REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kto to jest: DOBRY KANDYDAT W WYBORACH DO SEJMU?

 Latowicz

22.09.2005 20:03

Ponieważ wybory blisko, a Echo wywołało temat swoim skądinąd bardzo fajnie napisanym artykułem ("Stańczyk, Mierzejewska czy Kaznowski?"), zapraszam do dyskusji:
- Dlaczego dany kandydat bardziej Państwa przekonuje, a inny mniej?
- Jakie formy dotarcia do wyborców uważają Państwo za najbardziej skuteczne?
- Co jest decydujące przy dokonywaniu wyboru?

# Stasiek

22.09.2005 20:46

Uważam, że najlepszym kandydatem jest Stańczyk.
Wspiera inicjaywy młodzieży na Białołece. Jest młody, a zarazem ustatkowany (żona, dziecko). Jest człowiekiem wykształconym i inteligentnym.
und das ist alles

 Latowicz

22.09.2005 21:11

Do: Stasiek
A druga kwestia? To znaczy, jakie formy kampanii?
(I dlaczego po niemiecku? )

REKLAMA

# foka

22.09.2005 23:01

Dla mnie decydujące są nast. sprawy:
- jak kandydat chce pomagac młodym małżeństwom z dziećmi
(moze jakies projekty legislacyjne, roczny urlop macierzynski, oczywiscie platny - bo to, ze 3-miesieczny zwieksza gwarancje zatrudnienia to fikcja - NB to jeden z niezrealizowanych 21 Postulatów), temat ważny na białołęce - dostępność publicznych żłobków, przedszkoli i opieki medycznej dla dzieci
- jakie kandydat6 ma poglądy w sprawie prawa pracy
- ile jego zdaniem powinna wynosic placa minimalna gwarantowana przez panstwo
- jakie jest jego podejscie do futrzaków
- jak sobie wyobraza sprawna i kompetentna administracje - co poprawilby w funkcjonowaniu administracji w naszej dzielnicy
A jescli chodzi o formy kampanii - to pomysl kampanii na forum jest calkiem OK, natomiast nadmiar ulotek w skrzynce wzbudza juz moja irytacje. Juz zglosilem na poczcie prosbe o niewkladanie przesylek bezadresowych...

 Latowicz

22.09.2005 23:38

Co do skrzynek - pełna zgoda.
Kampania na forum Forum - to wg mnie też niezły pomysł, ale pod warunkiem, że wypowiedzi są merytoryczne. Jak poczytasz sobie niektóre posty, to widać, że głównie chodzi w nich, żeby kogoś opluć, albo co najmniej zrobić gębę.
Tym bardziej dzięki za Twój głos - chociaż swoją drogą ciekawe byłoby dowiedzieć się, jakie są Twoje wymagania w postawionych kwestiach. I - last but not least - czy już masz kandydata, który mniej czy bardziej pasuje do opisu?
Pozdrawiam - Latowicz

 Białołęczanin

23.09.2005 08:33

Najlepsza kandydatka z Białołeki to Mierzejewska. Przynajmniej coś już osiągnęła, ma pozycję w partii RZąDZąCEJ (założę, się, że wygrają premiera!) i doświadczenie w pracy w parlamencie. Wystarczy sobie poczytać w necie na www.
Poza tym czytałem kilka razy Pis-mo białołęckei i uważam, że bardzi ciekawe, i b dobrze, że p. Mierzejewska coś takiego zrobiła, bo to dobra promocja dla partii
Tez pozdrawiam

REKLAMA

# KAZIO

23.09.2005 08:43

Co p. Mierzejewska, p. Kaznowski i p. Stańczyk zrobili dla Białołęki ? Kto wie niech mi odpowie- tylko bez lania wody

 Piotr Dąbrówka W.

23.09.2005 10:12

No zdecydowanie najwięcej dla Białołęki zrobił Pan Jacek Kaznowski.
Nigdy chyba nie było tak duż inwestycji na Białołęce jak on był przewodniczącym Rady. Zarzucano, że buduje się drogi w puste pola.
Co jest teraz za Zarządów PIS widać :(
Trzeba pamietać, że najpierw głosujemy na partię a potem dopiero na ludzi. W Polsce niestety nie ma jednomandatowych okręgów wyborczych.
W PO i PIS jest wiele ciekawych kandydatów- ale PIS dla Białołęki nic dobre nie zrobił i nie zrobi.

# Szewczyk

23.09.2005 10:55

Stańczyk na posła. Jak obserwuję kampanię w Białołęce, to jest chyba najbardziej białołęcki kandydat ze wszystkich. To w naszej dzielnicy skupił się na pozyskiwaniu elektoratu. Kilka dni temu dostałem od niego ulotkę z kawą (świetny pomysł) pod Leaderem a moja żona w niedzielę różę. Sąsiad mi mówił, że wczoraj był u niego w bloku. Nie znam innego kandydata tak zaangażowanego w kampanię i w kontakt z Białołęczanami.

REKLAMA

# obserw

23.09.2005 11:45

Piotrusiu nie badz smieszny-wtedy kwitl nepotyzm i kumoterstwo. Poczytaj sobie art. z ZW tamtego czasu jak wygladala poltyka kadrowa w gminie Bialoleka.

 Piotr Dąbrówka W.

23.09.2005 12:27

Obserw nie piszę o nepoźmie i kumoterstwie bo teraz jest niestety tak samo albo jeszcze gorzej.
Warszawa wydaje o 30 % więcej na urzędników niż 3 lata temu.
Ci, którzy coś umieli zostali zwolnieni i zastapieni kolesiami. Inwestycji brak.
Wtedy przynajmniej na Biołęce się coś działo.
Teraz za czasów lekarstwa na wszelkie zło czyli PISu - mamy - plany mostu przesuwane z roku na rok :), buspas i nieudolne remonty na Modlińskiej itd.....

 Białołęczanin

23.09.2005 15:12

za Most podziękujmy lewackim ekologom. buspas ok. a żeby pis obarczać nieudolnością robotników zatrudnionych przez zdm, to już chyba lekka przesada. Czy ja przesadzam?

REKLAMA

# julietta

23.09.2005 16:02

smiem twierdzic, ze trzeba miec naprawde malo problemow, zeby sie przejmowac nadmiarem ulotek w skrzynkach.
ale to fakt, ze kampania stanczyka jest najfajniejsza. i to jego zamierzam poprzec. i malo kto wie, ze to dzieki jesgo staraniom wreszcie ruszyla sprawa oswietlenia na aluzyjnej. pomaga tez mlodziezy i na pewno nie nakradl tyle, co niektorzy z pozostalych kandydatow ;]

# Romeo z Choszczówy

24.09.2005 06:37

oj julietta julietta, nie zadurzyłaś się Ty przypadkiem?
A tak serio, jeśli masz taką wiedzę, i jeszcze nie zawiadomiłaś proka, to jest słabo. I jeśli masz taką wiedzę, i nie mówisz wprost o kogo chodzi, to jest jeszcze słabiej. No bo nie dopuszczam myśli, że tak naprawdę to nie posiadasz wcale tej wiedzy. Wtedy to Ty podlegasz pod paragraf.
Cóż, elektoratu się nie wybiera... (Podobno Prokofiew tak odpowiedział jakiemuś partyjniakowi, który się go czepiał: czy to moja wina, że bilety na moją operę sprzedaje się WSZYSTKIM???)
Masz jeszcze czas do namysłu. Skorzystaj.
Twój Romeo
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break