REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Nowy bukowiec

# olo

28.08.2004 17:07

Na innym forum dotyczącym Legionowa znalezelm taka wypowiedź:
Mieszkalismy sobie spokojnie i cichutko... Az sprowadzili sie ludzie z niewiadomo kad i sie zaczelo. Imprezy do nocy, balagan nba klatce, brud i porzucanie samochodow na parkingu przed domem. Ja rozumiem, ze w takich Suwalkach na przylad czy Opocznie to ruch niewielki i wszystko jedno gdzie sie postawi samochod, ale tu, trzeba patrzec i jakos wspolzyc z sasiadami...
Dzis kolejna noc zarwana, bo na gorze kolejna impreza - nikt nie mysli o tym, ze ktos mieszka na dole a zwracanie uwagi komentowane bywa: "kupcie sobie wille" albo "ja sobie nie zycze zwracania uwagi tym tonem". A zawsze mi sie wydawalo, ze trzeba jakos reprezentowac swoje miasto. Widac ci ludzie stali sie bardziej warszawscy ode mnie, ktora z wlasnego wyboru i checi przeprowadzila sie do Legionowa. Chcialam to i mam - sasiadow
burakow, wyprowadzajacych psy na klatke schodowa, imprezowiczow, balaganiarzy itp. Szkoda, bo myslalam, ze skoro kupuje si emieszkanie za spore poniekad pieniadze to nikt z ulicy nie bedzie tu mieszkal. A jednak sie mylilam....
I to jest moje podsumowanie - nie chodzi o to u jakiego developera sie kupuje i tak waze ktyo bedzie jako sasiad. A u nas starczylo zaludnienie dwoch mieszkan w ciagu ostatniego miesiaca, by zburzyc nasz spokoj....
Napiszcie jak sie nam mieszka z sąsiadami. Ja mieszkam w domu jednorodzinnym. nie pochodzę z Legionowa ale osiadłem tu na stałe wiec moge sie chyba za Legionowianina uważać. Sąsiadów mam róznych jedni są ok a inni zjeb.... i to własnie z nimi spędzamy wieczory!!!:) Czekam na wasze opinie

# neo

31.08.2004 13:53

Ja mam olo tak jak ty swoi ludzi do okoła czyli normalnych wiec jest ok!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break