REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Nalepszy fryzjer w Wawie

# Gohha

19.09.2017 16:02

Do jakiego fryzjera warto się wybrać, żeby zaprojektował mi nową, atrakcyjną i trwałą fryzurę.

# KrystynaW

19.09.2017 18:18

Dobrych fryzjerów z rekomendacjami klientów znajdziesz na portalu Moment.pl http://moment.pl To nowy portal do rezerwacji wizyt online w salonach fryzjerskich, kosmetycznych czy gabinetach SPA.

# Martusia

06.10.2017 10:51

A z jakiej części Warszawy jesteś? Śmiało mogę Ci polecić salony Gnatyshyn http://gnatyshyn.pl, oba znajdują się na Ursynowie. Od dłuższego czasu chodzę tylko do nich i jestem bardzo zadowolona z fryzur. Szczególnie polecam Panią Tatianę :)

REKLAMA

# syfiassta reklama

06.10.2017 11:56

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...

# gość

25.11.2017 17:11

No i idiota od nękania innych pospul Wam forum. brawo. trzeba było go blokować

# Branic.hu.jecki

25.11.2017 19:29

To było forum pajacy od reklamy, nikt poważny tego nie czyta.

REKLAMA

# zadowolona

22.01.2018 15:42

Polecam nowo otwarty salon - Magia Blondu na Wilanowie. Właścicielka specjalizuje się w koloryzacji, głównie blond, ma dobrą rękę do klientów, zawsze doradzi.

# zadowolona1987

22.01.2018 15:43

Polecam nowo otwarty salon - Magia Blondu na Wilanowie. Właścicielka specjalizuje się w koloryzacji, głównie blond, ma dobrą rękę do klientów, zawsze doradzi.

# annamatuszynska

22.01.2018 15:43

Polecam nowo otwarty salon - Magia Blondu na Wilanowie. Właścicielka specjalizuje się w koloryzacji, głównie blond, ma dobrą rękę do klientów, zawsze doradzi.

REKLAMA

# amit61

06.08.2019 11:41

Polecam bardzo bardzo dobry salon www.mlsalon.pl

# Anielka

29.02.2020 20:44

Byłam w Magii Blondu i naprawdę mogę polecić. Pani Danusia wyczarowała mi piękny chłodny, piaskowy blond, o jakim marzyłam, a któremu nie podołała wczesniej inna fryzjerka. No było co naprawiać, ale się udało :)

# rajutka

30.11.2020 11:25

Byłam na Sarmackiej w magii blondu u Kasi i jestem zadowolona. Kolor ładnie wyszedł, włosy dobrze się ukłądają, właściwie wystarczy tylko umyć i wysuszyć.

REKLAMA

# Ania PE

12.05.2021 12:49

Dla mnie zdecydowanie https://wellmetime.com/usluga/fryzjer-z-dojazdem-warszawa/ bardzo dobrze obcinają i doradzają odpowiednią fryzurę, do tego nie trzeba nigdzie chodzić bo przyjeżdżają do domu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy