REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# jak żyć panie premierze

23.09.2011 12:29

Lepiej by pomyśleli jak obniżyć opłaty w przedszkolach prywatnych, których wlasciciele dostają kasę z miasta i nie muszą sie z niej rozliczać

# Korek

23.09.2011 20:26

te obniżki , to nie jest dobra wiadomość.
Wszyscy inni obywatele będą dokładać do tych dzieci w przedszkolu, bo dopłaty będą z budżetu gminy.
Mnie osobiście to martwi, moje dziecko nie załapało się do przedszkola państwowego , w prywatnym płace dużo większa stawkę, nikt do niego nie dopłaca.
A dodatkowo moje podatki pójda na dopłaty do dzieci szczęśliwców.
Chętnie bym się zamienił, i płacił pełna stawkę w przedszkolu państwowym, bo i tak była niższa niż w prywatnym.

# axxx

27.09.2011 12:13

Mamy jedne z najwyższych opłat(o ile nie najwyższe) za godz. opieki przedszkolnej i wysoką stawkę żywieniową(7zł),za którą dziecko nie ma nawet podwieczorka.Wracający do domu 5-latek wsuwa obiad,deser i kolację.A radni nawet jeśli obniżą opłatę,to dorzucą godziny 6:30-8:00 do płatnych i wyjdzie jeszcze drożej.Władza Legionowa po prostu ma nas w d... .

REKLAMA

# dziwna?

28.09.2011 14:00

mam dziecko w przedszkolu i nie jestem za obniżkami. dziwne ? po prostu staram się patrzeć na problem z szerszej perspektywy. Ale chciałabym aby te pieniądze poszły faktycznie na rzecz przedszkoli i dzieci i Pań przedszkolanek. mniejsze grupy, zmotywowane finasowo Panie wychowawczynie i więcej zajęć tematycznych np angielski , zeby nie trzeba było biegać po południu na zajecia dodatkowe. Każdy wie , że za lepszą jakosc zazwyczej trzeba i warto "lepiej" zaplacic. ale znając naszych włodarzy obawiam sie , ze to utopijna wizja.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy