REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# lukS

30.05.2015 22:47

Ja jak usłyszałem przypadkiem w jednej rozgłośni radiowych o tej "cudownej nowinie" najpierw zastanawiałem się o którą działkę chodzi (jestem mieszkańcem okolic), bo nie przypominałem sobie by na Ordona była jakaś działka którą można było by nazwać "skwerem", no teraz już wiem gdzie to jest, i nie wiem po co ten szum. Doskonale rozumiem intencje Pana/Pani "osoba prowadząca profil Park Zielone Odolany", bo obiektywnie też miałem takie odczucia jak usłyszałem o tym skwerze w radiu.

# Ordonianka

02.06.2015 11:16

Nie rozumiem, o co Wam chodzi z tymi "złymi intencjami". O skwer przy Ordona walczyli okoliczni mieszkańcy. Chcieliśmy złożyć projekt do Budżetu Partycypacyjnego i okazało się, że teren jest na sprzedaż, więc zaczęliśmy działać aby go uratować. Czy mieszkańcy Ordona nie mogą mieć w okolicy terenu zielonego, bo wszyscy od razu uważają to za podkopywanie idei Parku Zielone Odolany? Skwer nie ma być substytutem parku, ma być uzupełnieniem terenów zielonych na Odolanach. Park jest na jednym końcu, skwer na drugim, nie wykluczają się wzajemnie.

# tuwola

03.06.2015 15:01

Tych skwerów musi być więcej na tej Ulicy. Brak nowych nasadzeń i takich miejsc powoduje że na Woli jest najbrudniejsze powietrze!

REKLAMA

# dsw2

15.07.2015 15:01

A co z Parkiem Zielone Odolany? Zostanie chociaz ta 1/3 czy Burmistrz i dzielnica Wola znowu beda mieli setki obywateli gleboko?

# AntyPO

15.07.2015 18:07

Pan burmistrz Strzałkowski ma mieszkańców którzy płacą mu sowite wynagrodzenie bardzo głęboko.

# Kama90

05.08.2015 11:27

mysle o zakupie zestawu do wybielania zebow, czy ktos z was ma moze taki w domu i poleca? znalazlam swietna oferte na https://sknerus.pl/ , co mysliscie, gdzie kupowaliscie swoje?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe