REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Bemwaw

19.05.2020 14:46

Jakiś bełkot. Na dachach Powst. Śl. 124 i 126 od dawna są BTSy i co 16 m od budynku Osmańczyka 11? :)

# ddd

19.05.2020 18:44

Typowe - chcę lepszy zasięg, ale infrastrukturę niech zbudują gdzie indziej. Przecież to nie ma sensu.
Smog elektromagnetyczny (PEM) to od jakiegoś czasu modny temat. Tylko czy to rzeczywiście ma wpływ na nas?. Czy to tylko moda, aby mieć przeciwko czemu protestować?.
Wiele wiarygodnych instytutów badawczych stwierdza, że zagrożenie PEM jest na poziomie warzyw konserwowych. Udowodniono, iż im więcej stacji bazowych, tym poziom PEM jest niższy.
A może w takim razie, zakazać używania w kraju wszelkich urządzeń elektronicznych? Po co telefony komórkowe, kuchenki mikrofalowe, pralki etc?. Czy nie można wrócić do korzystania z pralki Frania?. A może jeszcze lepiej do balii i tary?.

# Dociekliwy

19.05.2020 20:52

A najzabawniejsze, że ci frajerzy od szkodliwości 5G opychają się syropem glukozowo-fruktozowym, słodzikami i całą naprawdę szkodliwą tablicą Mendelejewa. Jak dostaje raka to oczywiście nie od aspartamu tylko od nadajników.
PS Zmiany rakowe w komórkach szczurów laboratoryjnych następowały już w kilka tygodni po rozpoczęciu podawania aspartamu.

REKLAMA

# Miko

19.05.2020 22:05

5G nie spelnia norm bezpiecznsywa dla ludzi a mimo to i tak zostalo wprowadzone w obieg. Usmazycie sie Jak fretki.. Powodzenia... Ale w trumnie zlapiecie z pewnoscia zasieg...

# Wrząca rzeka

20.05.2020 07:39

Może i dobrze bo nieciekawe typy mieszkają na tym Bemowie...

# Mieszkaniec Bemowa

20.05.2020 10:13

Znowu jakiś niedoedukowany idiota się wypowiada, najpierw im lotnisko przeszkadzało teraz to, normalne że miasto się rozwija ale takim dziadom oczywiście coś nie pasuje, żadnych faktów nie poda tylko narzeka

REKLAMA

# Tompo

20.05.2020 11:55

To szkodliwe. Mniej czy bardziej ale na pewno nie bez wpływu na samopoczucie a dalej zdrowie.
Jednia będą bardziej podatni na przykrości inni mniej.

# rob82

20.05.2020 20:42

#ddd napisał(a) 19.05.2020 18:44
Typowe - chcę lepszy zasięg, ale infrastrukturę niech zbudują gdzie indziej. Przecież to nie ma sensu.
Smog elektromagnetyczny (PEM) to od jakiegoś czasu modny temat. Tylko czy to rzeczywiście ma wpływ na nas?. Czy to tylko moda, aby mieć przeciwko czemu protestować?.
Wiele wiarygodnych instytutów badawczych stwierdza, że zagrożenie PEM jest na poziomie warzyw konserwowych. Udowodniono, iż im więcej stacji bazowych, tym poziom PEM jest niższy.
A może w takim razie, zakazać używania w kraju wszelkich urządzeń elektronicznych? Po co telefony komórkowe, kuchenki mikrofalowe, pralki etc?. Czy nie można wrócić do korzystania z pralki Frania?. A może jeszcze lepiej do balii i tary?.
dokladnie... po prostu ludzie nie wiedza jak to dziala i panikuja i rozsiewaja falszywe informacje

# Qwnt

21.05.2020 00:29

Foliowcy się zesrali

REKLAMA

# Wave

21.05.2020 18:00

Zamiast fal światłowody

# pZz

21.05.2020 18:47

Problem polega na tym, ze urzadzenia nie sa dostosowywane do zdrowych norm, tylko normy do korporacji. Polecam ksiazke Moja Polska? Piotra Kozlowskiego.

# norma

22.05.2020 03:12

Oddam przyszłość dziecka za jeszcze lepszy zasięg.

REKLAMA

# LOLROTFL

22.05.2020 10:56

Od CH Carrefour do Osmańczyka 11 jest co najmniej 200 m, jak nie lepiej, a nie żadne 16 metrów To jedno. Na dachu Carrefoura stoi już od dawna kilka masztów antenowych - to drugie.
Ewidentnie jakaś akcja oszołoma, co wierzy, że 5G wywołuje COVID19, lub też akcja konkurencji, której nie w smak jest nowy maszt Playa. Lub też celowa dezinformacja, żeby wzbudzić w mieszkańcach strach.

# Covid5G :)

23.05.2020 06:54

No to teraz całe Bemowo zachoruje na COVID19 :(. Żegnajcie rodacy, pisze do Was te ostatnie słowa z mojego tel, który ostatnio ma wyjątkowo dobry zasięg. Ja już to wiem ! Zaczęło się, czuje jak 5G wwierca mi się w głowę i budzi wirus COVID :(.

# Kumorka

26.05.2020 22:16

#Wave napisał(a) 21.05.2020 18:00
Zamiast fal światłowody
Telefon komórkowy na światłowód? Sprzedaj ten patent Samsungowi, zostaniesz milionerem!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA