REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Odchudzanie ale jak?

# meandry

19.04.2023 10:08

Muszę zrzucić 10 kg do lata i jestem już podłamana. Co mam zapał do ćwiczeń, diety i gotowania to po tygodniu mam dość. Nie mam wtedy sił pracować, zawalam inne rzeczy. Co zrobić żeby nie tracisz motywacji i mieć jeszcze czas na gotowanie i ćwiczenia?

# retor

21.04.2023 09:52

No sporo masz na głowie i może zwyczajnie masz tego za dużo? Ja bym nie dała rady praca, odchudzanie, gotowanie, robienie jadłospisów, ćwiczenia i jeszcze pewnie dzieci na głowie nie mówiąc już o domu.

# julax

24.04.2023 13:34

Ogranicz to co możesz np podziel sprzątanie na siebie i męża, zamiast godziny znór najpierw 15 minut ćwiczeń albo tańca, zamiast gotowania cateting? Ja tak robie, priorytetami praca, dom, dzieci, a nie gotuje bo młodzi jedzą w szkole a my mamy catering z wygodnej diety i ideolo dla mnie i czasu jeszcze trochę zostaje na przyjemności :)

REKLAMA

# madziak

25.04.2023 12:01

zobacz co ja mam od Wygodnej Diety: i.postimg.cc/QxVdXRWz/20230315-203209.jpg , może taka dietka by cię przekonała? Ale wiadomo każdy musi pod siebie, swoje smaki itd :) ja lubię od nich bo zawsze mam na czas i mi po prostu smakuje ich jedzonko. A cenowo no wiesz w sklepach nieraz więcej wydawałam na dzień :p

# nossy

26.04.2023 11:43

No to prawda ceny w sklepach takie, że catering to naprawdę ekonomiczna forma :)

# jamniczek

11.05.2023 11:04

Grunt to że wam smakuje ten catering ja też chyba wykupie w czerwcu bo chcę sobie odpocząć od gotowania wreszcie :D

REKLAMA

# meffka

12.05.2023 10:35

Ja również mogę polecić Wygodną Dietę byłam miesiąc na ich diecie keto i super miałam efekty :D

 robertgreen0041

21.05.2023 22:27

Dzięki za informację
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA