REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# adrian

07.08.2015 10:43

Czeba zatrudnić ludzi którzy będą wyłapywac owady. Ludzie troche logiki co projektanci mieli zrobić ? wyłapać te owady ? czego Wy oczekujecie ? Za chwile zacznie Wam przeszkadzać że po dniu jest noc.

# joł

07.08.2015 11:45

#adrian
Oświetlenie powinno być wyżej

# Oryf

07.08.2015 12:21

jechałem coś przekąsić na Bielany po drugiej stronie już nie byłem głodny

REKLAMA

# asder

08.08.2015 00:58

widze ze coraz wieksze "panienki" jezdza na tych rowerach. czlowieku czego placzesz ze masz pod gorke, wracajac masz z gorki. jak sie nie chce pedalowac to sobie motocykl kup

# justyna

08.08.2015 10:11

#Oryf mistrz, też tak miałam:)

# _x_

08.08.2015 11:28

#asder napisał(a) 08.08.2015 00:58
widze ze coraz wieksze "panienki" jezdza na tych rowerach(...)

I to jest podsumowanie wszystkich problemów z rowerzystami.
Kiedyś gość na rowerze to był synonim człowieka silnego i zaradnego. Dziś "rowerzysta", a już na 100% "rowerzysta miejski" to synonim totalnej ciapy i ignoranta.

REKLAMA

 Sergio

12.08.2015 15:38

Fakt owady troszkę uciążliwe :D ale bez przesady. Dla mnie gorsza przeszkodą jest nie zrobiony odcinek ścieżki rowerowej na świderskiej miedzy mostem, a pojarów. By nie musieć przejeżdżać przez ulice świderską a następnie wracać znowu na druga stronę za chwile na światłach.
Po prostu nie rozumiem logiki osób odpowiedzialnych za przyjmowanie projektów. Ze co ja na spacery mam jeździć i ciągle zmieniać chodnik by mi nudno nie było ?

# GP58

18.08.2015 09:36

No i miasto ponownie nie spełnia wymagań rowerzystów - owady nad rzeką (to jest straszne tam coś żyje) , no i co to za DDR jak dachu nie ma, w południe słońce grzeje, jak będzie deszcz to będzie mokro, zimą będzie śnieg, bubel rowerowy :))
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024