REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nowa Prezydentowa

# muzyk

23.10.2005 23:14

Zobaczyłem Ją na finale konkursu Chopinowskiego. Piękna, mówię Wam piękna.Siedziała z przodu. Nie mogłem usnąć.Teraz mam nocne ...jak z tego wyjść ?

# Bożena

24.10.2005 07:46

Fakt jest jeden,że do Joli to kudy jednej i drugiej.Może to było przyczyną że zabrali sie za polityke aby tylko w domu nie siedzieć ?
Według Rydzyka-z kolei :jeden baranek ,drugi niby w porządku tylko o oczach wilka.To dobre.

# Zwolennik

24.10.2005 11:14

Zwróć się Muzyku o poradę do matki już ona Ci pomoże.
Co do Joli to prawda, że jest reprezentacyjna i inteligentna.
Ale wybory prezydenckie to nie wybory Miss Polonia ani mistera roku, Bożeno. Podobno na Kwaśniewskiego głosowały głównie kobiety i co z tego miały ?

REKLAMA

# Skorpion

24.10.2005 17:56

Jola inteligentna to najlepszy zart jaki usłyszałem w tym roku Podczas komisji widać było jak tej laluni nerwiki puściły .Zresztą do niej pasuje sloganik im kobietka ładniejsza tym głupsza

# MM

25.10.2005 08:53

Ma taki ... kaczy głos

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.10.2005 09:13

... i oryginalnego szwagra

REKLAMA

# Zorro

25.10.2005 09:34

skorpion ty masz poczucie piękna i jeszcze jedno w twoim przypadku samo słowo inteligentna to jest coś co cię przerasta dlatego tego nie rozumiesz. A piana ci z pyska skapuje..skapuje ..skapuje -no chyba że to nie piana !
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024