REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Wredny Kocur

10.03.2022 13:57

Czytam, czytam i już chciałem komentować ucieszony, że nie wierze, że to nie p*** getto, które nam parcelują warszawę tworząc istny labirynt tuneli między ogrodzeniami, że fajnie, że wreszcie ktoś zrozumiał, że miasto to przestrzeń wspólna, jeden organizm, a nie wioska na obrzeżach z chałupami, a tu ostatnie zdanie obuchem przez łeb. NISZCZYCIE MIASTO!

# Neee

10.03.2022 18:17

Całościowo to chyba nie, bo nie ogrodzą ulicy Niwa prowadzącej do Św. Wincentego. Ulica prowadzi do szkoły a i do osiedla Amsterdam. Mogą sobie zagrodzić nowe etapy, ale nie połączą etapów po obu stronach ulicy.

# Alka

10.03.2022 18:46

Mieszkam przy Teatrze Rampa, przy skwerze Wiecha. Uważam, że to piękne miejsce. Odkąd zaczęła się pandemia i jednocześnie moja emerytura zaczęłam, mając czas, penetrować różne części Targówka i jestem zauroczona nową częścią, tą na dawnych polach PGRu. Z radością tam spaceruję odkrywając wciąż coś nowego. Niebanalnie i zgodne z nazwami ulic zdobienia budynków - obrazy na elewacjach są bardzo piękne. Zadbane i zawsze wielobarwne, nawet zimą rośliny, krzewy cieszą oczy. I co, będę to oglądać zza ogrodzenia? Kategoryczne NIE! Ani to bezpieczne, ani praktyczne a już zupełnie nie demokratyczne!

REKLAMA

# Alicja

11.03.2022 17:44

Serio to jest jeszcze Warszawa?

# what?

11.03.2022 19:47

raczej tak, koleżanko Alicjo, zdziwienie?

# ŻelaznA

14.03.2022 17:53

#Alicja napisał(a) 11.03.2022 17:44
Serio to jest jeszcze Warszawa?
Takie pytania zadawano 50 lat temu tym, którzy przeprowadzali się na osiedle Bródno wzniesione hen za Cmentarzem Bródnowskim. Dla wielu osób było to tak baaardzo daleko, że wprost wątpili w "warszawskość" osiedla. Teraz Bródno leży chyba w połowie drogi od centrum do granic miasta. Zatem, droga pani Alu, pani pytanie jest zdecydowanie nie na miejscu. :)

REKLAMA

# Grześ

14.03.2022 18:15

#Alicja napisał(a) 11.03.2022 17:44
Serio to jest jeszcze Warszawa?
Pani Alicji, a Oni gdzie mieszka "osiedle Wilanów" czy "zielony Tarchomin"

# Picasso

14.04.2022 10:55

Te kolejne etapy to nie kolejne a jedynie brakujące. Atal budował wg projektu zakladajacego zmiany zagospodarowania przestrzennego i długo brakowalo im urywków działek zeby dokończyć osiedle. To jest partactwo że glowa mała, nie polecam tego dewelopera i wiem co mówie bo kupiłem tam mieszkanie. Krzywe ściany krzywe deski na balkonie choć nie tanie a wręcz kilkukrotnie droższe od rynkowych, dylatacje w elewacji namalowane farbą, na dachach zamiast zieleni to żwir i chwasty place zabaw to żart, nawet furtki od nowości jak nie jebn...esz to sie nie zamknie, wokół osiedla syf. Generalnie różnica pomiedzy podejsciem atal a po sasiedzku fom developmrnt to przepaść

# Buncol

14.04.2022 12:05

Osobiście uważam że jakość budynków bardzo solidna i samo osiedle bez zastrzeżeń. Faktycznie wokół osiedla syd i bałagan ale to wynika z faktu że w przeciwieństwie do sąsiedniego osiedla Amsterdam to Nowy Targówek jest nie skończony. Zakładam że jak skończą wszystkie etapy to uporządkują teren wokół osiedla.

REKLAMA

# Rebeka

13.05.2022 13:24

Osiedle wygląda bardzo ładnie, dobrze mi się mieszka.
Jednak jakość wykończenia pozostawia wiele do życzenia.
Krzywe ściany, dylatacje. Tynk na ścianach dawał się zdrapywać paznokciem... Malowanie po mokrych ścianach etc Zresztą fachowcy zatrudnieni przez Atal mówili, że nigdy wcześniej nie byli na takiej budowie - kilka butelek po wódce w szybie wentylacyjnym w łazience mówi wiele w temacie. Po zagruntowaniu sufitu - pojawiły się mokre plamy, a tynk zaczął odpadać jak pazłotko... w łazience brak kątów na tyle, że trzeba było położyć 2-3 płyty... o drobnostkach nue wspominam.
Mi Atal zaakceptował listę materiałów z wyższej półki na poprawę mieszkania, ale nie zgodziłam się zrezygnować z roszczeń...
Ci co mówią, że jakość wykonania tego osiedla jest super, są takimi laikami jak ja kiedypo raz pierwszy weszłam w słoneczny dzień do mieszkania w stanie deweloperskim...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024