REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# xYZet

25.06.2021 08:29

To jest umieralnia nie szpital. SKANDAL to co się tam dzieje. SOR to katastrofa ..... Lepiej już kopnąć w kalendarz w domu niż w tym burdelu. Tym szpitalem powinno zainteresować się CBA i prokurator

# m .

25.06.2021 11:52

syn się tam urodził kilka lat temu, wprawdzie warunki były takie sobie ale personel był za to bardzo w porządku.
drugie dziecko rodziło się na jakże popularnej żelaznej - warunki wprawdzie były komfortowe ale personel to był dramat.
Mam tylko nadzieję, że po tym remoncie personel na położnictwie w szpitalu kolejowym na bursztynowej nie zacznie się zachowywać wobec pacjentów tak jak ten z żelaznej

# tubek

25.06.2021 13:02

Moja żona rodziła tu dwójkę dzieci pod koniec wieku. Jedno z dzieci było wypychane łokciem przez lekarza prowadzącego !!!! Średniowiecze i umieralnia. Prawie uszkodził płód i było o krok od uszczerbku na zdrowiu mojej żony. Makabra.
A podczas covidu, to to tacy byli bezczelni, że szok. Znajomy miał starszą osobę na oddziale covidowym. Zadzwonił, czy wszystko jest w porządku. Personel pielęgniarski odpowiedział, że tak, że ta osoba sama zjadła kolację, ze jest przytomna. Ale fakty były inne, ponieważ ten pensjonariusz nie jadł sam, musiał mieć jedzenie rozdrobnione do postaci papki i być karmiony. Nie był karmiony w szpitalu, nie dostawał jedzenia. Po 4 dniach zmarł. Nie na covid, a z głodu. Ale w papierach był covid i szpital dostał za to extra kasę.

REKLAMA

# .m.

27.06.2021 22:47

#tubek - mam nieodparte wrazenie że jesteś na krucjacie i piszesz nieprawde

# pacjent

28.06.2021 11:22

Kiedy remont/modernizacja stacji dializ na drugim piętrze które piszczy ze starości maszyny ledwie zipią polewane spirytusem przez pielęgniarki żeby nie wyły alarmami,łóżka dla dializowanych stare że po czterech godzinach leżenia człowiek wstaje obolały.No i te przeciągi wszystkie okna pootwierane wiatr hula bo klimatyzacji brak.

# tubek

28.06.2021 19:53

do #m. chciałbym, aby było to kłamstwo. Niestety to czysta prawda. A najgorsze jest to, że w tym szpitalu pracowała teściowa i lekarz odbierający poród był jej znajomym. Po zwróceniu mu później uwagi, że mógł zabić obraził się. Szpital Międzylesiu to niestety dno. Jak macie wybór, to omijajcie go z daleka.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA