REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nowe wladze dzielnicy-cd

# Stenia z blokowiska

26.06.2006 10:14

Pisze Piotr Oracz...,,czego ? co chcial ? (język )jest mi obcy, chociaz doswiadczylem go we wczesnych latach dzieciecych w kraju który zwal sie PRlem. To slowa radnego.
Spojrzałam na stronę (władze, oswiadczenia -jestem ciekawska, przepraszam ) i czytam że Piotr to dziecię urodzone 09.05.78.Jeśli to dziecie pamięta PRL (moze latało to po urzędach) i miało taką wybitną pamięc to nadaje sie na króla.Natomiast jeśli jest kłamczuszkiem to co powinno sie zrobić ? No co?
I druga myśl :
Oświadczenia majatkowe2005r.Ponad 9 tys. OPS,Od 15 04 Urząd Marszalkowski 40 tys. no i radny 22 tys.Razem to ponad 71 tys .Chyba ze sie myle ?
Mam ciche pytanie -czy ktos w oazie która tak wiernie mu sekunduje takze tyle zarabia ?.Prosze o glosy w tej sprawie.
Moze ktos umie (nie mam takiej bieglości) odtworzyć zeznania podatkowe radnego za 2002 rok.Byłabym wdzięczna .

# księgowa

26.06.2006 12:24

Patrzę na te cyfry i mi żal. Jak to jest że za pierwszą pracę -chyba że wybitne kwalifikacje( i nie rozumiem) jakie stanowisko w OPS zarobki 3 tys miesiecznie?. Chyba że dodatek za PiS No a w Urzedzie marszałkowskim juz kierownikiem wydziału (jakiego ) 5 tys.miesięcznie?.
Brawo PiS.BRAWO.
I PYTANIE DO PANA ORACZA .CZY MOŻNA ZGŁOSIĆ SIĘ NA DYŻUR PO SKIEROWANIE DO PRACY NA TYCH SAMYCH WARUNKACH CO PAN?MOŻE WYKSZTAŁCENIE NIE TUZINKOWE ?.

# wino veritas

26.06.2006 14:36

Pytanie od Oracza. Z koro tak się tutaj definjujesz jak prawy człowiek i "oferujesz" swoją osobę to czas na test z przełożenia aspektów wiary na życie codzienne. Chodzi mi o słynne stwierdzenie - " prawda nas wyzwoli". Prosze choć raz pokaż że nie jesteś lalką sterowaną i mnie masz miękkiego kregosłupa. Określ się co do aferki Zienteckiej i Ostrowskiego - twego mistrza.
Stać cię na to , by jasno zaprotestować i powiedzieć - COŚ JEST NIE TAK I NALEŻY TO ZBADAĆ A EWENTUALNYCH WINNYCH ROZLICZYĆ???

REKLAMA

# mieszkam od niedawna

26.06.2006 17:30

To bardzo ciekawa kwestia o co chodzi? Czy ktos mógł by nakreslić w czym rzecz z Ostrowskim i Zientecką? O ile wiem to miejscowy PIS ale reszta jest mi niebardzo wiadoma. Czy te osoby będą startowały w wyborach? I co na to Oracz, jakos juz sie nie rozpisuje...

# Piotr Oracz

26.06.2006 20:26

Rozpiszę się, rozpiszę....
Wkrótce.
P.S. Bardzo bym chciał tyle zarabiać, nawet brutto.
Zastanawiam sie kto mnie się tak boi. Trochę odwagi, ujawnijcie nazwiska.

# Piotr Oracz

26.06.2006 20:33

Co do mistrza, to Mistrza mam tylko jednego.
Staram się być wierni słowom z Ewangeli, że "prawda nas wyzwoli"
Czy znacie całą prawdę w sprawie L.Z.? Ja nie. Znacie tylko informacje z prasy i wypowiedzi kilku zacierających ręce z uciechy radnych.

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

26.06.2006 22:23

Oprócz informacji są fakty. A faktem jest zamieszkiwanie przez byłego męża p. Zienteckiej w lokalu do którego nie ma prawa.
Prawdą jest też, że radni mają jakieś ciągotki do załatwiania swoich spraw- głównie mieszkaniowych ( ród Sosnowskich na Pradze i Targówku, paru z PO na Woli itd.).
Dlatego uważam, że im mniej mienia państwowego ( czytaj przekupnego) tym lepiej.
A z ciekawości zapytam, co p.Oracz jako radny może przypisać sobie po stronie załatwionych dla mieszkańców spraw podczas dyżurów pełnionych w zupełnie odmiennym od PRL stylu?
Ze swojej strony proszę o załatwienie jednej istotnej sprawy( być może nadzór nad szkołami znanych Panu osób pomoże) :
proszę, aby boiska szkolne ( wszystkie bez wyjątku) były w pełni dostępne dla młodzieży i dzieci. Chciałbym, aby kluby, które uprawiają sport na Białołęce miały możliwość prowadzenia zajęć np. w BOS-ie bez płacenia kolosalnych pieniędzy za korzystanie z tych obiektów. To wstyd Panie radny, że mając takie piękne obiekty nie wpuszczamy na nie dzieci z Białołęki. Czy wie Pan, że w szkole z basenem i piękną halą większość dzieci nie ma tam zajęć? Może należało o tym myśleć bezpośrednio po wyborach? Nie samą ewangelią dzieci żyją.

 ragozd

27.06.2006 12:52

panie Oracz - zalatwisz tylko te sprawy o ktorych pisze siekierka a bedziesz Wielki i zaglosuje na ciebie, nawet jak bedziesz w PiS czy innej Samoobronie ;)

# czacza

02.07.2006 22:28

ciekawa jestem ile osób z dużymi zarobkami załatwi dziecku miejsce u żony p. Ostrowskiego? Czy dzieci rodziców dobrze zarabiających / mama w PIP-ie, a tata w spółce/ nadal będą w przybytku państwa Ostrowskich dotowanych z budżetu państwa? Co na to p. Oracz i p. Zientecka,która tworzy nowe stanowiska w szkole 342 dla swoich pupilków? Może warto się przyjrzeć ludziom i ich rodzinom pracującym w Jej byłej szkole. Czy nadal będą zatrudniani dzieci i mężowie pracowników tej szkoły? Ludzie byliście wybrani przez nas, nie dajcie szkalować PIS-u, którego jesteście członkami!

REKLAMA

# realista

03.07.2006 00:07

Trzeba byc masochista by na warszawskim rynku pracy chciec pracowac w szkole za 2000 brutto...

# BW

03.07.2006 18:35

WYjatkowo - popieram siekierkę!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA