REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

obiady w szkole nr 342

# ergo

07.11.2003 10:29

podobno sa niezjadliwe, dzieci narzekaja, rodzice ponoc interweniuja a to i tak nic nie dało wiec co z tym fantem zrobic?

# nicka

07.11.2003 10:47

Przesada! Obiady są czasem dobre, czasem gorsze. Moje dziecko narzeka tylko czasami, ale mówi, że inni zajadają się tym, czego ono nie lubi i na odwrót. Wszystko więc zależy od tego, co dzieci jedzą w domu i co preferują ich rodzice. Poza tym, czego można wymagać za 4,50? To nie jest cena, za jaką można kupić, co się chce. W innych szkołach (nie na Tarchominie) obiady kosztują też ok 4,-, ale składają się głównie z brei i jakiegoś sosu, więc tutaj chyba nie jest tak źle.

# eo

07.11.2003 13:28

Myślę ,że obiady mogłyby się poprawić znam szkołę na Mokotowie gdzie obiady składają się z dwóch dań , kompotu i deseru i są naprawdę rewelacyjne a koszt to 4 zł. Bo nie wiem kto nawet z dorosłych chętnie zjada na obiad ryż z jabłkiem ?? a tak jest w szkole 342. Moje dziecko zjadło na obiad w szkole "spagetti" (albo coś co tak się nazywało) i całą noc wymiotowało .
Z tego co wiem Dyrekcja szkoły zbiera opinie rodziców i jak uzbiera wystarczająco dużo to wtedy będzie romawiać z ajentem na temat jakiś zmian w menu - więc może warto przedstawiać swoje opinie.

REKLAMA

# Vladymir

08.11.2003 22:40

Ryż z utartym jabłkiem polany slodką śmietanką ? To moje ulubione danie ! Nie narzekajcie na obiady w szkołach, bo we wczesnych latach 70 tych za obiad w szkole służyło brudne wiadro pełne spalonego mleka... Moim rodzicom nie przyszło do glowy wtedy protestować...

# Duśka

09.11.2003 17:17

Dzieci nie są w stanie podczas przerwy obiadowej zjeść obiadu z dwóch dań. Więc nie przesadzajcie, tak naprawdę chodzi przecież o to, żeby wrzucić coś gotowanego do brzuszka i trochę się rozgrać. Lepiej dać dziecku o jedną kanapkę więcej i nie robić afery. Duśka

# Tata

11.11.2003 16:29

faktem jest ze obiady bywaja w warszawie tansze i smaczniejsze. Uwagi natomiast trzeba przekazać dyrekcji bo to ona zatrudniła ajenta. Nie ma uwag nie ma problemu.

REKLAMA

# eo

12.11.2003 10:39

Może taki ryż jaki opisuje Vladymir i jest dobry ale raczej jako deser a zapewniam że w szkole taki smaczny nie jest poza tym płacąc za jedno danie 4.50 zł. każdy rodzic chciałby aby dziecko zjadało obiad i było zadowolone a nie jakiś ajent zbijał sobie kasę
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy