REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Najlepsze sushi na Bielanach?

 warsaw_girl

12.05.2016 12:21

Poszukuję na Bielanach i w Warszawie dobrych restauracji, w których serwują sushi. Do tej pory byłam w trzech takich miejscach i chyba najbardziej do gustu przypadło mi Sushiberry na Rudnickiego. Wpadłam tam w sumie przypadkiem, ale całe szczęście okazało się, że to była dobra decyzja. Rolki świeże, starannie zrobione, ceny też całkiem przyzwoite. Na pewno jeszcze tam wrócę. Z kolei do pozostałych tego typu barów w okolicy mam mieszane odczucia. Jakie wy macie zdanie na ten temat? Gdzie byliście, gdzie wam smakowało najbardziej? Moim zdaniem dosyć trudno jest dostać naprawdę dobre sushi...

# kociers

19.10.2016 15:32

W Wawie macie świetny lokal z sushi, on jest tutaj - http://www.oto-sushi.pl A ogólnie naprawdę jakościowe wykonanie tej potrawy jest mega rzadkością. W większości miejsc ta jakość jest rzeczywiście mega mega słaba.

# panini

12.07.2017 15:09

zgadzam sie, sushiberry na propsie, ze tak powiem. bylam juz jakies trzy-cztery razy i za kazdym razem bralam co innego, a i tak jeszcze musze tylu rzeczy tam sprobowac :) az za duzo tego jest, chociaz w sumie to dobrze bo kazdemu sie dogodzi. moj chlopak np nie lubi surowych ryb to mogl sobie zamowic sushi z pieczona ryba, ja sobie urozmaicilam i procz ryby wzielam jeszcze z kurczakiem i wszyscy byli zadowoleni :) super, smialo polecam, fajnie tam bylo :)

REKLAMA

# szmata szeptana

12.07.2017 15:31

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..

# szmata szeptana

12.07.2017 22:32

szmata szeptana jestem ostro po.ebana

 eRDe

12.07.2017 23:22

A mi się podoba pomysł z "Lorem ipsum". Dobry sposób na spam.

REKLAMA

# szmata szeptana

13.07.2017 12:38

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.".. .

# Kazik

13.07.2017 18:58

Polecam Sushi w Katowicach wwww.tokyosushi.pl. Dobrze u niedrogo

# szmata szeptana

14.07.2017 08:43

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024