REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nowy biskup - co myślicie?

# polda

02.10.2004 20:10

Arcybiskup Leszek Sławoj Głódź objął w sobotę uroczyście biskupstwo diecezji warszawsko-praskiej. Celem nowej posługi duchownego ma być, jak sam powiedział, bliska współpraca z wiernymi i kapłanami
Dlaczego odszedł biskup Romaniuk. Może ktoś się orientuje?

# Marginalia_Filozoficzne

02.10.2004 23:17

A stara Kapicowa to mowi ... ze lo ... ze... to z powodu syna un wziol i lodsedl ... ze niby wis pani mlody dzieciocki bardzo lubiol i ze to tyn z Wielunia, co to po niego wcora psyjechali nyso i go chycili ... Ale pani, ile w tym prowdy jest, to ja nie wim ...

# BW AVETKI

02.10.2004 23:37

Bp Romaniuk osiągnął wiek emerytalny (zresztą już 2 lata temu) i zgodnie z procedurą kanoniczą oddał się do dyspozycji Papieża (innymi słowy: dymisja, emerytutra). Papież przyjął i mianował następcą bp Sławoja (temu też "stuknął" wiek emerytalny, ale w wojsku jest to 60 lat, a biskup polowy podlega wszystkim procedurom, przepisom wojskowym). Wiek kanoniczny biskupa do przejścia na emeryturę to 75 lat.

REKLAMA

# BW AVETKI

02.10.2004 23:39

MARGINES otwórz lepiej nowy temat pod hasłem: jak homoseksualizm wpływa na zanik mózgu. Pisz tam wtedy wszystko, co myślisz, a ktoś będzie miał gotowy temat do pracy magisterskiej lub nawet habilitacyjnej.
Zrób przysługę ludziom.

# Marginalia_Filozoficzne

03.10.2004 13:13

My piszemy tylko o tym co myslimy, a nie o tym co wiemy ... To dobrze, ze tak robimy, bo byscie sie wzieli i udlawili platkiem owsianym przy sniadaniu ... A My wam zyczliwe. W Niedziele.

# syn marnotrawny

03.10.2004 17:56

ciekawe gdzie teraz będzie dawał w szyję jego szerokość flaszka dwojga imion i setki mundurów

REKLAMA

# BW AVETKI

03.10.2004 19:58

DO MARGINESA społecznego, intelektualnego i moralnego: Właśnie o to chodzi! Pisz, co myślisz, a ktoś na tej podstawie posługując się odpwoiednimi metodami logicznymi będzie mógł opracować temat, o którym wyżej wspomniałem. Bo to, że nie masz normalnie funkcjonującego mózgu - to widać gołym okiem. Cześć!
P.S. Jak mógłbyś pisać o tym, co wiesz, jak przecież nic nie wiesz??? No nie?
DO SYNKA: Może w ogóle? Trzeba wierzyć w ludzi! Najwięksi święci byli, jak wiadomo, największymi grzesznikami...

# Ciekawy

03.10.2004 22:09

Czy ktoś odpowie kto zastąpił jego Eminencję na wojskowej posadzie? Jakoś nie mogę się doczytać. Nie przygotował sobie następcy?

# Marginlia_Filozoficzne

03.10.2004 22:18

Obserwujcie te "ruchy" uwaznie ! Sa szalenie istotne . Te posady maja kluczowe, zeby nie powiedziec strategiczne finansowo znaczenie. Nominacje zapadaja poza Polska, niezbyt daleko. Jest jednak bardzo pozno i trzeba sie spieszyc Stad zaniedbania w informacji dla plebsu, Ciekawy

REKLAMA

# BW

03.10.2004 23:34

DO CIEKAWEGO:Nominacja nowego biskupa polowego zostanie ogłoszona prawdopodobnie na początku grudnia.
DO MARGINESA: Oprócz aspektu finansowego jest też spiritus. Warto o tym pamiętać. Pragnę podkreślić: spiritus nie spirytus!!!

# rossa

04.10.2004 08:57

BW.Informacja poufna.Wojsko może odzyska charakter flaszka odszedł.Niech teraz robi uczty w diecjezi.Wojsko nie ma już drobnych.Nawet mundurowe to wiedział skąd brać.Cwaniak .Ty,który z wystąpień na forum prawie świętym jesteś masz zagadke.Marginali mówisz że bez rozumu-powiedz dlaczego SŁAWOJ W DWÓCH ogólniakach MATURĘ kończył?A wogóle to chłopcy z wojska powiedzcie nam cos dobrego.

# kinio

04.10.2004 13:45

A ja się obawiam, że Jego Ekscelencja Generał Brygady Doktor Sławoj Leszek Głódź może nam się zmarnować na tej posadzie. Mógł przecież objąć jakieś inne, bardziej odpowiednie stanowisko. Na przykład kapelana SLD. Dlaczego tak myślę? Otóż np. w sprawie Iraku mówił tym samym głosem, co jego cywilny kolega wieloletni działacz aparatu PZPR - tow. Szmajdziński. Na ingresie nie zabrakło dostojnych gości - Pan Prezydent (wiadomo, gorliwy katolik) Pan Premier, Marszałek Sejmu. Doprawdy doborowe towarzystwo.

REKLAMA

# BW

04.10.2004 15:06

DO ROSSA: Całe szczęście, że ją w ogóle ma. Gorzej by było, gdyby nie miał, no nie?
Proszę mnie nie traktować jako adwokata JE Obojga Imion. Nie mam wszakże pełnomocnictw. Z góry dziękuję.

# hp

05.10.2004 08:40

BW rośniesz na wyrocznię i jedyny głos rozsądku tego forum

# BW

05.10.2004 15:36

Bo nim jestem

REKLAMA

# syn marnotrawny

05.10.2004 18:30

pamiętasz BW aferę z wódeczką na lotnisku pod katowicami ? zgadnij dla kogo był cały ten fracht............?

# BW

06.10.2004 00:06

Pamiętam. Mam nadzieję na nawrócenie. Modlę się o to...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe