REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# przemek

25.04.2013 11:00

Parking będzie miał 3 piętra a nie 2. Ostatni trzeci poziom nie ma po prostu zadaszenia.
Popieram koncepcję umieszczenia zieleni na elewacji, natomiast uwagi do estetyki i architektury zachowałbym dla wykwalifikowanych projektantów.
(wt) - czy jesteś dyplomowanym architektem?

# Społeczna Inicjatywa Lokalna

26.04.2013 09:57

Po wielu latach wstydliwej prowizorki, dzięki pomocy finansowej Szwajcarów powstanie dworzec kolejowy w Legionowie.Lepiej później niż wcale. Szkoda tylko że prezydent Smogorzewski podejmuje w tym czasie bardzo złą decyzją o likwidacji połączeń SKM S-9 w weekendy.To nieprzemyślane działanie de facto oznacza próbę oszczędzania pieniędzy kosztem komfortu mieszkańców, którzy płacą przecież niemałe podatki.

# Ewa

27.04.2013 15:36

#Społeczna Inicjatywa Lokalna napisał(a) 26.04.2013 09:57
\To nieprzemyślane działanie de facto oznacza próbę oszczędzania pieniędzy kosztem komfortu mieszkańców, którzy płacą przecież niemałe podatki.

... i nie korzystają z tych połączeń, które zwykle wożą powietrze i muchy

REKLAMA

 Daro

27.04.2013 22:21

Dla mnie jest dziwne i niezrozumiałe że miasto buduje dworzec kolejowy jednocześnie biorąc na siebie koszty utrzymania, oświetlenia, ogrzania dworca
Zresztą ta sprawa była już poruszana, po co nam taki moloch
W miescie które nie jest węzłem przesiadkowym 3 piętrowy dworzec do wielka przesada
Druga sprawa nie dziwię się że ludzie nie chcą korzystać z pociągów SKM . Praktycznie co miesiąc lub co dwa zmienia się rozkład, w jednym rozkładzie jest pociąg który znika w następnym lub godziny jego kursowania zmieniają się o 40 minut
Gdyby ktoś z Osiedla Młodych chciał pojechać pociągiem to autobus 731 który jak wszyscy wiemy nie jest linią dowozową do SKM przyjeżdża 2 minuty po odjeżdzie pociągu
Mam wymieniać dalej ????

# pepe

02.05.2013 14:36

Skoro autobus ten nie jest linią dowozową to dlaczego oczekujesz, że będzie jego rozkład skoordynowany z SKM?
Wiele już razy było pisane również na tym portalu, że rozkłady 723 i 731 są tak skoordynowane, aby nie odjeżdżały "stadami" z Legionowa

 Daro

05.05.2013 22:36

To w takim razie podaj jakieś cudowne rozwiązanie aby zachęcić i ułatwić ludziom dotarcie na stacje. Ludzie nie są idiotami wiedzą że w wielu wypadkach dotarcie na stacje będzie im zajmować dokładnie tyle samo co podróż pociągiem. Ludzie nie chcą przymusowych spacerów zależnych od aury na zewnątrz
Dopóki nie pojawią się możliwość szybkiego i częstego dotarcia na stację będzie jak do tej pory

REKLAMA

# Wiesław

07.05.2013 09:04

Podpisuję się pod Daro
Rozmawiałem pewnego dnia z kumplem z W-wy i jakoś zeszło na temat dojazdów do pracy i budowy dworca. Jak zobaczył projekt pierwsze co spytał mnie: a po co w takim małym mieście taki duży dworzec? No i mnie zatkało. Dotarło dopiero do mnie właściwie po co nam dworzec o takiej kubaturze?
Parkingi to rzecz oczywista - żeby mieć gdzie auto zostawić ale z auta albo z autobusu dowożącego to do pociągu i tyle.
Wybudują moloch i wrzucą na nasz kark koszty jego całkowitego utrzymania.
Teraz w sumie wychodzi na to, że forsują likwidacje mniejszych bibliotek i tu wrzucą jako jedyną mediatekę w mieście. Chyba tylko po to żeby zapełnić tą przestrzeń i mieć wytłumaczenie takich kosztów.

# PASAŻER

07.05.2013 09:37

"po co w takim małym mieście taki duży dworzec" - po to aby tam trochę ludzi zmieścić. ;-)

# Daro1

13.05.2013 11:55

Rozmawiałem pewnego dnia z kumplem z W-wy i jakoś zeszło na temat dojazdów do pracy i budowy dworca. Jak zobaczył projekt pierwsze co spytał mnie: a po co w takim małym mieście taki duży dworzec? No i mnie zatkało. Dotarło dopiero do mnie właściwie po co nam dworzec o takiej kubaturze?
Parkingi to rzecz oczywista - żeby mieć gdzie auto zostawić ale z auta albo z autobusu dowożącego to do pociągu i tyle.
Wybudują moloch i wrzucą na nasz kark koszty jego całkowitego utrzymania.
Teraz w sumie wychodzi na to, że forsują likwidacje mniejszych bibliotek i tu wrzucą jako jedyną mediatekę w mieście. Chyba tylko po to żeby zapełnić tą przestrzeń i mieć wytłumaczenie takich kosztów.

REKLAMA

# Wiktor11

14.05.2013 15:51

Podpisuję się pod Daro. Rozmawiałem pewnego dnia z kumplem z W-wy i jakoś zeszło na temat dojazdów do pracy i budowy dworca. Jak zobaczył projekt pierwsze co spytał mnie: a po co w takim małym mieście taki duży dworzec? No i mnie zatkało. Dotarło dopiero do mnie właściwie po co nam dworzec o takiej kubaturze?
Parkingi to rzecz oczywista - żeby mieć gdzie auto zostawić ale z auta albo z autobusu dowożącego to do pociągu i tyle. Wybudują moloch i wrzucą na nasz kark koszty jego całkowitego utrzymania. Teraz w sumie wychodzi na to, że forsują likwidacje mniejszych bibliotek i tu wrzucą jako jedyną mediatekę w mieście. Chyba tylko po to żeby zapełnić tą przestrzeń i mieć wytłumaczenie takich kosztów.

# windziarz

15.05.2013 00:07

Dotychczas spałem sobie w windzie, teraz wreszcie będę miał ludzkie warunki.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA