REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

nieuczciwy elektryk samochodowy

# mieszek

05.01.2004 22:35

Czy znacie warsztat - elektryk samochodowy przy ul. Obrazkowej (niedaleko Stacji Kontroli Pojazdów) - lepiej tam nie zaglądajcie. Jakiś czas temu miałem problem z wycieraczkami. Wstąpiłem tam żeby się zapytać o naprawę usterki. Po krótkim przeglądzie elektryk zawyrokował: uszkodzony przełącznik zespolony. Licząc w pamięci: wymianę (feralnego), jakieś smarowanie dźwigni wycieraczek i coś tam jeszcze - całą naprawę wycenił na 600 zł. i ok. 3 godz. pracy. Ponieważ nie miałem wtedy aż tyle czasu i "czasu" postanowiłem naprawę odłożyć na lepsze czasy i dalej męczyłem się z wycieraczkami, które zatrzymywały się gdzie chciały. I CAŁE SZCZĘŚCIE. MÓJ ZNAJOMY NAPRAWIŁ USZKODZENIE W 2 MIN. Okazało się, że wysunęła się jedna wtyczka przy skrzynce bezpieczników. TYM SPOSOBEM ZAOSZCZĘDZIŁEM 550 ZŁ, (bo z kolegą poszliśmy na piwo by oblać sukces) Wycieraczki działają pierwszorzędnie do dnia dzisiejszego - minęło już 3 miesiące.
W ŻADNYM WYPADKU NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG TEGO OSZUSTA!!!!
Czy macie podobne doświadczenia?
A może znacie dobrych specjalistów? (mechanik, elektryk, elektronik samochodowy) - podzielcie się adresami.

# ergo

06.01.2004 11:24

ja mialem podobne doswiadczenia z Wimarem na Modlinskiej
teraz ciesze sie ze juz sprzedałem skode
uwazam ze to najgorszy salon i servis tej marki

# michass

07.01.2004 14:44

ten sam elektryk naprawiał mi kiedyś łożyska w alternatorze, tak skutecznie ze następnego dnia wypadł mi silnik, odrazu zadzwoniłem do niego oczywiście uważał że to niejego wina - więcej już do niego nie pojadę

REKLAMA

 Olena

08.01.2004 12:01

To może coś pozytywnego? Tani i fajny warsztat samochodowy był kiedyś na Modlińskiej pomiędzy stacją BP i Pizzą Hut (po nieparzystej stronie). Przenieśli się teraz za Selgrosa, mam nadzieję, że poza zmianą adresu i telefonu nic się u nich nie zmienilo W każdym razie nie wykorzystali mojej kobiecej niewiedzy a korzystałam z ich usług kilkakrotnie (mój samochód to staruszek, na dodatek nietypowy ). W razie czego służę telefonem.

# czajka

12.01.2004 13:07

Ja ze swoich doświadczeń polecam warsztat przy Zawiślańskiej 13

# Ulka

31.08.2015 09:27

Zdarza się, że uczciwych elektryków i w ogóle mechaników bardzo ciężko znaleźć. Ja po swojego musiałam jechać aż do Katowic! ;) a tak naprawdę, to podczas wyjazdu tam musiałam się udać do elektryka (auto-elektornika.pl) i żałuję, że ten zakład nie jest bliżej!

REKLAMA

# Marysia

31.08.2015 13:37

No ja niestety miałam dużo perypetii z nieuczciwymi warsztatami, zwłaszcza w Warszawie. W moim rodzinnym mieście, w Pruszczu Gdańskim, jeździmy z tatą zawsze do tego samego, Janisz www.janisz.pl i ani razu nie było żadnym kłopotów.

# nie_naiwny

31.08.2015 23:53

Ja mam TOYOTĘ i nic się nie psuje, a jak coś to mam 30 km do rodzinnego autoryzowanego serwisu Toyoty. W dodatku silnik 1.8 a pali mi w mieście 5 na 100 a w trasie 4,3 na 100, jak to możliwe???? Możliwe :) Pozdrawiam

# nie_naiwny

31.08.2015 23:54

Ja mam TOYOTĘ i nic się nie psuje, a jak coś to mam 30 km do rodzinnego autoryzowanego serwisu Toyoty. W dodatku silnik 1.8 a pali mi w mieście 5 na 100 a w trasie 4,3 na 100, jak to możliwe???? Możliwe :) Pozdrawiam.

REKLAMA

# Smile

06.06.2016 13:29

Ja mam miłe doświadczenia z http://besthol.pl/elektryka-samochodowa.
Kiedy wchodzę do samochodu i nic nie działa. Przyjechali po samochód lawetą, a później mi go odwieźli. Lubię taką obsługę

# gosc9311

14.03.2021 14:37

polecam www.tuning-olesnica.pl
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024