REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# RAZR

13.06.2013 01:29

Z zakazu handlu w niedzielę na pewno ucieszy się właściciel małego sklepiku. Czy z tego zakazu będą się cieszyć się klienci, śmiem wątpić. Kilka dni temu widziałem jak w znienawidzonym przez drobnych sklepikarzy markecie ktoś wyjeżdżał z całym koszem promocyjnych bananów po 1.99. Jak znam życie te banany trafią do osiedlowego sklepiku ze stosowną marżą
Także pracownicy małych sklepów nie będą z tego faktu zadowoleni, zresztą im będzie wszystko jedno. Moja znajoma tyrała w takim "przyjaznym" małym sklepiku świątek piątek i niedzielę. W końcu znalazła pracę w znienawidzonym markecie i stwierdziła że w życiu nie wróci do małego sklepiku
Druga strona medalu, po zamknięciu sklepów w niedzielę pracę straci według szacunków 100 tyś ludzi, nie tylko sprzedawcy ale kelnerzy, sprzedawcy z butików.
W dobie kryzysu kiedy ludzie i tak kupują już mniej to super rozwiązanie

# saba11

13.06.2013 11:56

w niedziele najwięcej przyjeżdza ludzi po zamiejscowych to forma rozrywki dla ludzi idą w niedziele na zakupy ludzie stracą prace pensja się skurczy w niedziele pracuje dużo studentów odejdą inwestorzy zagraniczni markety dadzą rade podniosą marże i po krzyku tylko co z ludzmi sam pracuje w carefourze na arkadii to coś wiem.

# Orto Graff

13.06.2013 16:46

Saba, nie posługuj się słowotokiem...

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy