REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

NIEPISZCIE GŁUPOT W INTERNECIE.

# psycholog

20.10.2006 10:46

KILKU MANIAKÓW WYPISUJE BZDETY I SIĘ CIESZY JAK GŁUPI DO SERA.

# statystyk

20.10.2006 13:55

Popieram głosowanie na młodych i podaję statystykę:
Okręg nr 1
1 Majsterek Kasper 19
2 Rosik Piotr 22
3 Styk Karol 22
4 Pasiński Daniel 23
5 Olszewska Karolina 24
6 Adamkiewicz Marcin 24
7 Downar Zapolski Igor 25
Okręg nr 2
1 Kołecki Adam 20
2 Broniarek Bartłomiej 21
3 Zajc Paweł 23
4 Krowiak Karolina 24
5 Filipowicz Michał 24
6 Basiński Piotr 24
7 Teresiak Bartłomiej 24
Okręg nr 3
1 Cechowska Anna 22
2 Chmurski Adrian 22
3 Mycielski Marcin 22
4 Jankowska Renata 23
5 Więckiewicz Michał 24
6 Dzipoa Magdalena 25
W jedynce brakuje tylko jednego młodego do 25 lat.
Idealnym rozwiązaniem byłby wybór samej młodzieży w dwójce.
7 mandatów i siedmioro młodych.
W trójce brakuje 2 młodych kandydatów.

# xyz

20.10.2006 15:01

A Włodkowski w dwójce?

REKLAMA

# Bodzio

20.10.2006 18:19

Dziecięcy sklad i przedszkolne myślenie.Wymień statystyku ich osiągnięcia.Nie robią w spodnie.

# Swojakl

20.10.2006 18:21

Tylko bez Zajca - to człowiek pokroju Stańczyka z mentalnością Wierzejskiego. Chcecie radnego który skrajnie przypomina tego gościa??? Zdecydowanie Oracz juz jest lepszy - bije go na głowę inteligęcją i poprawnoością polityczną.

# robot

20.10.2006 18:23

Włodkowski skończyl kariere samorządowca po stwierdzeniu że nic nie będzie robil.Brawo. Przynajmniej zlożyl deklaracje za ktorą mu chórem dziękujemy. Objawił tym także atmosferę w Gospodarności.

REKLAMA

# Zenek

20.10.2006 21:21

Patrzę na te banery Zajca pawła i śmiać mi sie chce...
Staro wyglądą - to przez tuszę rzecz jasna ( otyli żyją krócej ). Spoglada srogo na wszystkich , niczym Vigo "bat karpat" z ghostbusters II - taki zwariowany koleś. I co dalej z tego wynika...?
To już jego II podejście i miejmy nadzieję że taki gośc jak on -łasy na władzę i laury nie zagości w ratuszu.
Rada - idz się odchudz bo swą pazernościa po zaszczyty i wyglądem przypominasz Napoleona z " Folwarku zwierzęcego"
Faktycznie - już Piotr Oracz jest zdecydowanie lepszy!!!

# Włodkowski

20.10.2006 22:47

Wiedziałem, że ciemny lud nie zrozumie... Trzeba było pisać o Mostach Północych do kwadratu, a nie uświadamiać, że obiecanki-cacanki, a głupiemu radość! Przecież nie pisałem, że nic nie będę robił, tylko nie będę składał czczych obietnic, jak wielu...

# xyz

21.10.2006 10:33

Włodkowski - miejmy nadzieję że ( powiedzmy to po męsku ) nie spieprzysz sprawy! Głosy oddane na ciebie nie będą wartości obornika!
Co do rozważań Zenka - nad kandydaturami to wolę już Oracza. O niebo lepszy niż Zajc. Wolę mniej ( mniej , mniej ) ruchawego niż furiata - Do Włodkowskiego: Niedawno na forum Zajc zobowiązywał się do pomocy - Bartek jak nie chcesz się z kąpromitować , pomoc Ci raczej ( od oferenta owego ) , raczej nie jest Ci potrzebna. Po co w radzie lub u Ciebie w organizacji Ci " "Wierzejski". Pozdrawiam i życzę stołka radnego

REKLAMA

# broniarz

21.10.2006 10:45

Włodkowskie jeszcze ujdzie, ale Gospodarność ODPADA

# Włodkowski

21.10.2006 13:12

Nie przypominam sobie, żebym przyjmował jakąkolwiek pomoc od kandydata Zajca. Zresztą mam wątpliwości co do zaangażowanych partyjnie stowarzyszeń, o których więcej słychać wyłącznie w roku wyborczym. Ja, choć startuję z Gospodarności, mam odwagę mówić wprost np. o błędach - w moim mniemaniu - Smoka i Gospodarności z poprzedniej kadencji.
Tak więc kOMpromitacja mi nie grozi. Nawet w przypadku przegranej (choć to duże słowo) wyborczej.

# historyk wyjątkowo

21.10.2006 13:13

To moze warto je wymienić...

REKLAMA

# pułkownik-Płudownik

21.10.2006 13:21

O, Pan Włodkowski pisze o swojej działalności. Tylko zapomniał chyba ze jest apolityczny, a tu coś o angażowaniu się... Mieszkam na Płudach już 17 lat i śmieszy mnie to troszkę. Dzięki Panu moje centroprawicowe poglądy zaczynają mocno skręcać w lewo - Lewica powinna wysłać listy z podziękowaniem. Pozdrawiam serdecznie

# Włodkowski

21.10.2006 13:31

Współczuję poglądom, które tak szybko ewoluują.
Może za chwilę znów wrócą na swoje miejsce.
Do lewicy jako takiej nic nie mam (poza różnicami aksjologicznymi), zresztą, ludzie lewicy na szczeblu krajowym zniszczyli ją dość skutecznie i trudno będzie odbudować dawne popracie.
Co do działania - śmiech jest bardzo zdrowy. Szkoda, że styl wypowiedzi nawiązuje do millerowskich, niekonkretnych pół-uśmieszków. Również pozdrawiam serdecznie, co więcej: łączę wyrazy najgłębszego szacunku.
P.S. A po chodniku wzdłuż Klasyków wygodnie chodzić? A po drodze na Podgórnej i Karnickiej dobrze jeździć? A pofatygowało się szanowne pułnikowskie dup...ko, żeby wywalczyć utwardzenie drogi (wiosna 2006) i w efekcie wyasfaltowanie Podgórnej (wiosna 2007, vide: plany zagospodarowania).

# pułkownik- Płudownik

21.10.2006 17:36

Cóż, mogę stwierdzić tylko jedno- wyrazy szacunku wobec pana z mojej strony już nie występują. Pańskie słowa są poprostu odrażające. Kolejne aluzje, czy też ataki na kontrkandydatów - zarówno z lewej jak i prawej strony sceny politycznej prezentują Pański styl. Chcę zauważyć, że osobie pełniącej takie funkcje jak Pan i uważającej się za cywilizowaną nie przystoi taka forma dyskusji. Cóż, może nie nadaje się pan do tych funkcji. Odnośnie komentarza skierowanego do mnie - czy pofatygowało się"pułkownikowe dup...ko"? Bynajmniej, ale w zakresie moich obowiązków nie figuruje "fatygowanie".
Podsumowując, ZBŁAŹNIŁ SIĘ PAN Panie Włodkowski, pokazując do jakiej dyskusji jest pan zdolny.
Pozdrawiam w tym miejscu wszystkich uczestników tej i innych dyskusj,i prowadzących je w sposób zgodny z zasadami dobrego wychowania, zarówno bliskich jak i dalekich mi ideowo. Równocześnie stwierdzam, iż nie mam zamianu podajmować dalszej dyskusji.

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

21.10.2006 17:57

Jak zwykle w ostatnich czasach: obrazić wszystkich wykształciuchów, łżeelity, a ciemny lud ma już serdecznie dosyć.
Patrzcie jak wspaniale o elektorat PO walczy Marcinkiewicz.
Inni Bestro spoglądają za dziewczynkami, jeszcze inni w szafie widzą zbawienie dla Polski, a ja mam to wszystko coraz bardziej w ..........

# Włodkowski

21.10.2006 21:08

Fatygowanie szanownego duu...ska nie było także moim obowiązkiem, Szanowny Panie Pułkowniku. Nie byłem dotychczas radnym. Może czasem warto wyjrzeć poza swoje poglądy i swoje potrzeby. Cały czas pozostaje Pan w tonie cynicznej nad-wiedzy i nad-inteligencji, która w istocie jest po prostu pustym gołosłowiem. Jedyna metoda: zaszczuć, zarzucić pseudo-eleganckim i pseudo-merytorycznym argumentem. Nic, tylko cwaniactwo.
Nie deklarowałem nigdy i nigdzie, że jestem cywilizowany. Zresztą, ciekawe którą z definicji socjologicznych cywilizacji uznaje Pan za właściwą... Z pewnością Pan wie, że jest ich wiele.
Nikogo też nie obrażałem na forum ani gdziekolwiek. Natomiast z natury nie jestem typem flegmatyka i czasem potrafię powiedzieć (zadziałać) stanowczo i jednoznacznie.
Jeśli Szanowne Pułnikowskie Duu...sko poczuło się urażone - proszę uniżenie o wybaczenie (nie o głos!). I proszę o mniej pułkownikowskiego cynizmu (zawsze też to powtarzam zarzyjaźnionemu pułkownikowi), właściwego pewnym kręgom. Tu nie koszary!!!

# :/

22.10.2006 00:25

czy włodkowski naprawde zrezygnował z mandatu?? jeśli tak to mam problem.. na kogo tu głosować??

REKLAMA

# Włodkowski

22.10.2006 02:22

Nie, nie zrezygnowałem. Po prostu będę kandydował po raz pierwszy. Wcześniej nie byłem radnym. Kandyduję z apolitycznej Gospodarności, okręg II, miejsce na liście nr 4. Mam nadzieję, że teraz juz wszystko jasne.
A co do problemu - nawet gdyby mnie nie było na listach myślę, że jeszcze ze 20 osób sensownych można by znaleźć...

# pułkownik-Płudownik

22.10.2006 11:20

Moja ostatnia wypowiedź na forum- bezczelność. Ot cała postawa pana Włodkowskiego. Nie mieści się pan w żadnej ze znanych mi definicji człowieka cywilizowanego, przeczy pan swoim działaniem wszystkim "wartościom" o których pisze pan w Aveciarzu - a propos - pańskim organie prasowym. Czekam na obrzucenie błotem na łamach tegoż periodyka - będzie ono jedynie potwierdzeniem mojej teorii- wykorzystywania go do walki Z WIATRAKAMI, bo ja nie kandyduję. Z tego co widzę to pan tu szczuje. Nie mam zamiaru pojawić się więcej na tym forum.

# cdn

22.10.2006 14:46

"...Równocześnie stwierdzam, iż nie mam zamianu podajmować dalszej dyskusji...."

REKLAMA

# Włodkowski

22.10.2006 19:35

A jednak podjął się Pan dalszej dyskusji.
Wbrew sobie?
Czyżby tak mało znaczyło dane sobie samemu słowo?
Gdzie charakter?
Jednakowoż podziwiam poraz kolejny podjętą decyzję (trzba było aż 3 godzin, żeby dojrzeć do decyzji - ale z całym szacunkiem dla Szanownej Osoby i Szanownego Duu...ska chylę czoło, wszak to piękne, gdy ktoś próbuje od nowa, gdy ktoś walczy z własnymi słabościami...)
***
Szalenie mi przykro, ale po długich konsultacjach redakcyjnych doszliśmy do wniosku, że nie zamierzamy poświęcić Panu na łamach Aveciarza ani jednej linijki. Powód: brak logicznego wytłumaczenia o co Panu chodzi. Poza tym lansowanie pułkownika, w sytuacji gdy na pułkownikowski pucz się nie zanosi, byłoby bezcelowe.
***
A ja chętnie zawsze do dyskusji wrócę. Zresztą zachęcam również do kontaktu telefonicznego. Przez telefon czynię cuda. Buziaki!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA