REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# kochajaca mama

10.06.2014 13:38

Byłam na spotkaniu i nie żałuje

 Olinola

09.10.2014 08:46

A moim zdaniem warto byłoby się wybrać do dobrego psychologa dziecięcego. Moja córcia zaczęła się w nocy moczyć kiedy poszła po raz pierwszy do przedszkola. Tak bardzo przeżywała tę zmianę.
W końcu zdecydowaliśmy się na wizytę. Przyjeła nas pani Marta Bogusławska Michniak. Obecnie przyjmuje w gabinecie na ulicy Gocławskiej:
http://psychoterapia-kielczyk.pl/ - tutaj macie kontakt. Dzięki niej córcia odzyskała pewność siebie . Pani psycholog poinstruowała nas jak powinniśmy z nią postępowac.

# bummeranng

14.10.2014 10:44

Ciekawi mnie w jaki sposób z własnymi problemami radzą sobie lekarze specjaliści i psychologowie.
Komus radzić na podstawie prelekcji podręcznikowej jest łatwo.
Bo jakoś wątpię aby problemy omijały tych, którzy zostali poleceni w niniejszym artykule.

REKLAMA

# Pan Zbyszek

20.01.2017 12:37

To było coś cudownego, szkoda, że tak dawno
http://www.dla-powietrza.pl/s_cat,15,piecyki_naftowe.html

# grand

25.02.2017 01:18

Najlepiej iść w takim przypadku do psychologa. Moim zdaniem tylko odpowiednia terapia potrafi pomóc. Z tego co się orientuję, to świetnych specjalistów mają w Psychomedic. Można się do nich zarejestrować online poprzez kalendarz na stronie oraz telefonicznie pod nr : 22 253 88 88.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024