REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Adam123

29.06.2020 11:17

Jeśli jak sam mówi Półrolniczak okrada mienie miasta bezumownie, tzn że zarówno miasto nie dostaje z tego tytułu nawet 1 zł, pamiętajmy o handlu mieszkaniami lewymi mieszkaniami przez rsmprage, oraz o fakcie potwierdzanym przez sady ze na cudzym mieniu nie mozna żadnego spółdzizelczego prawa ustanowic wiec żaden tytuł do lokalu skutecznie nie powstał, dlaczego miasto nie chce uregulowac na rzecz mieszkancó miasta zamieszkujacych jego zasoby tego stanu tylko na rzecz czerwonej komunistycznej hołoty?

# 23w

02.10.2020 07:36

Zaraz okarze się, że bloki utraciły swoją żywotność i wszyscy mają się wynosić

# qwerty123

26.09.2023 22:05

Warszawa, 26 września 2023 roku
Oświadczenie
Ja Adam Rymski wycofuję się ze swoich słów dotyczących Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej Praga i jej Zarządu, które opublikowałem na portalu tustolica.pl jako użytkownik Adam123 w formie komentarza z dnia 29 czerwca 2020 r. o godzinie 11:17 pod artykułem pt. Na czyim gruncie stoi blok Mamy spółdzielców dwóch kategorii.
Przyznaję, że moje wypowiedzi były nieprawdziwe, a sposób ich sformułowania był obraźliwy i naruszał dobre imię oraz poniżał Robotniczą Spółdzielnię Mieszkaniową Praga i członków Zarządu Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej Praga, za co Robotniczą Spółdzielnię Mieszkaniową Praga i członków jej Zarządu przepraszam.
Adam Rymski

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA