REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

jaka suknia ślubna?

25.03.2016 13:42 #rechel
jakie były Wasze suknie ślubne? kupowałyście już jakiś gotowy model czy może stawiałyście na krawcową?
27.03.2016 23:23 #mirra
Moją suknię szyła mi zaprzyjaźniona krawcowa, ale miałam duży problem z butami, bo w małym mieście naprawdę ciężko o duży wybór. I ostatecznie buty zamówiłam online https://www.eobuwie.com.pl i okazały się mega wygodne, a to przecież w butach najważniejsze :)
28.03.2016 11:24 #Madzinia
ja kupowałam w salonie jennifer-vaiano, rozważałam na samym początku krawcową ale jak pomyślałam o tych ciągłych przymiarkach i jeżdżeniu w tę i nazad na poprawki to mi się bardzo szybko odechciało bo uznałam że zwyczajnie nie znajdę na to czasu jeszcze przy małych dzieciach, a że suknia z salonu leżała jak ulał tym bardziej nie miałam potrezby szycia na miarę
01.04.2016 22:17 #anulka90
Ja mam dopiero ślub przed sobą :) Ale suknię mam już upatrzoną z najnowszej kolekcji salonu Emmi Mariage
13.06.2016 22:05 bofajno
Kochane, a gdzie kupujecie suknie? Korzystacie z takich komisów https://slubi.pl/komis-slubny ? Ja sądzę, że to opłacalne i ciekawa jestem Waszych opinii.
REKLAMA
18.06.2016 21:47 #dominiqqa
#anulka90 napisał(a) 01.04.2016 22:17

Ja mam dopiero ślub przed sobą :) Ale suknię mam już upatrzoną z najnowszej kolekcji salonu Emmi Mariage
Piękne suknie mają :) Naprawdę bajkowe i starannie odszyte. Ja osobiście nie kupiłabym sukni z komisu, ślub ma się (najczęściej :P) jeden raz w życiu, marzyłam o swojej sukni ślubnej od dawna i chcę, aby była tylko moja :) Wstępnie mam upatrzone trzy modele, w tym dwa właśnie z Emmi Mariage, jest wśród nich jedna najbliższa mojemu sercu, ale jeszcze jej nie mierzyłam, więc wszystko przede mną :)
31.12.2016 13:29 basia.kozak
A co myślicie o tym, aby taką suknię ślubną - zamiast kupować - zaprojektować? Ostatnio na stronie projektanta http://jonatankilczewski.com widziałam suknie, jakie zaprojektował i przyznam, że robią wrażenie :) Któraś z Was, dziewczyny, postawiła na indywidualny projekt? Ciekawa jestem wrażeń :)
25.02.2017 19:02 #ijijiji
jesli chodzi o prezent slubny bo ktoś o to pytał, to ja uważam, że bardzo dobrze sprawdzi się porcelana, ja ostatnio ją właśnie na takie prezenty weselne kupuję i powiem, że jestem naprawdę zadowolona z reakcji młodych par, a kupuję tu http://www.duo-gift.pl/

3474/4420 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA