REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Motocykl - Jaki dla początkującego?

# DanielMajko

16.05.2017 09:05

Cześć, chciałem poradzić się Was jaki motocykl kupić zaczynając od 125 pojemności, bo chce stopniowo wchodzić na większe moce ;)

# FlorianEnvil

16.05.2017 09:18

No to może Honda CBR125 jak na początek to na prawdę świetna maszyna, gdzie sobie trochę "pośmigasz" a do tego bardzo fajnie się prowadzi. Możesz ją przetestować bodajże w HondaPlaza, albo pójdź sobie ją zobacz jak Ci się ten model podoba ;)

 sulejowek03

16.05.2017 09:25

Dla początkującego to najlepszy będzie skuter.

REKLAMA

# Rafalen

17.05.2017 21:32

SKuterem to raczej kazdy w swoim zyciu jeździł, ja jednak jak najbardziej uważam że warto zacząć jak już masz możliwośc od 125. CBR sam miałem i bardzo sobie chwalę ten motocykl. Dośc szybki, sprawny i też jedzie się nim bardzo przyjemnie. HondaPlaza tak jak mowicie to fajne miejsce, ja tam ogolnie serwisuję swoją Africa Twin i nigdy nie miałem z nimi jakis nieprzyjemnych sytuacji :)

# PawełRaczek

19.05.2017 17:00

Najlepiej właśnie będzie powierzyć wybór wykwalifikowanym osobom i tutaj HondaPlaza jeżeli chodzi o stolicę jest najlepsza opcją. W rzypadku wyboru można sprawdzić motocykl na jeździe próbnej, dokladnie porozmawiać z fachowcami co i jak. Pomyśl nad tym ;)

# Qwertek

21.05.2017 15:38

Na ich kanale Youtube asz bardzo fajnie filmy w temacie wyboru motocykli wliczajc w to właśnie stosunkowo małe pojemności. Konkretnie przedstawione także moim zdaniem zdecydowanie warto abys je zobaczym przynjamniej. Jestem przekonany, że Cię zaciekawią

REKLAMA

 elabarbara

28.08.2017 14:46

Szukasz motocykla ? Tutaj jest sporo ogłoszeń- https://samochodyio.pl/motocykle możesz zobaczyć. Ja interesuję się motocyklami dlatego często przeglądam ogłoszenia. Może sobie kiedyś kupię :) Wiem może to dziwne że kobieta interesuję się motorem.

# noval

29.08.2017 13:20

To zależy jakie modele Ci się podobają. Jeżeli wolisz coś bardziej turystycznego i jesteś wyższy, to możesz pomyśleć o varadero 125. Wygląda "poważnie", czyli jak o wiele większy motocykl, a jest bardzo wygodny i spokojnie można nim jeździć nawet w dłuższe trasy.

 sferu1984

30.08.2017 14:41

Po pierwsze po co Ci ten motor? Po drugie jaki masz styl jazdy? Po trzecie do jakiej kwoty chcesz się zamknąć (plus pamiętaj, że jeszcze ciuchy sporo kosztują). Jak odpowiesz na te pytania, można zawęzić krąg poszukiwań i dopiero wtedy coś proponować ;)

REKLAMA

# szmata szeptana

30.08.2017 14:51

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować...

# rczei

30.09.2017 14:59

Ze swojej strony mogę polecić na przykład odwiedzenie fajnego salonu z motocyklami oraz częściami i po prostu popatrzeć, co jest teraz na topie. Tu wam zostawiam dobry kontakt do http://www.motorakowski.pl/

# syfiasssta reklama

02.10.2017 09:41

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..

REKLAMA

 Franka29

10.10.2017 09:10

Mozecie tez odwiedzic salon motocyklowy Suzuki i Kawasaki w Warszawie http://motohangar.pl. Mysle ze bez problemu wam tam doradza i wybierzecie najlepszy motocykl dla was

# syfiassta reklama

10.10.2017 09:48

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- .

# marek_ch

01.11.2017 20:25

Nie będę oryginalny i również polecę Ci model Honda CBR125 - jest jednym z najpopularniejszych i naprawdę dobrych. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją jazdę na motocyklach, będzie idealnym wyborem!
__________
https://gmoto.pl/

# Naruto11

02.11.2017 11:15

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# eryk35

15.02.2018 16:49

Moja ulubiona marka to Kawasaki, sam mam Kawasaki Vulcan
https://www.kawasakisklep.pl/pl/

# nigdy

15.02.2018 21:41

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# kassana

20.02.2018 18:45

Ja polecam Hondy. CBF 125 może być fajnym motocyklem, ja jeżdzę CBF 500 i bardzo sobie chwalę. Jest to mój pierwszy motocykl po zrobieniu Prawo Jazdy kat. A i muszę powiedzieć, że był to bardzo dobry wybór.

# to syf jest okropny

21.02.2018 10:12

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024