REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# nicky

10.06.2018 12:45

Dziś,godzina 7 rano,ulica Borzymowska. Biegnę sobie chodnikiem,jak co rano.Z przeciwka jedzie para rowerzystów.Już z daleka dzwonią na mnie.Nie ustępuje im miejsca,jestem na swoim miejscu a oni nie.Wrzeszczą na mnie:"sp...aj,ślepy jesteś?!"Zatrzymuje ich i grzecznie pytam,co robią na chodniku,bo na 13 lat i mniej stanowczo nie wyglądają a raczej na 40+. "BO NA JEZDNI MOŻNA ZGINĄĆ,BO KIEROWCY JEŻDŻĄ JAK SZALENI". Przez cały czas tego zdarzenia nie przejechał ani jeden samochód.Ani jeden! W ogóle Borzymowska w niedzielę rano jest ulicą wymarłą.Ale śmierć na biednych rowerzystów czeka od chwili,gdy wsiądą na siodełko. To może lepiej zostańcie w domach,jeśli świat was tak przeraża?

# wespia

11.06.2018 21:48

Ja wiem, że nie można generalizować, ale faktycznie niektórzy rowerzyście są bezczelni i szaleni zarazem. Ostatnio byłam świadkiem jak mężczyzna jechał rowerem po chodniku, nagle na chodniku zrobiło się tłoczno, to on nagle zjechał na jezdnie, nawet nie patrząc czy coś jedzie. Dobrze, że kierowca któremu wjechał pod koła, miał spory refleks i szybko odbił w lewo. Inaczej mogłoby się to źle skończyć.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy