REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Most Północny

# Andrzej

08.01.2005 09:05

Mam pytanie: Czy ktoś wie gdzie się można zwrócić, gdzie do wglądu jest projekt, harmonogram prac oraz ich postęp dotyczący budowy mostu północnego??? Bo póki co nie marzę nawet o całej trasie.
Boję się że tak hucznie zapowiadane plany jak zwykle będą trwać i trwać przez parę niezłych lat. Wielka feta była po wykupie pierwszej działki pod most i dalej nic. A przy okazji to zarówno po stronie tarchomina jak i bielan zdecydowana większość działek to puste nieużytki należące pewnie albo do miasta, albo skarbu państwa. Od tamtej pory (chyba ze trzy miesiące) nie słychać żeby cokolwiek się działo. O ile wiem to nawet jeszcze projektu mostu nie ma.
Poradźcie gdzie się takich rzeczy dowiadywać na bierząco. Myślę że nie tylko mnie to interesuje i wszystkim zależy na jak najszybszej realizacji tej inwestycji.

# ambush

11.07.2005 10:13

witam
mozna poczytac i sa mapki.
http://www.siskom.waw.pl/tmp.htm
pozdr.

 darek26

13.12.2016 08:51

Trener personalny to fajna sprawa. Jak jest któryś kumaty i ogarnia dobrze dietetykę to można szybko osiągnąć dobre efekty.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy