpieczeństwie lotów - nie tylko startujących i lądujących samolotów, ale także o niebezpieczeństwie na jakie lotnisko na Okęciu naraża mieszkańców, którzy zamiast wypocząć przed pracą, muszą znosić od rana do wieczora ryk silników odrzutowców. Lotnisko Okęcie jest unikatem w skali światowej. Ruchliwe lotnisko położone blisko centrum Warszawy to coś niespotykanego. Decydenci mieli 30 lat na podjęcie decyzji o budowie nowego centralnego lotniska w stosownej lokalizacji8. Lotnisk nie buduje się w pięć lat. A kto zdecydował o rozbudowie lotniska Okęcie, która kosztowała krocie.
10.06.2019 15:53 #otojestpytanie
#ada napisał(a) 10.06.2019 14:40

Najzabawniejsze są wpisy o tym, że hałas odrzutowców szorujących po dachach osiedli na Bemowie "w najmniejszym stopniu mi to nie przeszkadza", "niektórym niby warszawiakom jeszcze tak niedawno krowy ryczały w domu, a tu nagle zrobiły się miastowe i nagle samoloty im przeszkadzają" - nie samoloty durniu, ale hałas, zanieczyszczenie powietrza i zagrożenie bezpieczeństwa osób mieszkających w blokach, nad którymi są korytarze powietrzne lądowania i startu (czyżby tu działały płatne trolle?). Tacy ludzie nie mają zielonego pojęcia o bezpieczeństwie lotów - nie tylko startujących i lądujących samolotów, ale także o niebezpieczeństwie na jakie lotnisko na Okęciu naraża mieszkańców, którzy zamiast wypocząć przed pracą, muszą znosić od rana do wieczora ryk silników odrzutowców. Lotnisko Okęcie jest unikatem w skali światowej. Ruchliwe lotnisko położone blisko centrum Warszawy to coś niespotykanego. Decydenci mieli 30 lat na podjęcie decyzji o budowie nowego centralnego lotniska w stosownej lokalizacji8. Lotnisk nie buduje się w pięć lat. A kto zdecydował o rozbudowie lotniska Okęcie, która kosztowała krocie.
Chciałoby się powiedzieć "w d.....e byłaś g.....o widziałaś". Mieszkałem przez 15 lat na Marszałkowskiej kiedy jeszcze przez drewniane okna hałas przejeżdżających tramwajów potrafił umarłego z grobu podnieść o 5 nad ranem. Teraz mieszkam na Bemowie i uwierz mi, że nie rozumiem płatnych troli, którzy piszą, że te samoloty im przeszkadzają. Zagrożenie? Hmmm, ciekawe. Nie latasz chyba za często samolotami skoro uważasz Okęcie za "ewenement". A powiedz mi kto zdecydował o ponownej budowie lotniska w centrum Radomia? Ci sami decydenci, którzy chcą wybudować kolejne lotnisko w szczerym polu oraz przytulić jak najwięcej kasy.
13.06.2019 21:31 #beal
Do tego monitoring halasu - punkt pomiarowy na Kossutha zostal uszkodzony w listopadzie 2018 i do tej pory nie ma pomiarów, co jesl łamaniem prawa!!! Dowód na brak pomiarów hałasu nad Bemowem jest na stronie lotniska Hałas
13.06.2019 21:32 #beal
#beal napisał(a) 13.06.2019 21:31

Do tego monitoring halasu - punkt pomiarowy na Kossutha zostal uszkodzony w listopadzie 2018 i do tej pory nie ma pomiarów, co jesl łamaniem prawa!!! Dowód na brak pomiarów hałasu nad Bemowem jest na stronie lotniska Hałas
LINK Dokument z punktu na Kossutha
20.06.2019 20:47 #Bemolka
To co dzieje sie nad Bemowem dzisiaj tj 20 czerwca przechodzi ludzkie pojecie.Taka czestotliwosc lotow,niski pulap powoduje niewyobrazalny i nie mozliwy do wytrzymania halas.Stanowczo protestuje i wzywam aladze Bemowa i Warszawy do skutecznego dzialania.
01.07.2019 22:03 #vitalis22
problemem to są, ale samoloty z okęcia, cały dzień i noc hałas niesamowity. Okna nie mozna otworzyć, tony trujących, toksycznych spalin osiada na szych osiedlach. Okęcie truje nas i nasze dzieci, protestujmy!!!!!!!!!!!!!
02.07.2019 00:16 #Zibbi
30.06 miał być koniec a jest 01.07 GODZINA 0.15 i latają co 5 minut nad blokami przy Górczewskiej! HUK nawet w nocy! Nawet odrobiny ciszy nocnej po pracy nie ma! Okęcie nie daje żyć :/
19.07.2019 14:45 #Wwa
Ciekawa sytuacja, mieszkałem w Wiedniu w dzielnicach Simmering i Favoriten identycznie usytuowanych jak Bemowo, na osi pasa startowego tamtejszego lotniska w podobnej odległości. Nigdy nie było sytuacji typu samolot " szoruje po dachach", jak wcześniej ktoś opisał. Procedura tam jest prosta, po starcie ostry zakręt przed Cmentarzem Centralnym i gęsto zaludnione dzielnice zostają ominięte.
26.08.2019 09:53 #Sten
Remont pasa północnego zakończony. Bemowo, Laski, Mościska itd. nieco odzipnęły. Powrócił za to horror dla tych, którzy już poprzednio nie dawali rady... I tak w kółko. Jednak trzeba ten ruch lotniczy z Warszawy i okolic wynieść.

 382/2706 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:
 
dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA

 
 
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA